Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Akelei , TrollSlayer , sadays Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.972
Cevap
718
Favori
1.708.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halley yıldızı

http://urun.n11.com/hard-disk/sandisk-plus-240gb-sdssda-240g-g25-ssd-P99516308

Arkadaşlar bu yukarıdaki linkteki ürünü (çek mevcut) 180 tl ye alabiliyorum. Değer mi sizce ? Ssd hiç kullanmadım ve aklım 142 tl ye alabileceğim wd 1 tb caviar blue ya gidiyor. (boyut nedeniyle) Sizce hangisini almalıyım ?

Kaçırmayın. En kötü SSD bile hdd'den iyidir. Ki bu çok kötü bir ssd de değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

bu belgenin bir sayfasında yada başka bir belgede ithalatçı firma yazması lazım benim aklımda kalan. ithalatçı firma koyuncu yazması lazım. küçük yazılarla mavi kaşeli

yok hocam hiçbir yerde öyle birşey yok. belgede iki yerde ithalatçı firma samsung yazıyor daha ne olsun ama 840 mSATA garanti belgesi olarak :)

Bu mesaja eklenen görseller:

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• araknafobia kullanıcısına yanıt
    bu belgede ürün seri no fln yazmıyo sanırım. nasıl kontrol edecekler arızalanınca garanti var mı yok mu anlamadım ben. gündüz ben de samsungtr ile görüştüm online olarak ve telefonla da görüşütm. tam bir hüsran inanın yarım saat konuştuk en sonunda müşteri temiscisi hiç bir telefona 5 yıl garanti vermiyoruz deyince benim devreler yandı. beni satıcıya sormaya yönlendiriyor. ya dedim siz samsung olarak kendi ürününüzü seri numaradan sorgulayamıyorsanız niye varsınız ne işe yarıyonuz. ben zaten satıcıdan şüphelenmesem size niye sorayım.

az önce başka birinden şansımı denedim mecbur sipariş verdim çünkü kupon iptal olacaktı. yorumları okuyunca paketlemenin iğrenç olduğunu okudum ama başka satıcı yoktu pek. webdenal da kargo tarihini 1 hafta sonraya atmış ve senin dediğin gibi garanti sorunlu görünüyor...

kendi vatandaşımıza güvenemiyoruz herkes düzenbazlık üzerine düzen kurmuş. malesef..

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

bu belgede ürün seri no fln yazmıyo sanırım. nasıl kontrol edecekler arızalanınca garanti var mı yok mu anlamadım ben. gündüz ben de samsungtr ile görüştüm online olarak ve telefonla da görüşütm. tam bir hüsran inanın yarım saat konuştuk en sonunda müşteri temiscisi hiç bir telefona 5 yıl garanti vermiyoruz deyince benim devreler yandı. beni satıcıya sormaya yönlendiriyor. ya dedim siz samsung olarak kendi ürününüzü seri numaradan sorgulayamıyorsanız niye varsınız ne işe yarıyonuz. ben zaten satıcıdan şüphelenmesem size niye sorayım.

az önce başka birinden şansımı denedim mecbur sipariş verdim çünkü kupon iptal olacaktı. yorumları okuyunca paketlemenin iğrenç olduğunu okudum ama başka satıcı yoktu pek. webdenal da kargo tarihini 1 hafta sonraya atmış ve senin dediğin gibi garanti sorunlu görünüyor...

kendi vatandaşımıza güvenemiyoruz herkes düzenbazlık üzerine düzen kurmuş. malesef..

seri numaralar vs hepsi kutunun üstünde yazılı belge de değil.Onları eklemedim buraya. Kutu sorunsuz geldi zaten bana baya baya sıfırdı yani.
    Webden al o tarihi yazmış ama ertesi gün yolluyorlar.
    Samsung olayı dediğin gibi tam bir saçmalık. az önce de dediğim gibi satıcı bana 10 yıl bile der.
    Webdenal henüz dönmedi bi dönsünler bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

EDIT: donanymhaber gg wp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi araknafobia -- 14 Mart 2016; 22:02:50 >

Açmadıysan deyişim taleb etmeni tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

Açmadıysan deyişim taleb etmeni tavsiye ederim

açtım taktım bile. işin ilginç yanı zaten bu belge kutunun içinden çıktı.
    ihtiyacın olmaz o garantiye, takma kafaya kullanmana bak
  • lenovo g560 laptobum var evde yedekte duruyor. laptop için 64 gb ssd almaya karar verdim. çok fazla kullanmayacağım. laptopu. uygun bir şey almak istiyorum. sizce ne almalıyım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sandisk PLUS 120gb
    Kingston V300 120gb

hangisi mantıklı...
  • merhaba arkadaşlar. 40 tl paraf param var. bunu n11de kullanmak istiyorum. 250 tl'yi geçmeyecek masaüstü için bir ssd öneriniz var mıdır? 120 gb yeterli diye düşünüyorum. bi de anakartım gigabyte h61m ds2. bu anakartın ssd desteği var mıdır? ssd konusunda çok fazla bilgim yok. o yüzden bu kadar detaylı soruyorum.
  • RAY_J kullanıcısına yanıt
    Hocam anakartınızın sata2 destegi var. O yüzden yarı hızda kullanırsınız ssdyi ama yine de normal diske göre hızlı olur. Standart bir ssd alıp kullanabilirsiniz. Selamlar.

• oup59 kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-120gb-750-evo-sata-3-0-okuma-540mb-yazma-520mb-ssd.html

bu ürünü düşündüm ama özelliklerinde hep laptop resimleri var. sadece laptop uyumlu mudur acaba? yoksa desktop'a takılır mı?
  • RAY_J kullanıcısına yanıt
    Hocam kasada 2.5inch disk yuvası varsa direk takalirsiniz Yoksa 5.25 den 2.5a ceviren yuvalardan alıp öyle takarsınız ya da ssd kasada boş biyerde kablosu takılı olarak durur.

• çok teşekkür ederim cevaplar için. olmadı bantlarım ben onu
  • o ssd icin bedavadir o fiyat .. kacırmayın .. (garantisini ve satıcının durumunu bilemiyorum tabi ..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökbayrak

Bu ürünü tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/240gb-sandisk-7mm-550-500-sata3-sdssdhii-240g-g25-ultra-ii-211787732

Ben kullanıyorum. Müthiş bir ssd. O fiyat da gerçekten bedava. Aynı fiyata daha bilindik yer olan, benim de aldığım şuradan alabilirsiniz;

http://www.webdenal.com/sandisk-sdssdhii-240g-g25_714616.html

GG'de kargoyu ekleyince aynı fiyata gelecek.

• Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.Paypal indirimiyle almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.