Şimdi Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
44
Favori
94.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tropeus77

https://venturebeat.com/2018/10/26/the-deanbeat-how-much-did-red-dead-redemption-2-cost-to-make/

yerli sitelerde de araştır sadece 300 milyona yakın pazarlama ve reklam gideri var oyunun.. 644 milyon dolarda yapım maliyeti, 6500 çalışan ile 7 yıllık bir süreçte çıkarılan rdr2.. star citizen 500 çalışan 4/3 ü Squadron 42 için çalışıyor..

Squadron 42 çıkışı vede satış durumu star citizenin ne düzeyde olacağını belirleyecek bence.. umarım sağlam olur..
    RDR ile Star Citizen'ı karşılaştırmak anlamsız.

Star Citizen'ın gecikmesinin en büyük sebeplerinden biri Cryengine'ın yetersiz kalması, adamlar motoru baştan sona modifiye ettiler. RDR zaten hazır motor ile bile 7 yıl sürdü.

Star Citizen'da bir çok sistem yapılması gerekti, bu kadar büyük bir evren için. 64-bit Precision, Object Container System, Server-side Object Container system gibi. Bunlardan Object Container system sadece 18 ay aldı. Bunun sayesinden oyun FPS konusunda epey iyi hale geldi. 100 sistem yapılması zor olmayacaktır çünkü ona göre aletler geliştirilmiş.Daha önce aylar alan ay ve gezegen dizaynı, şuan günlere çekilmiş durumda, bu alet edevatın gelişimi sayesinde.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    işte gel forumdakilere anlat bunu.. oyundan hiç haberi yok direk dolandırıcı diyor.. sadece toplanan bağıştan haberi var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

işte gel forumdakilere anlat bunu.. oyundan hiç haberi yok direk dolandırıcı diyor.. sadece toplanan bağıştan haberi var..
    Bizim insanlar böyle şeyleri sever. Bir şey takıldı mı bir türlü bırakmıyor derdi ne ise.
  • 3.9.0 patch ile gene kendilerini aştılar.
     Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU]
     Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

3.9.0 patch ile gene kendilerini aştılar.

Normal server lara geldimi son güncelleme?

• quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

Normal server lara geldimi son güncelleme?

Alıntıları Göster
    PTU Wave 2 şuan, yakında Live sunuclara gelir.
  • oyunu yakın zamanda alan varsa vergilerle kaç tlye denk geliyor ?
  • 45 dolar işte oyun.Eğer alırsanız bu kod girin oyun parası veriyor.

NOT: Bonus araç sadece yeni sıfırdan alan kişiler alıyormuş.

STAR-G9RY-3KF2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanikAtak -- 7 Mayıs 2020; 20:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

45 dolar işte oyun.Eğer alırsanız bu kod girin oyun parası veriyor.

NOT: Bonus araç sadece yeni sıfırdan alan kişiler alıyormuş.

STAR-G9RY-3KF2
    satın alma ekranında 2 tane araç var hangisini önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 7 Mayıs 2020; 19:32:58 >
  • Ben araştırmadım o yüzden bilmiyorum ama hemen hemen 2 side aynıdır herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

satın alma ekranında 2 tane araç var hangisini önerirsiniz

Alıntıları Göster
    hocam yanlıs hatırlamıyorsam Aurara nın kargo kapasitesi mustang lere gore daha fazla. hatta mustang de hic kargo yeri de olmayabilir. mustang daha cok gezinti gemisi diye hatırlıyorum.
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    evet Aurara daha fazla kapasitesi. Mustang eklediler kargo bölmesi ama açmadılar nedense. Bende mustang ile başladım suan Titan var. Sizde oyuna alıştığınızda direk titana yükseltirsiniz geminizi
  • quote:

evet Aurara daha fazla kapasitesi. Mustang eklediler kargo bölmesi ama açmadılar nedense. Bende mustang ile başladım suan Titan var. Sizde oyuna alıştığınızda direk titana yükseltirsiniz geminizi
    ben 2014 de aurara almıstım, sonra mustang e yukselttim isminden dolayı sadece :D arada girip bakıyor oyuna, sadece son 2 patch dir girmedim. acıkcası gemimi yukseltecegimi sanmıyorum. munkun olursa aurara ya geri donmek isterim ama
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Şuan bizim için en güzel gemi titan. Kargosu var yatakta mevcut
  • BUgy veriyor sadece araç
  • Konuyu açan güncelleme yapabilir mi merak ediyorum. @archVillain
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

hocam yanlıs hatırlamıyorsam Aurara nın kargo kapasitesi mustang lere gore daha fazla. hatta mustang de hic kargo yeri de olmayabilir. mustang daha cok gezinti gemisi diye hatırlıyorum.

Alıntıları Göster
    Mustang kargo alıyor.
    Açmışlarmı kargo bölmesini
  • quote:

Açmışlarmı kargo bölmesini
    3.3 ile gemi revize edilmişti, 2018'de. Geminin altında kargo bölmesi var, açıp kapanabilen.
    Tamam onu yaptilar ama şuan içine kutu koyamiyorsun bende vardı o yüzden sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.