Şimdi Ara

Star'da Şampiyonlar Ligi için.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Malum bu hafta Uefa-şampiyonlar ligi derken bi sürece girdik. Peki bu süreçte gerek cnnturkte olsun gerek starda olsun maçları seyretmek için ne yapmalıyız. Örneğin bugunki maç starda ve şuanda şifreye girdi. Yardım ederseniz sevinirim.

• kardeş şifre yok boşuna bekleme...zorda olsa ans tv den izliyorum ş.ligi maçlarını...
  • Eskiden bazı makinelerde keyler işe yarıyordu, ama TRsat 3A ya geçildikten sonra hiçbir key çalışmıyor. Bende Ntvspor hala kapalı bunun için bir çözüm var mı?
  • Bari başlığı önemli bişey varmış gibi yazmasaydın ya :) Starda şampiyonlar ligi için ne yapmalı? fln neden yazmadın? Daha fazla ilgi çeker diyemi böyle yazdın.

Star'da şl izlemek istiyosan d-smart alıcaksın. Bisskey olayı fln tarih oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: carloska

kardeş şifre yok boşuna bekleme...zorda olsa ans tv den izliyorum ş.ligi maçlarını...

Turksat 3A'a geçtikten sonra Ans kayboldu bende :S Frekansı nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

quote:

kardeş şifre yok boşuna bekleme...zorda olsa ans tv den izliyorum ş.ligi maçlarını...

aynı sekilde bendede...bulununan kanallla listesinde gorumuor ans group die,ama normal kanal listeme eklemiyor,nasıl iştir bu????
  • 11894 mhz 2400 H kanal ismi ANS GROUP olarak çıkması lazım... ama sinyal zayıf biraz takılarak izliyorum
  • quote:

quote:

Frekans : 11894 Sembol Oranı : 2400 Fec: 5/6 Polarizasyon: H ( YATAY )
  • Tşkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rádèøή

Bari başlığı önemli bişey varmış gibi yazmasaydın ya :) Starda şampiyonlar ligi için ne yapmalı? fln neden yazmadın? Daha fazla ilgi çeker diyemi böyle yazdın.

Star'da şl izlemek istiyosan d-smart alıcaksın. Bisskey olayı fln tarih oldu

yani mecburen artık bazı katakulliler yapmamız gerekio. Saolsunlar arkadaşlar yardım taleplerimizi iş işten geçince el attığı için kendimize göre önlemimizi aldık bizde.
  • quote:

11894 mhz 2400 H kanal ismi ANS GROUP olarak çıkması lazım... ama sinyal zayıf biraz takılarak izliyorum

Aynen bende de öyle..
  • futbol zevkimizin içine ettiler... hazırlık maçlarını bile izleyemiyoruz... DOĞAN GRUBUNA ve D-SMART alıp bunların ekmeğine yağ sürenlere koca bi

• quote:

Orjinalden alıntı: koktay

quote:

quote:

Frekans : 11894 Sembol Oranı : 2400 Fec: 5/6 Polarizasyon: H ( YATAY )

FEC: 5/6 değil 7/8 olucak. 5/6 olursa ilginçtir bende samanyolu çıkıyor.

Kanalda ise takılma yok allahtan. Sinyal %90 Kalite %55-60 arası değişiyor.

• eskiden ne güzeldi be d-smart mı vardı. paşa paşa izliyoduk.
  • Arkadaşlar bisskey tarih oldu ise ben nasıl aynı keylerle ntv de spanya ligi maçlarını izliyorum.

Bence star key vermek istemiyor. Stardaki ilk maçlar ntv keyleri izleniyordu daha sonra onlarıda sildiler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: manas35

Arkadaşlar bisskey tarih oldu ise ben nasıl aynı keylerle ntv de spanya ligi maçlarını izliyorum.

Bence star key vermek istemiyor. Stardaki ilk maçlar ntv keyleri izleniyordu daha sonra onlarıda sildiler.

arkadaş star için konuştu galiba
  • yakında bu d-smart , ntv nin ve kanal24 ün de şifrelerini değiştirttirir açıklamamasını ister üç kuruşta para verir kanallara .. d-smart sattırsınlar diye...

olmaz diye bişi yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.