Şimdi Ara

Starcraft 2 Wings of Liberty Collector's Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başlıkta bahsi geçen oyundan temin etmek istiyorum. Yurtiçi yurtdışı fark etmez, yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler...

• yurtiçinde bulamazsın. yurtdışındansa sanırım sadece amazondan alabilirisin diye tahmin ediyorum ama çok pahalı olur. amazonda aramanı tavsiye ederim.
  • Oncelikle ilgin icin tesekkurler. Amazona baktim daha once cok pahali o fiyata alinmaz. Ek paketinin collector's edition surumunde ise sadece kendi oyunu var. Ne starcraft 2 nede 1 var. Ama istedigim ce'de starcraft 1 var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum amazon dışında bahsettiğin oyunların CE sürümünü bulamazsın. CE sınırlı sayıda üretilir ve oyun satışa çıktığı zaman satılır ve biter. yani aldın aldın alamadın yüksek fiyata amazondan alabilirsin. starcraft 2 çıkalı neredeyse 3 yıl oldu ve benim bildiğim bütün CE ler ilk ayda türkiye de bitti. diablo 3 ün CE leri ise ilk gün bitti. diablo 3 ün CE sini satışa çıktıktan 3-4 gün telefonla aramadığım yer kalmamasına rağmen bulamamıştım. yani onu da bulma ilhtimalin yok. dediğim gibi ya amazondan yüksek fiyata alacaksın, yada almayacaksın. karar sana kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: en taro adun

dostum amazon dışında bahsettiğin oyunların CE sürümünü bulamazsın. CE sınırlı sayıda üretilir ve oyun satışa çıktığı zaman satılır ve biter. yani aldın aldın alamadın yüksek fiyata amazondan alabilirsin. starcraft 2 çıkalı neredeyse 3 yıl oldu ve benim bildiğim bütün CE ler ilk ayda türkiye de bitti. diablo 3 ün CE leri ise ilk gün bitti. diablo 3 ün CE sini satışa çıktıktan 3-4 gün telefonla aramadığım yer kalmamasına rağmen bulamamıştım. yani onu da bulma ilhtimalin yok. dediğim gibi ya amazondan yüksek fiyata alacaksın, yada almayacaksın. karar sana kalmış.

Diablo 3'ü marmara forumda buldum 249 TL tabiki kaçırmadım. Asıl istediğim starcraft ce ama. Peki bir sorum olacak Starcraft 2 Hots CE'nin fiyatı ve içeriğiyle ilgili tam bilgin var mı? Blizzardın sitesinden baktım sadece kendi oyunu var mış. Starcraft 2 wol CE de ise hem kendi oyunu hemde starcraft 1 ve ek paketi vardı.

• bunda sadece kendi oyunu olacak diye biliyorum. wol de yanında sc1 i de jim raynor usb disk içerisinde verdiler. kurarken verdiği key i battle.net e eklemiştim. hots da sc1 i vermeyecekler diye biliyorum. Onun dışında hots CE ye özel içerikler olacak. intenetten aratırsan kolaylıkla bulabilirsin
  • quote:

bunda sadece kendi oyunu olacak diye biliyorum. wol de yanında sc1 i de jim raynor usb disk içerisinde verdiler. kurarken verdiği key i battle.net e eklemiştim. hots da sc1 i vermeyecekler diye biliyorum. Onun dışında hots CE ye özel içerikler olacak. intenetten aratırsan kolaylıkla bulabilirsin

Bilgi için teşekkürler. Fiyatı uygun olursa alacağım. Aral'dan haber bekliyoruz bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathbomb

quote:

dostum amazon dışında bahsettiğin oyunların CE sürümünü bulamazsın. CE sınırlı sayıda üretilir ve oyun satışa çıktığı zaman satılır ve biter. yani aldın aldın alamadın yüksek fiyata amazondan alabilirsin. starcraft 2 çıkalı neredeyse 3 yıl oldu ve benim bildiğim bütün CE ler ilk ayda türkiye de bitti. diablo 3 ün CE leri ise ilk gün bitti. diablo 3 ün CE sini satışa çıktıktan 3-4 gün telefonla aramadığım yer kalmamasına rağmen bulamamıştım. yani onu da bulma ilhtimalin yok. dediğim gibi ya amazondan yüksek fiyata alacaksın, yada almayacaksın. karar sana kalmış.

Diablo 3'ü marmara forumda buldum 249 TL tabiki kaçırmadım. Asıl istediğim starcraft ce ama. Peki bir sorum olacak Starcraft 2 Hots CE'nin fiyatı ve içeriğiyle ilgili tam bilgin var mı? Blizzardın sitesinden baktım sadece kendi oyunu var mış. Starcraft 2 wol CE de ise hem kendi oyunu hemde starcraft 1 ve ek paketi vardı.

fiyat belli değil ama AralGame.com' dan şöyle bir açıklama var;

http://blog.aralgame.com/wp-content/uploads/2013/03/HotS-Box2-640x329.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: bubirharikadostum

quote:

Orijinalden alıntı: deathbomb

quote:

fiyat belli değil ama AralGame.com' dan şöyle bir açıklama var;

http://blog.aralgame.com/wp-content/uploads/2013/03/HotS-Box2-640x329.jpg

Eyvallah kardeş. Ancak CE sürümünü hangi mağazalarda bulabileceğimizi yazmamışlar. Diğer satış kanalları derken hangi mağazaları belirtiyor ?

• Buraya da yazayım. İzmir'de oturupta alamayan varsa bilgisi olsun. İzmir Mediamarkta ben satın aldığımda 5-6 adet CE kalmıştı. Bitmeden alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en taro adun -- 13 Mart 2013; 19:53:58 >
  • quote:

Taksim Saturn'de Diablo III CE gördüm ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 15 Mart 2013; 11:24:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

quote:

Taksim Saturn'de Diablo III CE gördüm ben..

evet bu konuda haklısın. Arkadaşa yanlış bilgi verdiğimi daha sonra anladım. Ama zamanında diablo 3 CE yi aramadığım yer kalmamıştı ve bütün yetkililer ve çoğunluk CE nin bittiğini ve bir daha gelmeyeceğini söylemişlerdi. Ama bir arkadaş bir mağazada bulduğunu söylemişti. Demek ki her söylenene inanmamak gerekiyormuş. Ben uzunca süre bulamadığım için ve ümidi kestiğim için arkadaşa bu kadar kesin ve net bir cevap vermiştim.

• Arkadaşlar peki Ankarada Starcraft 2 wings of libertynin Collectors editionu nerde bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaripKing

Arkadaşlar peki Ankarada Starcraft 2 wings of libertynin Collectors editionu nerde bulunur

Amazon yada ebay'de mevcut ancak fiyatı 300$ civarında.
  • Teşekkür ederim ya internetten paraya kıyıp alacağım yada şansımı deneyip mağazalarda arayacağım
  • quote:

Teşekkür ederim ya internetten paraya kıyıp alacağım yada şansımı deneyip mağazalarda arayacağım

Bence kendini yorma bende aradım ancak mağazalarda yok. Türkiye'de sıfır olarak satılmıyor. Alacaksan yurtdışı tek seçenek. Ben çok istiyordum ancak maliyetinden ötürü vazgeçtim :(
  • Haklısın ama 2 ay önce bir tane mağazada görmüştüm
  • quote:

Haklısın ama 2 ay önce bir tane mağazada görmüştüm

o gördüğün heart of the swarm collector edition olmasın :)
  • yok yok Wins of liberty nin di gri kutulu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.