Şimdi Ara

STAR WARS: BATTLEFRONT II | PlayStation 4 (2017) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
19
Favori
28.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni sistem güzel olmuş gerçekten oyuncuyu bütün karakterler ile oynamaya itiyor. Fakat hala büyük eksikler var. Örneğin oyun içi genel rank sistemi yok. Böyle olunca sadece kendi kendinle kıyaslama yapabiliyorsun. Her oyunda neredeyse ilk 5'ee girip de sonrasında bir anlamının olmaması oyunu kavradıktan sonra ilgi çekiciliğini azaltıyor. Ayrıca ilk 5'e girene ufak tefek kutular da verilebilirdi. Oyun içeriği kısıtlı malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

yeni sistem basit arkadaşlar.
    oynadığın sınıfa heroya göre xp kazanıyorsun.o exp ler tamamlandığında 1 skill point veriyor.
    o sikill pointlerle kartları geliştiriyosunuz

eskiden nasildi ki
  • waynei kullanıcısına yanıt
    eskiden kutulardan çıkan craft puanıyla geliştiriyordun.şimdi oynadığın sınıf veya hero ya göre exp kazanıyorsun.dolayısıyla her sınıfla oynama hevesi uyandırıyor.

• Yeni gelen gunceleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu günlük kasadan çıkan kredileri nerede harcıyoruz çıldırıcam resmen?
    Birde oynamak isteyen eklesin Shady_Zeus birlikte starfighter kapışlamalarına girelim.
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Henüz bi yere harcamıyorsunuz. Yarın yani 18 Nisan'da yeni güncellemeyle birlikte Hero Skinleri gelecek kredileri oraya harcayabileceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonT BuraquLa

Henüz bi yere harcamıyorsunuz. Yarın yani 18 Nisan'da yeni güncellemeyle birlikte Hero Skinleri gelecek kredileri oraya harcayabileceksiniz.
    Çok teşekkürler ilginiz için. Psn adresiniz nedir ekleyeyim birlikte oynayalım?
  • Rica ederim.

PSN: mrkocak
  • Bu son güncellemeyle gelen Ewok Hunter ne ya...
    Ea; insanları star wars oyunundan soğutmak için and içmiş olsa gerek...
  • KonT BuraquLa kullanıcısına yanıt
    bence gayet zevkli

Değilmi KonT BuraquLa
  • 50 lv oldum kupa vermedi. Caaanım ea

• Arkadaşlar oyunu yaz indirimlerinde düşünce almayı düşünüyorum.

Oyuncu durumu nasıl? oyunda mikro ödemelerden sebep yerden yere vuruldu oyundan çok soğumuştum ama mikro ödemeler kaldırılmış şimdi yanılmıyorsam. Oyunun betasını oynamıştım çok keyif almıştım.

Oyun Standart mı? Deluxe mu alınmalı? PS4'ü sadece akşamları açabiliyorum. 2-3 saat kafa dağıtmalık.

Oyunu oynayan arkadaşlar sorularımı cevaplarsa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Arkadaşlar oyunu yaz indirimlerinde düşünce almayı düşünüyorum.

Oyuncu durumu nasıl? oyunda mikro ödemelerden sebep yerden yere vuruldu oyundan çok soğumuştum ama mikro ödemeler kaldırılmış şimdi yanılmıyorsam. Oyunun betasını oynamıştım çok keyif almıştım.

Oyun Standart mı? Deluxe mu alınmalı? PS4'ü sadece akşamları açabiliyorum. 2-3 saat kafa dağıtmalık.

Oyunu oynayan arkadaşlar sorularımı cevaplarsa çok sevinirim

Popülasyon iyi durumda

Yaza kadar ne olur bilinmez.

Karakter geliştirmek artık zorlaştı. Eskiden kredi ile kutu alıp (oyun parası) herhangi bir karakteri geliştirebiliyordun. Şimdi o karakteri oynaman lazım. Bayağı bi süre istiyor,özellikle de herolar.

Balans sorunu devam ediyor. Özellikle palpatine hala çok güçlü.

Aydınlık taraf çok güçsüz kalıyor. Aslında sorun haritaya göre hero yok aydınlık tarafta. Oysa ds tarafında her haritaya uygun bir hero oluyor. Bu çok can sıkıcı bir durum.

Oyunu Kasımdan bu yana oynuyorum. Standart sürüm ile ,bunun dışında başka da ücret ödemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 29 Nisan 2018; 15:04:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• PuSaT28 P kullanıcısına yanıt
    Anladım benim derdim herolarla oynamak değil aslında 3-4 aylık takılacağım online oyun arıyorum. Yazın tatile gidicem felan orada da oynarım. Kafa dağıtmalık yani sonra rafa kaldırırım zaten :) Yaz indirimde 59 kıvamına düşerse kaparım.
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle abi. Ewok Hunt eğlenceli bir mod. Reddit kullanıcılarının da çoğu beğenmiş.
  • Oynayan arkadaşlar eklesin, beraber girelim. PSN: Ohyespatates

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun nasıl beyler alinirmi . Tam bir multiplayer hastasıyım Battlefield1 den çıkmıyorum . Sararmi bu

• Oyun boyutu 48gb olmasına rağmen indirme ekranında tüm veriler 98gb gözüküyor bunun sebebi ne acaba? 48gb indiğinde tamamlanacak mı yoksa 98gb tamamen inecek mi, öyleyse de niye 98gb acaba oyun dışında bu kadar yüksek boyut olmasını merak ettim

Multiplayer ve update'lerin +50 gb olması mümkün mü acaba öyleyse bile :p şaşırdım diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Father -- 15 Haziran 2018; 9:16:54 >
  • All Father kullanıcısına yanıt
    Her hafta update geliyor bir de sonradan gelen haritalar ve oyun modları da var.Eylülde gelecek Clone Wars ile 120 GB rahat olur.

• Multi oynarken nasıl harita seçiyoruz bf1 de istediğin haritayı seçiyordun bunda kaldırmışlar. Bf1 deki kill değerlerimin yakınından geçemiyorum bu oyunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.