Şimdi Ara

SSS 13. Hafta | Torku Konya - Galatasaray | 13.12.2014 | 19:00 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
4
Favori
14.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sezon ilk defa bir gs maçını izlemedim 5-0 bitmiş maç Benim işimin çıkmasını mı beklediniz eyy futbolcular
  • psikolojik üstünlük zaten bizdeydi bu sene. bakın bjk real madrid gibi takır takır oynuyor ama ezik psikolojisinde oldukları çok açık fenere çok rahat yenildiler. avrupada iyi giderler ama ligde başarılı olacaklarını pek zannetmiyorum. galatasaray bence bu sene net şampiyon olacak bunun nedenleri, burakın doğru yerde kullanılması hani kimin aklına gelir burakı forvet arkasında duvar niyetine kullanacağın. umut doğru yerde oynuyor oyuncu değişiklikleri çok ama çok yerinde.

en önemliside yedek kulübemiz çok geniş ve kaliteli, olcan,bruma,yasin gibi hızlı kanat oyuncularımız var. hamit,yekta rolanti oyunda çok rahat kullanabileceğimiz oyuncular var. hakan biraz komik ve konu dışı gelecek ama hem stoper hem sol bek yerine geçiyor ilk 11'imizde baya kaliteli.

tek sorun takımdaki, veysel,tarık,furkan,umut g., ve daha sayamadığım onlarca çöpten kurtulmak ve kiralık giden oyuncular gelirkende onlardan kurtulmak gerekecek.

yani iyi gidiyoruz Allah bozmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: LOSTMAN'

psikolojik üstünlük zaten bizdeydi bu sene. bakın bjk real madrid gibi takır takır oynuyor ama ezik psikolojisinde oldukları çok açık fenere çok rahat yenildiler. avrupada iyi giderler ama ligde başarılı olacaklarını pek zannetmiyorum. galatasaray bence bu sene net şampiyon olacak bunun nedenleri, burakın doğru yerde kullanılması hani kimin aklına gelir burakı forvet arkasında duvar niyetine kullanacağın. umut doğru yerde oynuyor oyuncu değişiklikleri çok ama çok yerinde.

en önemliside yedek kulübemiz çok geniş ve kaliteli, olcan,bruma,yasin gibi hızlı kanat oyuncularımız var. hamit,yekta rolanti oyunda çok rahat kullanabileceğimiz oyuncular var. hakan biraz komik ve konu dışı gelecek ama hem stoper hem sol bek yerine geçiyor ilk 11'imizde baya kaliteli.

tek sorun takımdaki, veysel,tarık,furkan,umut g., ve daha sayamadığım onlarca çöpten kurtulmak ve kiralık giden oyuncular gelirkende onlardan kurtulmak gerekecek.

Demek 3 5 maç alsaydınız böyle kainat şampiyonu olacaktınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Another Man

quote:

psikolojik üstünlük zaten bizdeydi bu sene. bakın bjk real madrid gibi takır takır oynuyor ama ezik psikolojisinde oldukları çok açık fenere çok rahat yenildiler. avrupada iyi giderler ama ligde başarılı olacaklarını pek zannetmiyorum. galatasaray bence bu sene net şampiyon olacak bunun nedenleri, burakın doğru yerde kullanılması hani kimin aklına gelir burakı forvet arkasında duvar niyetine kullanacağın. umut doğru yerde oynuyor oyuncu değişiklikleri çok ama çok yerinde.

biz prandelli döneminde bile şampiyon olacağımıza inanıyorduk çünkü psikolojik üstünlüğümüz vardı. ama siz, iyi oynadığınızda bile kesin bisey olacak fener,gs kesin bizi yenecek psikolojisinde takım ve takımın taraftarısınız. unutmayın ki biz son iki senenin şampiyonuyuz.

• Galatasaray güzel oynayıp haketti.Konya taraftarına yazık 34 bin taraftar gelmiş maça insan utanır 34 bin taraftarının önünde 5 tane yemeğe

• Galatasaraylı kardeşlerimi kutlarım
  • Bu kadar yiyeceğimizi tahmin etmiyordum açıkçası. :) Rezalet bir oyun sunduk. Galatasaraylı kardeşlerimi tebrik ederim. 40 bin taraftarın önünde bu kadar kötü oynamamalıydı Konyaspor.
  • Tebrikler Galatasaray..
  • Bir konyalı ve galatasaray taraftarı olarak ne diyeceğimi bilemiyorum
  • Yediği 4 leri çabuk unuttu Gs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Another Man

quote:

biz prandelli döneminde bile şampiyon olacağımıza inanıyorduk çünkü psikolojik üstünlüğümüz vardı. ama siz, iyi oynadığınızda bile kesin bisey olacak fener,gs kesin bizi yenecek psikolojisinde takım ve takımın taraftarısınız. unutmayın ki biz son iki senenin şampiyonuyuz.

Ya hocam prandelli varken birak sampiyonlugu 3. 4. olacagimiz bile inanmiyordum sen ne diyorsun. Lutfen at gozluklerini atalim hamza hoca geldi sampiyonluk umitleri arti bizde. Prandelliyle olacak is degildi bu.

• Oyun, skor her şey harikaydı bizim için. Bruma'yı da izlemek isterdi gönül ama yabancı kontenjanı sağolsun. Ayrıca, ülke genelinde statlar yenilendikçe ve yapıldıkça, büyük takımların işinin kolaylaştığını düşünüyorum. Puan çıkartmak daha da kolaylaşıyor. Her yıl Kayseri maçlarımızda bu durumu düşünüyorken, bugün Konya'da bu durumdan emin oldum.
  • Gs li arkadaşlar haklı olarak daha bir umutla bakıyorlar td değişikliğinden sonra. Ama arada şapka düşüp kel görünecek. Konya bugün pas tercihlerini hep yanlış yaptı. Artı arsenal maçını izlememis olacaklar. Gs direk kaleye hücum yapan takımlara karşı büyük sıkıntı yaşıyor. Konya ise topu eveleyip geveledi. Bu günkü kadro bjk gibi yüksek tempo oynayan takımlara karşı zor duruma düşer her zaman. İki forvet, sino birde selçuk olduğu zaman orta saha çabucak geçiliyor.

Farklı galibiyetleri için tebrik ederim rakibimizi.

• Burak Yılmaz yine düşürüldü

..
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Gs li arkadaşlar haklı olarak daha bir umutla bakıyorlar td değişikliğinden sonra. Ama arada şapka düşüp kel görünecek. Konya bugün pas tercihlerini hep yanlış yaptı. Artı arsenal maçını izlememis olacaklar. Gs direk kaleye hücum yapan takımlara karşı büyük sıkıntı yaşıyor. Konya ise topu eveleyip geveledi. Bu günkü kadro bjk gibi yüksek tempo oynayan takımlara karşı zor duruma düşer her zaman. İki forvet, sino birde selçuk olduğu zaman orta saha çabucak geçiliyor.

Farklı galibiyetleri için tebrik ederim rakibimizi.

Sizi de gorduk fener macinda eli ayagina dolandi takimin

• Konyalı olarak Üzgün Galatasaraylı olarak mutluyum

Umarım Konyaspor bir gün geriye hatta kaleciye pas olayından vazgeçer de hücum etmeyi öğrenir

• Bir mesaj gördüm sanki Prandelli döneminde de Şampiyonluğa inanılan :D Gerçekten güleceğim yoktu... İyi geldi gece gece..

Ben Beşiktaşlıyım ama iyi olan kazansın.. Şampiyon olsun domine etsin de..;

Kaç haftadır burada Prandelliye sallayanlar takım ruhu yok diyenler Fatih Hocadan başkası düzeltemez diyenler şimdi nasıl yorum yapıyorlar..
    Vaktim olsa bakardım hocam önceki haftalarda nasıl yorumlar atmışsın diye =)
  • skenderbeu S kullanıcısına yanıt
    Kutluyorum.. Objektif olmak böyle birşey olsa gerek
  • quote:

Umut gündogan a çöp demene çok güldüm. Cahillik kötü şey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

taraftar az önce birşeyler diyordu, "taraftar seninle..." tam anlamadım

bu arada, sahada bi çamdalı daha var

Birisi çamdal birisi çamdalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.