Şimdi Ara

★ StatTrak™ Stiletto Bıçak | Morötesi FT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resim skin'in kendisine aittir. Float değeri az azınmış'a oldukça yakın değerdedir. Bu yüzden sıradan FT'lerle bir etmeyin. Satılan bıcağın steam pazarda ki ilanların float değerlerini kontrol edebilirsiniz. İstediğim fiyat 1100 TL. Fiyatta indirim düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Everybody_nu

Bence kendi haline gül, en azından yerinde olur. Gidip bak az aşınmış float değerlerine, sonra float nedir araştır.

• Bir de şu açıdan gül kendine... ★ StatTrak™ Stiletto Bıçak | Morötesi FT
  • kralsın kirvem. bi tek sen biliosun bu işi
  • Everybody_nu E kullanıcısına yanıt
    Rahatsız mısın kardeşim ? Rare bir skin için ne yapmamı bekliyorsun ? Float değeri az aşınmış versiyonuna çok yakın. Steam pazar da git bak az aşınmışsın bugüne kadar istatiğine, sonra gel buraya ne biliyorsun konuş.
  • ultraviolet ne zaman rare oldu ya :D
    Bos yapma artık. Kendi kendine tribe sokup hakkımda bi sen biliyorsun diye gevelecegine acık acık kendini ifade et. Seni burada kimse kısıtlamıyor. Köylü kurnazları gibi bir ruh halin var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayrıca o kadar baslik var gelip bana boyle aklınca ters psikoloji yapman cok komik. Bariz ilgili olduğun belli.

• bilinen sitelerde daha ucuz bu item. onu geçtim steam pazarda bile daha ucuz. nesine ilgi duyayım
    Sen sanırım yazılanları okumuyorsun. Float degeri bu kadar düşük olan FT link i atar mısın bana aynı skin olan. O zaman sana bu skin i bedavaya vereceğim. Ama bulamazsan bir zahmet artık komik olmaya çabalayan kafanı sustur. Burada bos yapmaya devam etme.

• Hacım nasıl az aşınmışa daha yakın? 0.35 float değeri var bıçağının az aşınmış 0.15te bitiyor seninki eskimişe çok yakın. Gözlerini tedavi ettir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamitex

Hacım nasıl az aşınmışa daha yakın? 0.35 float değeri var bıçağının az aşınmış 0.15te bitiyor seninki eskimişe çok yakın. Gözlerini tedavi ettir

Maşallah kartal gözlerine sahipsin. Çok akıllısınız, her şeyi siz en doğrusunu bilirsiniz. Bence sen git önce kendine sazan testi yaptır, üstüne gözlerini de göstermeyi ihmal etme :) Konu'nun ilk yorumunda paylaşılan skin'e ait float değerini görüyor musun ? 0.17 ile başlıyor. Neden gülünç olmak için uğraşıyorsunuz ? İki gram ilgi çekmek için girdiğiniz triplere bakın. Kalkmış bana gözlerini tedavi ettir diyor. Diğer 2 float değeri yüksek skin resmi paylaştım çünkü diğer sazan hemcinsin de anlamakta zorluk çekiyordu neden pahalı satıyorsun bıdı bıdı yapıyordu. Hadi gidin birlikte kumda oynayın...

Bu arada skin çoktaaan satılmıştır.

• Ayrıca git babana "hacım" diye hitap et.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.