Şimdi Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
44
Favori
94.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vuque

Türkiye'de değil, Paris'te yaşıyor ve çalışıyorum

tahmin etmeliydim
    ömür boyu sigortamız var ama bu silincek anlamına gelmiyo sanıırm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

quote:

Orijinalden alıntı: vuque

Türkiye'de değil, Paris'te yaşıyor ve çalışıyorum

tahmin etmeliydim
    ömür boyu sigortamız var ama bu silincek anlamına gelmiyo sanıırm

Hayır, ömür boyu sigortalar silinmiyor.
    Sadece bundan sonra ömür boyu sigorta ile satış yapmayacaklar, süreli sigortalı alabileceğiz gemileri ve sonrasında oyun içerisinde oyun içi kredisi(UEC) ile sigortanın süresi bitmeden yenilememiz gerekiyor sadece.

Bu arada benim hangardaki Super Hornet'in resimlerini paylaşayım istedim;
    http://imgur.com/a/RCU0C#0

"...give me a fully loaded hornet and I'll shake the gates of heaven..."
    - Legendary fighter pilot Aria Riley

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuque -- 16 Kasım 2013; 16:05:50 >

• Evet arkadaşlar, Arbiter LTI paketini Ertuğrul sayesinde alarak ben de aranıza katılmış bulunuyorum. Şimdi hangarı indiriyorum, bakalım neler var neler.
  • Beyler konuyu açan arkadaş yada ingilizcesi ileri seviye olan bir arkadaş önderliğinde bir grup kursak isim listesi nick listesi falan bi toplansak yavaş yavaş...
  • Evet, kesinlikle böyle bir organizasyon yapılmalı..

Ayrıca şöyle bir plan buldum;

• December 2013: Dogfighting Module - multiplayer dog fighting
    • Spring 2014: Social / Planetside Module - Social interactions, buying and selling, upgrade your ship
    • End of 2014: Persistent Universe Module / Beta - Full game in Beta testing for tweak and balance
    • Early 2015: Public Release and the start of continuous content updates!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 16 Kasım 2013; 20:24:56 >
  • Eğer uyarsa size liste yapabiliriz. Bende ilk mesajı güncellerim. Hazır it dalaşı geliyorken tanımış olur herkes birbirini. Nick + sahip olduğu gemi/gemiler şeklinde olabilir.
  • Yaz
    Delorean DMC-12
    Gemi: Aurora
    Hangar: Fakir Hangarı
    10 bin para var bide lamp var hangara koymalık
  • Beyler bende bu oyuna başlamak istiyorum ama aklımda sorular var.Mesela burda dediklerine göre gemiler süreli hangi gemiler süresiz?Birde 30 doalrlık scout pack var zaten üç tane var durumum anca ona yeter o yüzden bu packlerin özelliklerini anlatırmısınız?
  • ID: HoboTR [299799. vatandaş]
    Ship: Origin 325a Fighter
  • Bende oyunu takipteyim önerilere bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobo.

ID: HoboTR [299799. vatandaş]

Beyler bende bu oyuna başlamak istiyorum ama aklımda sorular var.Mesela burda dediklerine göre gemiler süreli hangi gemiler süresiz?Birde 30 doalrlık scout pack var zaten üç tane var durumum anca ona yeter o yüzden bu packlerin özelliklerini anlatırmısınız?

@DeLorean DMC-12
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

quote:

Beyler bende bu oyuna başlamak istiyorum ama aklımda sorular var.Mesela burda dediklerine göre gemiler süreli hangi gemiler süresiz?Birde 30 doalrlık scout pack var zaten üç tane var durumum anca ona yeter o yüzden bu packlerin özelliklerini anlatırmısınız?

@DeLorean DMC-12

gemiler süreli değil satışlar süreli oyun daha çıkmadı 1 sene var çıkmasına

• madem başladık yazmaya devam :)
    id:ilon
    Gemi:RSI Aurora LX
    Fakir hangarı
    ------------
    bu arada facebook gurubu da kurmuştuk bir ara
    https://www.facebook.com/groups/scturk/?fref=ts
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

quote:

@DeLorean DMC-12

gemiler süreli değil satışlar süreli oyun daha çıkmadı 1 sene var çıkmasına

Ee oyunda litetime felan var.Tam anlamadım ama oyunda gemimi yoksa hesapmı ne aylık para öder gibi kıralıyosun ve belli süre sonra tekrar ödemen gerekiyor.Bu konuda pek bilgim yok ama eğer böyle sürekli para ödeme durumu gerekiyorsa yazıklar olsun bu şirkete ve bu oyuna.Adamlar insanlardan 27 milyon toplamış ve insanlar bu adamlara güveniyor oysa adamlar paranın derdinde.

• zahmet edip önceki sayfaları okursan aylık ödeme olmaığını görürsün...oyunda kazandığın paralarla birşeyler satın alabiliyor sigortanı yenileyebiliyorsun.
  • Oyun hakkında detaylı bilgi varmı , hepsini okuyacak zaman bulamadım arkadaşlar

Darkorbit gibimi ? Açık dünyada uzay gemilerimi savaşacak ? Bir haritada kaç uzay gemisi olacak Oyun kasmayacakmı ?

Birisi alıntıyla cevaplayabilirse Sevinirim.
  • Sınırlı olan şey gemi sigortası, şuan aldığın pakete bağlı olarak 2,3,4,6,10,12 ve ömür boyu(LTI) sigorta seçenekleri mevcut. Kullanım vadesi dolduğunda oyun içinden belirli miktarda oyun parası ödeyerek yenilemeniz mümkün. Çalıntı, yok edilmeye karşı bildiğiniz araba sigortası hatta daha çok kasko gibi.

Packlerdeki değişkenler ise genellikle gemi, hangar, ve ekstralar.

Eğer beta ve alpha'da oyunu oynamak istiyorsanız min. alabileceğiniz paket Dijital Mercenary paketi. Bu paketle gelen gemi ise başlangıç gemisi olarak kabul edilen RSI Aurora MR.

Bu resim seçiminde yardımcı olacaktır.

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU]

Ayrıca gemi büyüklükleri.

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU]

Yeni başlayanlar için okumanızı tavsiye ederim;

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/75181/new-backers-please-read-this#latest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 17 Kasım 2013; 12:16:06 >

•  Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU]  Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU]  Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 17 Kasım 2013; 17:02:56 >

• Harita ve organizasyon şeması Freelancera çok benziyor...bu iyiye işaret :)
  • Nick: vuque
    Gemi: Super Hornet
    Hangar: Business

Not: Bu arada hangar'ı neden yazıyoruz sorması ayıp?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuque -- 17 Kasım 2013; 21:51:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.