Şimdi Ara

Stanley 1.3 lt termos 149 TL (Bim) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
19
Favori
132.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    ben de kapak atıyor artık. contası sıcaktan yırtıldı sanırım. yedek conta veya kapak bulabileceğim bir yer var mı ?
  • Lost on you kullanıcısına yanıt
    Maalesef bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lost on you

ben de kapak atıyor artık. contası sıcaktan yırtıldı sanırım. yedek conta veya kapak bulabileceğim bir yer var mı ?
    Kapak nasıl atıyor ya bu mudur yani ömrü:)

• quote:

garantili değil mi? yollayın servise.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Hocam Amazondan (Türkiye değil) almıştım garanti süreci nasıl işler hiç bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lost on you -- 25 Eylül 2019; 19:6:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam Amazondan (Türkiye değil) almıştım garanti süreci nasıl işler hiç bilmiyorum.
    konu bim olunca burası zannettim. bu arada bende de amazondan alınma 1,9 lt lik var. sorun çıkarsa ne yaparız bende bilmiyorum. ama amazonla iletişime geçmeyi deneyin. inanılmaz bir müşteri hizmetleri var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bimden aldığım 1.3 lt stanley termosun vakumlu kapağı yalama yaptı kapağı sıktıgım zamn tam kapanmıyor boşa dönüyor ve termos akıtıyor aynı sorunu yaşan var mı nasıl bir yol izlemem gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oCuLoMoToR

bimden aldığım 1.3 lt stanley termosun vakumlu kapağı yalama yaptı kapağı sıktıgım zamn tam kapanmıyor boşa dönüyor ve termos akıtıyor aynı sorunu yaşan var mı nasıl bir yol izlemem gerekiyor
    stanley türkiye temsilcisi ile irtibat kur. Stanley com tr
  • Şok dan aldığım Contigo 1,2 litre termosu 60 saat teste tabi tuttum. Aynı termos BIM ve A101 de de zaman zaman satışa giriyor. Almayı düşünenlerin işine yaracağını düşünüyorum.

furkan gencyoutube
    Bu içerikte, Şok’ta Bim’de ve A101’de de dönem dönem satışa sunulan 1,2 litre hacme sahip Contigo marka termosu inceleyeceğiz. Fiziksel olarak ele aldıktan sonra, 4 adet teste tabi tutacağız 1- Hiç açmadan oda sıcaklığında sıcak testi (35 saat) 2- Hiç açmadan buzdolabında sıcak testi (35 saat) 3- Ara ara 1 er barda alarak sıcak testi (12 saat) 4- Ve soğuk testi (60 saat) Bakalım bu testlerinden başarılı çıkabilecek mi? Keyifli Seyirler Müzik: Ratatouille's Kitchen - Carmen María and Edu Espinal Video: Gustavo Fring adlı kişinin Pexels'daki videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=YzHAcppPGH4&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.