Şimdi Ara

Starcraft 2 Devam edemiyorum ? (Campaign ücretsiz değil miydi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Strateji oyunlarına bayılırım , ama oyunun ücreti çok fazla geldiği için almayı düşünmüyorum.Öğrencinin bence parasını daha başka yerlere kullanması gerek neyse

oyunun campaign modunun ücretsiz olduğunu sanıyordum araştırmalarda öyleydi ama 3-4 saattir keyfini çıkarta çıkarta oynadığım oyun patch yüklemelisin diyip diğer bölüme atlattırmadı herkesde mi böyle ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pend0s -- 18 Ağustos 2015; 4:22:07 >

• demo gibi düşün bundan sonrasına devam etmek için almalısın oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi eğer indirimden yakalrsan 30 liraya alırsın yani ilk çıkıtğı gibi 140 liradan bahsetmiyoruz ki ayrıca heart of the swarm ek paketi standalone oldu yani artıl wings of libertye ihtiyaç duymuyor.g2a gibi sitelerden veya d&r daki indirimlerden faydalanarak 30 lira civarına alabilirsin.şuan dediğim sitede 10 euro civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .BraveHeart.

abi eğer indirimden yakalrsan 30 liraya alırsın yani ilk çıkıtğı gibi 140 liradan bahsetmiyoruz ki ayrıca heart of the swarm ek paketi standalone oldu yani artıl wings of libertye ihtiyaç duymuyor.g2a gibi sitelerden veya d&r daki indirimlerden faydalanarak 30 lira civarına alabilirsin.şuan dediğim sitede 10 euro civarında.

Hocam bir yandan da bağımlısı olmak istemiyorum böyle oyunlara zaafım var hemde çok fena..

Dediğim gibi dün oyunu gece 12 gibi açtım , saat 4-5 e kadar aralıksız oynamışım kitlemiş resmen ,

Şimdi multi-player aktif olursa hırs yapma şansım çok yüksek

Zamanında dota1 e yıllarım gitti çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman crackli kurun hocam...ama eğr starcraft dışında başka oyunlar da olursa sc2 ye bağımlı olmassınız.en azından bende öyle :)
  • Acaba forumda ucuza paylaşan veya oyunu bırakıp hesabını oynamak isteyen birine veren insanlar oluyor mu ?
  • şuan 30 tlye satıyo sanırım birisi starcraft serisi bölümünü inceleyin kişilerle iletişime geçebilirsiniz..

link:http://forum.donanimhaber.com/m_105889981/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .BraveHeart. -- 19 Ağustos 2015; 11:59:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.