Şimdi Ara

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama Apex Çeviriye Devredildi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
39
Favori
16.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hızla devam edersen 2 günde tam sürüm alırız :) Kolay gelsin
  • Vay kardeşim benim helal olsun çeviriye son 2 bölüm kaldı hızına hayranız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğinize sağlık. Merakla bekliyorum

• Hocam konuyla pek alakası yok ama oyunu 4 farklı yerden indirdim Codex,repack,fitgirl (55,50,37 GB) 3'ündede fps drop sorunu yaşıyorum skill ağacında yetenek geliştirince ve ya yeteneğe r ile bakınca oyundan direk atıyor her türlü ayarı yaptım nvida denetim masası dahil hiç bir ilerleme yok çoğu kişi crash yiyomuş bazılarındada varmış fps sorunu ama çözümü yok bu sorunu bilen varmı orjinal alıcaktım param yetmediği için alamadım yardımcı olursanız çok makbule geçer 4 defa indirim sildim oyunu içime oturdu.
  • RUSH_07 R kullanıcısına yanıt
    Sorunun cevabı Yamada değil oyunun sürümü update 1 olması. Fitgirl'de update 2'li yüklemiş ama ona rağmen oyun da droplar yaşıyorsunuz. Drop yaşamamak için ya yeni güncelleme beklenecek yada orjinal satın alınacak başka çare yok.

En mantıklısı aslında 1 aylık Origin Premier almak. Yama tam sürüm çıkana bekleyin nasıl olsa single oyun kaçmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 26 Kasım 2019; 19:36:32 >
  • RUSH_07 R kullanıcısına yanıt
    Dostum bende hiç oyun çökmedi ama ara sıra drop oluyor az da olsa bu fps drop sorunu genel olarak herkeste var bildiğim kadarıyla orijinal de dahi çözülmedi daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Zangetsu -- 26 Kasım 2019; 20:5:30 >
  • İlginiz için teşekkürler crack fix beklicem yapıcak birşey yok
  • Sen nasıl bi kralsın... Güç seninle olsun genç padawan...
  • Sen bir tanesin. Allah kolaylık versin kardeşim :)
  • Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Sorunun cevabı Yamada değil oyunun sürümü update 1 olması. Fitgirl'de update 2'li yüklemiş ama ona rağmen oyun da droplar yaşıyorsunuz. Drop yaşamamak için ya yeni güncelleme beklenecek yada orjinal satın alınacak başka çare yok.

En mantıklısı aslında 1 aylık Origin Premier almak. Yama tam sürüm çıkana bekleyin nasıl olsa single oyun kaçmıyor.
    Ne kadar sürüm varsa codex veya fitgirl vb. olsun hepsinin versiyonu 1.02'dir. Fitgirl versiyon zaten codex'in kırdığı oyun dosyalarıdır. Sadece eksik dilleri ekleyip sıkıştırma yapılarak yeniden paketlemedir. Codex update 1 fitgirl update 2 diye birşey yok. Dediğim gibi piyasadaki tüm repacklar codex dosyaları baz alınarak edilmiştir. Yukarıdaki arkadaş boşu boşuna indirmiş tüm repackları :)

Yeni güncelleme muhtemelen gelmeyecek. Hangi oyun versiyonu kırılmaya müsaitse o sürüm ile çıkar. Bu yüzden denuvo oyunlarına güncelleme %95 gelmiyor. Zaten güncellemeyi kırabilse codex direk en son sürüm ile paylaşırdı eski sürüm ile değil :) Eğer EA oyundan denuvoyu kaldırırsa o zaman güncelleme gelebilir.

• Doğrudur hocam fitgirl update belirttiği için kafada öyle beliriyor.

• Ellerinize sağlık, teşekkür ederiz.
  • oyun içinde çevrilmemiş pek çok yer ve konuşma var ama henüz hikayeyi anlamayı zorlaştıracak bir durumla karşılaşmadım
  • Ellerinize sağlık, heryerin çevrilmesine gerek yok bence. star wars lügatına hakim olanlar sadece hikayeyi anlasa yeterli olur.
  • 4. Bölüme kadar çevirilen kısım sadece hikaye kısımları mı yoksa ben mi yamayı yanlış kurdum ? Çünkü oyun içi cal - bd konuşmaları, kendi kendimize konuşmalarımız ve eco'lar falan hep ingilizce hatta büyük bir kısım ingilizce.

• oyunu çeviren arkadaş sanırım sadece önemli gördüğü yerleri çevirmiş ve bazı yerlerde durumun mantığına uymayan çeviriler var. örneğin karakterimiz normal yürürlerken drone'una bekle manasında "hold on" diyor ama çeviride "sıkı tutun" yazıyor. ücretsiz bir iş olduğu için emeğe saygı duymak lazım elbet ama indirecek arkadaşların bilgisi olsun. oynanmayacak gibi değil yine de.
  • jepalion kullanıcısına yanıt
    eline sağlık hocam
  • Elinize sağlık, oyunun prologue kısmını bitirdim küçük dostumuzu bulduğumuz gezegene gelip orada kalmıştım. Bu yamayı yüklesem kaldığım yerden devam edebilir miyim? Yoksa baştan mı başlamam gerekiyor? Her iki türlü de oldu, 4.bölüme kadar geldim diyelim. orada bıraksam, yamaya yeni güncelleme gelince tekrar kursam kaldığım yerden devam edebilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.