Şimdi Ara

Ssd Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bugün Vatan Bilgisayar'dan sipariş ettiğim WD 500 GB SSD elime ulaştı. Youtube yabancı yayıncıları izlediğimde ssd'yi statik bir poşetten çıkarıyorlar.
    Bende statik poşet çıkmadı acaba iade ürün yada kullanılmış olabilir mi?

• yok mu yardım?
  • Normalde poşetlenmiş şekilde gelmesi gerekirdi fakat kargolama değişebilir. Ürünün seri numarasından garanti sorgulamasını yaparsanız kalan süre fikir verebilir. Sonuçta poşetlenmiş olup olmaması bu konuda önemli değil açılmamış poşet içinde ikinci el veya refurbished ürünler de gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poko001

Normalde poşetlenmiş şekilde gelmesi gerekirdi fakat kargolama değişebilir. Ürünün seri numarasından garanti sorgulamasını yaparsanız kalan süre fikir verebilir. Sonuçta poşetlenmiş olup olmaması bu konuda önemli değil açılmamış poşet içinde ikinci el veya refurbished ürünler de gelebilir.
    Hocam sorgulamayı nasıl yapacağım? Sitesine giriyorum Türkiye yok birde serial numarası nerede yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poko001

Normalde poşetlenmiş şekilde gelmesi gerekirdi fakat kargolama değişebilir. Ürünün seri numarasından garanti sorgulamasını yaparsanız kalan süre fikir verebilir. Sonuçta poşetlenmiş olup olmaması bu konuda önemli değil açılmamış poşet içinde ikinci el veya refurbished ürünler de gelebilir.
    Hocam sorgulama yaptım şimdi sonuç bu çıktı 21-Feb-2025 21 Şubat 2025 diyor garanti süresi?

Ben diski 29.05.2020 tarihinde satın aldım.
  • Arkadaşlar yardım edebilecek yok mu? Lütfen yardım edin.
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.