Şimdi Ara

Status

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bi sorum olacaktı interlude client oynuyorum clan lvl 8,noblesim var main clandayım. status üm Baron!

Baron olduğum için viscount ve count un alabileceği clan skillerini alamıyorum. en az 10 skill alamıyorum :S

count u geçtimde en azından viscount olsam bari. bi yol biliyorum Royal Guard yada Knight lardan birinin lideri olsam olabilir ama bu imkansız gibi yunan clanındayım :)

freyada biliyorum ama interlude nasıl olacak?? Clan march skilini alamıyorum ya speed lazım :S yardımlarınızı bekliyorum

• Malesef hocam. Clan March sadece Royal Guard Leaders ve Clan Leader için.

http://l2vault.ign.com/static.php?page=clans

Hoş çok emin değilim gerçi kendim bizzat dikkat etmedim bu işlere. Siteden bakıyorum ben de gerektiğinde. En azından Order of Knights veya Royal Guards Member olmaya çalış. Çok sorun etmezler heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 28 Ekim 2011; 17:50:27 >
  • :S:S verdiğin link için teşekkürler burada gayet güzel açıklamış. eğer clan lvl 8 ise Royal Guard liderlerinin statusu Count oluyor.Order Of Knight liderlerinin statusu ise Viscount oluyor.

kısacası bu skilleri almam lider olmadan mümkün değil :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.