Şimdi Ara

Starbucks’da Çalışıyorum (Soruları Alabilirim) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
251
Cevap
9
Favori
93.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Java Chip

Mocha Hot or Ice

White Mocha Hot or Ice

Chocolate Cream

Mocha Frappucino

Alıntıları Göster
    Hocam bu onerdikleriniz arasinda en cok trrcih edilen hangisi hic gitmedim Starbucks a.

Beyaz cikolata sevmem hocam ayrica

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam paket kahve starbuckstan alinca ve starbucksa o paket kahveyle gittiginde makul bi fiyata kahveni cekip hazirlayip bardakta veriyorlar diye duymustum dogru mu

• Komik bir anınız var mı ya da çok sinirlendiğiniz bir olay?

@SiyahPapyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 27 Haziran 2018; 14:11:24 >
  • SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Extralardan kastın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jhiy

hocam paket kahve starbuckstan alinca ve starbucksa o paket kahveyle gittiginde makul bi fiyata kahveni cekip hazirlayip bardakta veriyorlar diye duymustum dogru mu
    Eskiden yapılıyordu artık yapılmıyor.
  • Bu berry hibiscus, cool lime gibi fresh ferah önerebilceğin başka bir tat var mı bunların haricinde?

• White Mocha dışında sıcak
    Çikolatalı Frappucino dışında soğuk tavsiye :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkiyede en son gittigimde filtre kahvede blonde, medium veya dark roast gibi secenekler yoktu. Hala ayni midir durum?

• SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Salatalık püresi gibi olan o vıcık vıcık aleoveramsı şey dimi o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-863A03C10 -- 27 Haziran 2018; 17:29:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urthas

Turkiyede en son gittigimde filtre kahvede blonde, medium veya dark roast gibi secenekler yoktu. Hala ayni midir durum?
    Hala aynı sadece 1 kahve çekiliyor oda papua new guinea

• Sadece bu soruyu sormak için üyelik açtım . cool lime ve Berry Hibiscus içtim ancak altında refresha extra yazıyordu onu içmek daha nasip olmadı. İnternete baktım ne aromalı olduğu yazmıyor hatta adı bile geçmiyor . Her gittiğimde cold brew içiyorum param ile kumar oynamak istemiyorum çünkü cool lime hiç hoşuma gitmedi. Kalabalıktan zaten siparişi zor veriyorum birde soru sormak istemiyorum . Bu refresha extra'nın tadı nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: flamingsteel

Sadece bu soruyu sormak için üyelik açtım . cool lime ve Berry Hibiscus içtim ancak altında refresha extra yazıyordu onu içmek daha nasip olmadı. İnternete baktım ne aromalı olduğu yazmıyor hatta adı bile geçmiyor . Her gittiğimde cold brew içiyorum param ile kumar oynamak istemiyorum çünkü cool lime hiç hoşuma gitmedi. Kalabalıktan zaten siparişi zor veriyorum birde soru sormak istemiyorum . Bu refresha extra'nın tadı nasıldır
    Cool lime ve berry’nin extra özlü olanı :)

• Hocam starbuckstan istedigimiz gr'da kahve alma sansimiz var mi christmas blend gelmis magazaya pakettekiler cok pahali ve tek kisiyim cok fazla gelir bana kasadakiler ozel olarak press icin cekiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: BoraBabaTR

Hocam starbuckstan istedigimiz gr'da kahve alma sansimiz var mi christmas blend gelmis magazaya pakettekiler cok pahali ve tek kisiyim cok fazla gelir bana kasadakiler ozel olarak press icin cekiyor mu
    Kafeingo varken boşver starbucks'ı ordan söyle.
  • doğum günü bedavası neden bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Kafeingo varken boşver starbucks'ı ordan söyle.

Alıntıları Göster
    Christmas blendi denemek istiyorum 1 ay geliyormus merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: BoraBabaTR

Christmas blendi denemek istiyorum 1 ay geliyormus merak ettim

Alıntıları Göster
    Emin ol sadece vitrin. Kafeingo'dan meksika kahvesini şiddetle öneririm. 1 yıldır içiyorum mocha şeklinde muazzam. Fındık ve çikolata notalarına sahip kahve sevenlere biçilmiş kaftan.

Açıklaması: Chiapas'ta yetişen düşük asiditeli, yüksek gövdeli ve dengeli bir kahvedir. Fındık, çikolata ve narenciye notalarına sahiptir.
  • Hocam havaalanında ikram kahve hakkimiz geçerli mi biliyor musunuz? (ankara esenboğa)

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

White Mocha dışında sıcak
    Çikolatalı Frappucino dışında soğuk tavsiye :)
    İced Cappucino
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helalinden 10

Hocam havaalanında ikram kahve hakkimiz geçerli mi biliyor musunuz? (ankara esenboğa)
    Geçerliymiş
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.