Şimdi Ara

Stardew Valley (2016) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
14
Favori
11.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sen baya ilerlemişsin. çiftlikte gayet güzel olmuş eline sağlık

Ben de ekran görüntüsü alırken hasat zamanı gelmişti. iyi denk geldi.
    En son resimde bir tane ot kurudu kaldı onu bir türlü kaldıramıyorum oradan. Çapa vuruyorum gitmiyor. Nasıl kaldırırız onu?

Stardew Valley (2016) [ANA KONU]

• cosef kullanıcısına yanıt
    Kazma ile vurmayı dene bi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkür ederim.Oyunu wiki sayfalarından bakarak rahat ilerliyorsun.3.yıldan sonra ne yapsam diye düşünüyorum balıkhavuzu koyucam.İridyum kılıç yapıcam.Sonrasında evlenirim artık.Köydekilerle arkadaşlığımı artırırım.Bu arada benim yaptığım bi hata idi doğum günlerinde insanların en sevdiği şeyi hediye et ben 3.yılda başladım çok pişmanım.Pierre bakalının yanında takvim var.Insanların neyi sevdiğini wikiden bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaiqTheLiar

Kazma ile vurmayı dene bi.
    kazma ile vurdum düzeldi

Bu arada bazen çapa ile yanlış açtığım yerleri de kazma ile düzelttim bu da iyi oldu. Teşekkürler
  • quote:

Teşekkür ederim.Oyunu wiki sayfalarından bakarak rahat ilerliyorsun.3.yıldan sonra ne yapsam diye düşünüyorum balıkhavuzu koyucam.İridyum kılıç yapıcam.Sonrasında evlenirim artık.Köydekilerle arkadaşlığımı artırırım.Bu arada benim yaptığım bi hata idi doğum günlerinde insanların en sevdiği şeyi hediye et ben 3.yılda başladım çok pişmanım.Pierre bakalının yanında takvim var.Insanların neyi sevdiğini wikiden bakabilirsin.
    Wiki sayfalarına bakayım iyi olur

Oyunda Enerjim çok düşük. Biraz ağaç keseyim veya madencilik yapayım hemen azalıyor. bişiler yemem gerekiyor. Enerji seviyemi nasıl arttırırım?
    Bişi yemek bunu tedarik etmek zor geliyor. :) Lahana pırasa falan bulup yiyorum onu da bulması etmesi zor
    Stardrop ile maximum enerjiniz 34 puan artıyor.Elde etme yolları farklı farklı.

İlk yıl o sıkıntı normal.Yaban havucu gibi toplanabilir şeyler yiyin.Birleştirip yemek yapın ilk evde ocak varmıydı mutfak filan unuttum tabii..

• quote:

İlk yıl o sıkıntı normal.Yaban havucu gibi toplanabilir şeyler yiyin.Birleştirip yemek yapın ilk evde ocak varmıydı mutfak filan unuttum tabii..
    Mutfak yok bende. Biraz çalışayım sizi de fazla yormayayım. Daha çok yolum var

Teşekkürler yardımlarınız için
    Evdeyim pek işim yok.Hoşuma gidiyor yardım etmek.Her zaman..

• balıkçılık hariç her konuda başarı sağladım ve öğrendim
    bir türlü balık tutmayı beceremedim

İnternetten en çok balık çıkan yerlere de gittim hem balık çıkmıyor
    cıkanları da ben kaçırıyorum :(
    Oltaya ihtiyaca göre mantar takın.Balık çılma oranı yükselten ya da kolay yakalamayı sağlayan.

• Hocam nasıl oltaya yem takıyoruz çözemedim

• Uzumaki D Kurosaki. kullanıcısına yanıt
    Üstüne sürüklüyorum telefonda.Pcdede benzer şekildeydi

• Hocam baktım da galiba daha iyi bir oltaya ihtiyacım var yine de teşekkürler telefondaki savei nasıl bilgisyara attiginizi da anlatabilirseniz çok memnun olurum

• Uzumaki D Kurosaki. kullanıcısına yanıt
    Evet oltaya bağlı kimi oltaya hem yem hem mantar takılabiliyor.Telefonda dahili depolamaya girince StardewValley dosyası var oraya girdikten sonra klasörü pcye kopyalayın kablo ile bağladıktan sonra telefonu.Telefon saveini %APPDATA%\StardewValley\Saves buraya atın.
    çalıştıra %appdata% yazın kısa yol için sonrasında adres yolunu izleyin.

• Teşekkürler hocam

• Arkadaşlar oyunda 1 .ci seneyi bitirdim

2.seneye başlarken Youtubeda bazı videolar izledim

Hile yapmadan daha çok para kazanmanın yolunu göstermişler. Tavsiye ederim

• Son günlerde indie Türk yapımları gördükçe şu oyunu yapan adama saygım arttı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Son günlerde indie Türk yapımları gördükçe şu oyunu yapan adama saygım arttı.

Benim zamanında biraz bakıp bıraktığım bir oyundu ama Jason Schreier in bu popüler olan kitabı kan ter pixelleri okuduktan sonra yapımcısına olan saygım arşa çıktı. Tekrar başlayasım geldi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.