Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
19
Favori
28.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Ekleyin Beraber oynayalım Bende Çok Oynarım HvsV. Han Solo ile akarım.ayrıca videoda boba la aşağıda hiç durmucan üstad yardır yukarı
    Bu arada oynayan arkadaşlar ekleyebilir.
    Psn : BlackIIIEagle
  • Oyunu iki haftadır oynuyorum. Genel olarak beğensemde oyunda can sıkıcı şeylerde mevcut. Mesela kart ile level atlama olayı çok kötü olmuş. Oynadıkça değil rastgele düşen kartlarla level atlıyorsunuz ve bu kartların yüksek levellıları düşmek bilmiyor.Bir de kart oynadığın adama değil rastgele düşüyor. Kart düşürmek için kutu açıyorsun. Bir kutu en az iki bin kredi ve günde 1 2 saat oynuyorsan günde 1 2 kutu parası birikiyor. Görevlerle belki bir iki kutu daha geliyor ama kutudan sadece kart çıkmıyor bir ton gereksiz şey var. Bir de üstelik hep aynı kartlar düşüp duruyor. Kesinlikle bilerek ayarlanmış. Rey ve Yoda da tek bir kartım varken yine o kartların düşmesi tesadüf olamaz heralde. Bir kere olsa anlarım ama sürekli aynı kartlar düşmesi bana normal gelmedi. Yani oyunda ilerlemek pek kolay değil tamamen oyuncu sinir olsun ve para harcasın üzerine kurulmuş. Tabii bu fikir ellerinde patladı orası ayrı.

Oyunun çoklu oyunculuk kısmında oyun size görevler veriyor ve bu görevleri tamamlamak için uğraşıyorsunuz bu görevler size kredi, kristal ve craft puanı olarak geri dönüyor. Bunları yine kartlar için kullanıyoruz. Oyunda 5 tane online 2 tane ofline mode var. Multiplayer modları koyulmak için koyulmamış her mode çok keyifli. Her mode da rekabet hissi oldukça fazla. Oyundaki sesler ve atmosfer sw filmlerini birebir yansıtıyor. Vuruş hissininde iyi olduğunu düşünüyorum.Oynanış açısından çeşitlilikler mevcut. Sadece uzay gemileriyle savaştığımız bir mode veya sadece Jedi ya da Sithlerle oynadığımız bir mode da mevcut ama aynı şeyi offline modlar için söyleyemeyeceğim Arcade Mode u kesinlikle koyulmak için koyulmuş içi bomboş farklı sunduğu hiçbir şey yok. Son olarak multiplayer kısmına geri dönücek olursak, oyunda  4 adet sınıf bulunuyor ama silah çeşitliliğinin az olduğunu düşünüyorum. Her sınıf için 4 silah var ve her silah için 3 eklenti bulunuyor. Daha fazla olabilir miydi bilmiyorum?

İleride micro ödemeler gelicek mi net bir bilgim yok ama şu an oyunda ki kart düşürme sistemi zaten sıkıntılı bir çok karakter ve kart var tamamen rastgele düşüyor. İstediğiniz kartı almanın başka bir yolu da craft puanı ile almak ama upgrade etmek çok pahalı ve craft puanı yine kutulardan düşüyor. Yani micro ödemelerin gelmemesi pek de bir şey ifade etmiyor. Hiçbir şey kolaylaşmış değil. Yazıyı oyunu alıp almamak hakkında kararsız olanlar varsa diye yazdım biz oyunu indirimdeyken iki kişi aldık. Bize uygun bir fiyata geldi. Verdiğim paraya değdiğini söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnakinHendrix -- 22 Ocak 2018; 16:24:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben oyunu çok beğendim eksikleri tabiki var hiçbir oyun dörtdörtlük değil. grafikler görseller teknoloji anlamında oyun muhteşem bence bazen filmin içindeymişim gibi hissediyorum oynanışta çok iyi battlefield 4 ün gelişmiş versiyonu gibi
    en büyük eksik bence silah çeşitliliği az rank sistemi yok yani call of dutydeki gibi bir rank vs sistemide olsa oyun kusursuz olurdu

kart sistemi kötü ama kredilerle istediğin kartları yükseltmek mümkün
    en iyi seçenek şu an crafting part almak için bol bol hero kutusu açmak. her kutudan 50 crafting part çıkıyor. kartlar açıldıkça artık duplicate çıkıyor ve duplicateler tekrar kredi veriyor böylece
    eksik kartlarınızı satın alıp yükseltmek mümkün

arcade modu dediğin gibi çok vasat daha güzel yapabilirlerdi
  • Oyunda yer alan kartların ne işe yaradığını ve nasıl kullanılması gerektiğini açıklayan bir Türkçe kaynak var mi?

• https://www.youtube.com/watch?v=l3XxCDgSYUA

Oyunu 2-3 haftadır oynuyorum bende. Benim için açık ara en keyif veren modu Heroes vs Villains oldu. Özellikle Vader ile oynamak çok keyifli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolae

https://www.youtube.com/watch?v=l3XxCDgSYUA

Oyunu 2-3 haftadır oynuyorum bende. Benim için açık ara en keyif veren modu Heroes vs Villains oldu. Özellikle Vader ile oynamak çok keyifli

ben diğer modlarda iyi oynuyorum ama HvV de resmen eziyolar beni :)
  • Selamlar arkadaşlar, Star Wars Battlefront II'yi multiplayer'ı için almak istiyorum Metascore puanı 1. Pay to win mi bu oyun??
  • Merhaba arkadaşlar.

Battlefront grup ile oynanacak isterim acaba bu konuda bana katılmak isteyen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Selamlar arkadaşlar, Star Wars Battlefront II'yi multiplayer'ı için almak istiyorum Metascore puanı 1. Pay to win mi bu oyun??

değil al bayılacaksın
  • Nicolae kullanıcısına yanıt
    Cok güzel oynamişssınız .Biz o kadar iyi oynamiyoruz ama yinede eğlenceli maçlar oluyor 4-6 arası kişi her akşam hvV oynuyoruz oluyorsa 4/4 kapışmayı isteriz eğlenceli olur
    psn id alduel
  • quote:

Orijinalden alıntı: wyldechild

quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Selamlar arkadaşlar, Star Wars Battlefront II'yi multiplayer'ı için almak istiyorum Metascore puanı 1. Pay to win mi bu oyun??

değil al bayılacaksın

Yılbaşı indiriminde keşke alsaymışım :( Şimdi 200'den aşağıya bulamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar assult silahlarini actim ama ekipmanlarini bir turlu acamadim nasil acacaz silah ekipmanlarini yardimci olursaniz sevinirim.

• mg3 M kullanıcısına yanıt
    <ana menüde milestone bölümünde tropher sekmesine bak orada hangi silahla kaç kill yaparsan ne aciliyor görebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolae

https://www.youtube.com/watch?v=l3XxCDgSYUA

Hocam Gurubunuz varsa oynayabiliriz gerçekten oyun çok zevkli.
    ben sizi ekliyorum bilginiz olsun
  • Hocam bizde her maç böyle oynayamiyoruz zaten :) müsait oldukça arkadaşımla giriyoruz. Müsait denk gelirsek oynayabiliriz beraber.

@fallofday ekleyin hocam denk gelirsek oynarız beraber :)

• Nicolae kullanıcısına yanıt
    Ekeldim hocam.bende zaten ali ustadim ile oynuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oziko kullanıcısına yanıt
    Üstadım satılık hesaplar bölümüne de yazdım gerçi ama TR Store'dan aldığım oyunu çift hak olarak 85 TL'ye satıyorum.
  • HunTeRFoReWeR kullanıcısına yanıt
    güzel fiyat ihtiyacı olan kaçırmasın
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Satıldı zaten
  • Arkadaşlar bu ion shot nasıl kullanılıyor?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.