Şimdi Ara

stanley 1.9 litre termos fırsatı (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
526
Cevap
20
Favori
46.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Aynen aramex hocam. Umarım eziksiz çiziksiz gelir.

hocam benim ürün hasar görmüş taşıyıcı tarafından o yüzden geri iade edilmiş. bu sabah canlı sohbete yazdım hızlı kargoyla gönderiyorlar yenisini. 15 ağustos teslim gözüküyor.stanley 1.9 litre termos fırsatıstanley 1.9 litre termos fırsatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hupelka -- 11 Ağustos 2017; 8:51:53 >

• Vay be şanslısınız hocam Sizin adınıza sevındım daha hızlı gonderıcekler dıye. Umarım bızım kı hasarsız gelır sonra iadeyle ugrasmak ıstemıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Vay be şanslısınız hocam Sizin adınıza sevındım daha hızlı gonderıcekler dıye. Umarım bızım kı hasarsız gelır sonra iadeyle ugrasmak ıstemıyorum.

sıkıntı yok hocam hasarlı gelse bile para iadesi veya hesabınıza hediye çeki yüklüyorlar.
  • Alıpta beğenmeyip satan var mı? Varsa pm atsın
  • Akşama foto eklerim. Teslim almış arkadaş.
  • Çok iyi hocam, içim rahatladı. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: foşikçepni

Alıpta beğenmeyip satan var mı? Varsa pm atsın

alıpta beğenmeyen var ise beğendiği termosu söylesin bizde ondan alalım :)
  • ürünü teslim aldım arkadaşlar. çürük çarık çizik vuruk yok.

stanley 1.9 litre termos fırsatı

Yalnız dantele laf yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 11 Ağustos 2017; 21:17:34 >
  • Alıp da deneyen varsa; acaba sıcak su koyunca ağız kısmı ısınıyor mu? (tepedeki gümüş renkli kısım)
    İlk koyduğumda 95.9 derece ölçtüğüm su, 6 saatte 89.8 e düştü. (ortam ısısı 28 derece)
    Acaba ürün defolu olabilir mi? böyle giderse 32 saati görme ihtimali yok gibi.
  • İçindeki suyun derecesi nedir
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Ben yazın memlekete giderken kullandım. Gece 3 te doldurduk çayı, sabah 11 de kaynamış çay gibi içtik. Akşam ise ılık şekildeydi. Muhtemelen sabahki kapağı açıp kapatmam ilimasina neden oldu. Ancak 36 saat aynı ısıda kalacağına inanmıyorum zaten...

Bir de ölçerken, her seferinde yeni kaynamış su ile farklı zamanlarda ölçüm yapabilir misiniz... Kapağı açıp kapatmak bence etkiliyor
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Ağız kısmı ısınıyor, ısınmak zorunda da zaten, ağız kısmı iç kap ile dış kabin temas ettiği tek nokta. Dolayısı ile asıl işi kaybı burada olacak. Azaltmak istiyorsanız ağız kısmıni bir havlu vs ile sarabilirsiniz.

Sıcak tutma konusunda gelince beklentiniz nedir bilmiyorum ama verdiğiniz değer gayet tatmin edici. O hız ile hesap yaparsanız 36 saat sonra 30 derece civarı dusus olur sıcaklıkta, bu da gayet yeterli bence. Tabi burada pazarlama hilesi biraz laf ebeliği var, 36 saat sıcak tutar diyor, 36 saat aynı sıcaklıkta yutar demiyor. Bakarsanız 60 C oda sıcaklığının üstünde olduğu için adamların söylediği yalan değil
  • Arkadaşlar dün buzdolabına bıraktım içine 1 demlik kaynar su koyup 24 saat 40 dakika sonra aldım termosun içindeki su sıcaklığı 61c di bilginize
  • dhl ile gönderilmişti şimdi gümrük işlem görmüş diye mesaj geldi. almaz olaydım
  • thermos ve mug 41 dolar. amazon 12 dolar gümrük almıştı. ona rağmen ardiye ve gümrük ücreti çıkıyor 188 tl. bir dhl rezaleti daha. iparcel ile gönderselermiş keşke. ürünü almayacağım. amazona iade edilmesini söyleceğim. adamalr yurtdışı alışverişini bitirmek için elinden geleni yapıyorlar.
  • kargo dahil 31.53 dolar oluyor alayım mı arkdaşlar ne dersiniz kullannlar memnun mu
  • Şimdi ücret ne kadar? Nasıl alabilirim bunu yardım eden olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Şimdi ücret ne kadar? Nasıl alabilirim bunu yardım eden olur mu?

31 dolar toplam kargo ile beraber.

Nasıl bir yardıma ihtiyacınız var?

Ürünü normal sipariş verebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord0909

kargo dahil 31.53 dolar oluyor alayım mı arkdaşlar ne dersiniz kullannlar memnun mu

Ürün bugün geldi harika bir büyüklüğü var.

Tam 1 ketıl sıcak su aldı.

Ancak, DHL ürünü kutuya koymadan kargoya verildiği için kapak kısmında görünmeyen 1-2 ezik vardı fotoğraflarını gönderdim 3-4 tane Amazon'a 8 dolarını iade yaptılar ürün ücretinin yani bedavanın bedavasına gelmiş oldu.

Ürün iç hacmi 1.9 litre tatile heryere giderken rahatlıkla aklınızda kalmadan su ve içecek hatta yemek koyup saatlerde güvenle gidebilirsiniz.

Tavsiye ederim daha önceden de kullandığımız bir markaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: datebir

quote:

Orijinalden alıntı: lord0909

kargo dahil 31.53 dolar oluyor alayım mı arkdaşlar ne dersiniz kullannlar memnun mu

Ürün bugün geldi harika bir büyüklüğü var.

Tam 1 ketıl sıcak su aldı.

Ancak, DHL ürünü kutuya koymadan kargoya verildiği için kapak kısmında görünmeyen 1-2 ezik vardı fotoğraflarını gönderdim 3-4 tane Amazon'a 8 dolarını iade yaptılar ürün ücretinin yani bedavanın bedavasına gelmiş oldu.

Ürün iç hacmi 1.9 litre tatile heryere giderken rahatlıkla aklınızda kalmadan su ve içecek hatta yemek koyup saatlerde güvenle gidebilirsiniz.

Tavsiye ederim daha önceden de kullandığımız bir markaydı.

kargoyu ücretsiz yapanlar olmuş bunu nasıl beceriyorlar acaba bilginiz var mı ezik az mı çokmuydu

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.