Şimdi Ara

StarCraft II Başlama Arifesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar başlıktan da anlayacağınız üzere StarCraft'a başlama arifesindeyim.
    Strateji ve Zeka gerektiren oyunlara genel olarak ilgi duyuyorum ve uzun zamandır bu oyunun övgülerini de duymuştum.

Bu oyun başlangıç satın alma kısmını hızlıca birisi açıklayabilir mi?

StarCraft 2 ve StarCraft var sanırım. Birde free premium kısmı nasıl oluyor?
    Oyundan keyif alıp alamayacağımı görmem için sanırım free kısıtlı bir versiyon var.
    Bu konuları hızlıca özetleyebilir misiniz?

Bol Sohbetler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DanChiSao -- 8 Şubat 2019; 17:48:58 >

• Öncelikle selamlar. Sc2 oyunu şu anda ücretsiz (sadece multiplayer ve wings of liberty hikaye modu) eğer siz de multiplayer oynayacaksanız her hangi bir ücret vermenize gerek yok. Youtube'da 2018 yılına ait bir çok eğitim videosu bulabilirsiniz. Hangi ırkı oynayacağınıza karar verin ve eğitim videolarına göz atın. Daha sonra botlarla oynayıp iyice alıştığınızı düşündüğünüzde unranked maçlara başlarsınız ve sonrasında da ranked lig maçlarına başlarsınız. Oyuncusu çok fazla olduğundan maç bulma süresi (unranked veya ranked farketmez) 30 sn geçmiyor. Cevaplar yeterli gelmediyse lütfen alıntılayın tekrar sorularınıza bildiğim kadarı ile cevap veririm.
  • başlamak isteyenlere bir video..

starcraft2 video
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.