Şimdi Ara

[SS GELDİİİ]-Sikkofield'in kitabı çıkıyor millet , Tüyap'ta pilava bekliyor :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
6
Favori
6.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ceza bitmiş :-)

Çıktığı gün alacağım ama kimse kusura bakmayın bedava para dagitsalar Tüyap à gitmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interior designer -- 25 Ekim 2013; 19:23:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adı cemre demirel ondan kız sanmışlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxax

bu kitabı cıkarması ve kitabın ismini piyon olması beni şüphelendirdi. çünkü eğer bu adamlara tam karşı olsaydı niye tüyap istesinki bu kitabı örneğin banu avar kadın 1 günde kovuldu yani sikkoda onların piyonu olabilir.

Buda bi celiski aslında. fakat adamlar bunlar bilinsin istiyor. adamlardan kastım. Bu masonlar artık illumaiteyi resmilestirmek idtiyor.

• Çıksın kitap alacagim. Ne anlattığını merak ediyorum.

• Kim la bu sikkofield?
  • Bugüne kadar kimler bu sektörün kaymağını yemedi ki? Azıcık ağzı laf yapmasını bilen, bir yayın eviyle anlaşabilen herkes kitabını bastırabilir. İmlâymış, dil kurallarıymış onlarla da uğraşmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus Ice

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dignity

quote:

quote:

quote:

Adam ergenler ve bir üçgen ve göz üzerinden uydurduğu saçmalıklarla para kazanacak. Türkiye de kitap okuma oranı yerlerde sürünüyor ergenler sırf birbirlerine "off ne biçim kitap" aldın mı kanka aldım aldımmmm" filan demek için satın alacaklar herif te bunlar sayesinde paranın dibine vuracak.

Ne kadar da sığ düşünüyorsun. Bilgileri ve gözlemlerini paylaşmak için blog kullanması ciddiyetsiz bir şey görüntüsü veriyordu bu yüzden kitap haline getirmesi gayet mantıklı olmuş. İsteyen istediği kitabı okur ve düşüncelerini paylaşır buna saygılı olmak zorundasın. Millete ergen diyerek farklı olma çabasında olduğunun farkındayım ancak komik duruma düştüğünü fark etmelisin bence.

Bırak Allahını seversen illuminati saçmalığına inanan adama ergen demeyeyimde ne diyeyim. Bu saçmalıklara ınanıp ciddi ciddi bu yazıları okuyup kafa yoranlar komik insanlar benim için

Bu olaya isim koyup etiketlemek zaten saçma illuminati diye bir oluşum var diyip onun üzerinden gitmemek lazım. Önemli olan yaptıkları işler ve amaçlar. Hangimiz inkar edebiliriz ki Amerika'nın diğer devletlerin dilini, dinini, kültürünü yok etmeye çalıştığını?

Tamam ama sosyal mühendislik olayını her azıcık okuyan adam biliyor zaten. Sonuçta bu bir bilim dalı her ne kadar kötüye kullanılıyor olsa da. Yani bu adam çıkıp zaten hiç bilinmeyen kimsenin fark etmediği bir şeyi yazmıyor ki sadece "ergenlerin" heyecan yapıp kendisine hit kazandırması için içine biraz fantastik öğe yüklüyor bir tane uyduruk kıyamet silahı sallıyor bizim çocuklarda "uff gördün mü Van'da deprem olmuş H.A.A.R.P. yine devrede kankaaa" filan diye ortada geziyor.

Ben bu saçmalığa kızdığım için sert bir dille yazıyorum doğal olarak.

Bu aynı şuna benziyor.. Facebook filan gibi saçmasapan sosyal platformlarda bir zamanlar bir olay vardı..

.. "şunu bunu yapıp kafana bilmem kaç kere dokunup bu yazıyı amuda kalkarak paylaşmazsan anneni ruhlar bıçaklayacak" bir sürü ergen bu yazıyı okuyup paylaşıyordu buna inanan adam ile bu acaip isimli adamın yazdığı yazıya inan adam aynı işte ne fark var arada ?

sen de bişeye kör göz inanıyorsun. sana laf atıyo muyuz biz

Saçmalıklar ile dini inanç meselesini ayıramıyorsan bu senin sorunun benim yapacak bir şeyim yok bu konuda

pratik olarak ne farkı var? bence hiçbir farkı yok. din %100 doğru diğer her şey kolpa gibi davrananlar neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum. sana göre zaten dünyadaki 4 milyar insan mal oğlu mal

Bak tekrar ediyorum. Dini inanç meselesi yani bir inancının olup olmaması meselesi ile bir saçmalığın yayılımı konusunu aynı kefede örnek olarak sunabiliyorsan bu senin sorunun benim yapacak bir şeyim yok bu konuda.

Bu iki meselenin ucundan kıyısından yada köşesinden bir biri ile bir alakası yok. Bir tanesi zaten Dünya'da var olan bir düzene fantastik öğeler katarak zengin olmaya çalışan bir adamın saçmalıkları ile alakalı diğeri ise her şahsın tamamen kendisi ve vicdanı ile alakalı dini inanç meselesi.

Pastafaryan olsam yani parodi bir dini inancım olsa karşılaştırmanı anlardım ama söz konusu bir Hak dini ile bir şahsın hayal ürünlerini karşılaştırman olunca doğal olarak gözüme komik görünüyor.

bir zamanlar türkiye başbakanı olan necmettin erbakan 2 sene önce televizyona çıkıp diyor ki dünyayı yöneten gruplar var, onlar ne derse o olur. sikkofield da buna benzer şeyler yazıyor, destekli yazıyor ama sallamıyor. başbakan da hayal dünyasında yani öyle mi? adama bunak bunak dediler ama gayet mantıklı konuşuyordu. o programdan 3-4 ay sonra da mefta oldu adam zaten. tesadüfe gel

• Kitabın kapağı çok güzel.
    Bloğunu 2 sene önce okumaya başlamıştım, kitabını da büyük ihtimal alırım.
  • adam ciddi ciddi bu işten para kazanacak ya la yıllar sonra illmünatinin ağa babası sikkofield çıkıyormuş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adam ergenler ve bir üçgen ve göz üzerinden uydurduğu saçmalıklarla para kazanacak. Türkiye de kitap okuma oranı yerlerde sürünüyor ergenler sırf birbirlerine "off ne biçim kitap" aldın mı kanka aldım aldımmmm" filan demek için satın alacaklar herif te bunlar sayesinde paranın dibine vuracak.

Ne kadar da sığ düşünüyorsun. Bilgileri ve gözlemlerini paylaşmak için blog kullanması ciddiyetsiz bir şey görüntüsü veriyordu bu yüzden kitap haline getirmesi gayet mantıklı olmuş. İsteyen istediği kitabı okur ve düşüncelerini paylaşır buna saygılı olmak zorundasın. Millete ergen diyerek farklı olma çabasında olduğunun farkındayım ancak komik duruma düştüğünü fark etmelisin bence.

Bırak Allahını seversen illuminati saçmalığına inanan adama ergen demeyeyimde ne diyeyim. Bu saçmalıklara ınanıp ciddi ciddi bu yazıları okuyup kafa yoranlar komik insanlar benim için

Bu olaya isim koyup etiketlemek zaten saçma illuminati diye bir oluşum var diyip onun üzerinden gitmemek lazım. Önemli olan yaptıkları işler ve amaçlar. Hangimiz inkar edebiliriz ki Amerika'nın diğer devletlerin dilini, dinini, kültürünü yok etmeye çalıştığını?

Tamam ama sosyal mühendislik olayını her azıcık okuyan adam biliyor zaten. Sonuçta bu bir bilim dalı her ne kadar kötüye kullanılıyor olsa da. Yani bu adam çıkıp zaten hiç bilinmeyen kimsenin fark etmediği bir şeyi yazmıyor ki sadece "ergenlerin" heyecan yapıp kendisine hit kazandırması için içine biraz fantastik öğe yüklüyor bir tane uyduruk kıyamet silahı sallıyor bizim çocuklarda "uff gördün mü Van'da deprem olmuş H.A.A.R.P. yine devrede kankaaa" filan diye ortada geziyor.

Ben bu saçmalığa kızdığım için sert bir dille yazıyorum doğal olarak.

Bu aynı şuna benziyor.. Facebook filan gibi saçmasapan sosyal platformlarda bir zamanlar bir olay vardı..

.. "şunu bunu yapıp kafana bilmem kaç kere dokunup bu yazıyı amuda kalkarak paylaşmazsan anneni ruhlar bıçaklayacak" bir sürü ergen bu yazıyı okuyup paylaşıyordu buna inanan adam ile bu acaip isimli adamın yazdığı yazıya inan adam aynı işte ne fark var arada ?

sen de bişeye kör göz inanıyorsun. sana laf atıyo muyuz biz

Saçmalıklar ile dini inanç meselesini ayıramıyorsan bu senin sorunun benim yapacak bir şeyim yok bu konuda

pratik olarak ne farkı var? bence hiçbir farkı yok. din %100 doğru diğer her şey kolpa gibi davrananlar neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum. sana göre zaten dünyadaki 4 milyar insan mal oğlu mal

Bak tekrar ediyorum. Dini inanç meselesi yani bir inancının olup olmaması meselesi ile bir saçmalığın yayılımı konusunu aynı kefede örnek olarak sunabiliyorsan bu senin sorunun benim yapacak bir şeyim yok bu konuda.

Bu iki meselenin ucundan kıyısından yada köşesinden bir biri ile bir alakası yok. Bir tanesi zaten Dünya'da var olan bir düzene fantastik öğeler katarak zengin olmaya çalışan bir adamın saçmalıkları ile alakalı diğeri ise her şahsın tamamen kendisi ve vicdanı ile alakalı dini inanç meselesi.

Pastafaryan olsam yani parodi bir dini inancım olsa karşılaştırmanı anlardım ama söz konusu bir Hak dini ile bir şahsın hayal ürünlerini karşılaştırman olunca doğal olarak gözüme komik görünüyor.

bir zamanlar türkiye başbakanı olan necmettin erbakan 2 sene önce televizyona çıkıp diyor ki dünyayı yöneten gruplar var, onlar ne derse o olur. sikkofield da buna benzer şeyler yazıyor, destekli yazıyor ama sallamıyor. başbakan da hayal dünyasında yani öyle mi? adama bunak bunak dediler ama gayet mantıklı konuşuyordu. o programdan 3-4 ay sonra da mefta oldu adam zaten. tesadüfe gel

Sosyal mühendislik nedir nasıl yapılır araştırırsan kendi yazdığın mesajın ne anlama geldiğini görürsün Bunun için fantastik örgütlere fantastik kıyamet makinelerine gerek yok arkadaşım benim senin dışında ki kişilere yazdığım mesajları da okuyacak olursan ne demek istediğimi anlarsın.

• giden var mı

• Oha lannnn keşke ankarada olsaydı bu fuar

• Giden varsa kitap kaç sayfa ve fiyatı ne kadar bilgilendirirse sevinirim
  • linke girdim

adamsın lan sikko bu yorumu gördüm

•  [SS GELDİİİ]-Sikkofield'in kitabı çıkıyor millet , Tüyap'ta pilava bekliyor :)
  • illuminatici ergenlerin gözü aydın. adam eleştirdiği sistemin bir parçası artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

[SS GELDİİİ]-Sikkofield'in kitabı çıkıyor millet , Tüyap'ta pilava bekliyor :)

Adam Parliamentçi çıktı iyi mi?
  • Yeni yeni ünlenmeye başladığı zamanlar güzel paylaşımlar yapıyordu, ama artık cılkını çıkardı bana göre.Hayırlısı olsun.
  • Çok gereksiz bir adam ama yalan yok okuyorum. İlluminati saçmalıklarından ziyade insan davranışı, sosyolojik tespitleri için. Sonuçta bir bakış açısına sahip insanlar hakkında. İlluminati işine kafayı bozmuş bu yüzden kafayı sıyırmış sanırım bu eleman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Çok gereksiz bir adam ama yalan yok okuyorum. İlluminati saçmalıklarından ziyade insan davranışı, sosyolojik tespitleri için. Sonuçta bir bakış açısına sahip insanlar hakkında. İlluminati işine kafayı bozmuş bu yüzden kafayı sıyırmış sanırım bu eleman.

Aynen sırf farklı düşünceleri, üslubu ve tespitleri için okuyorum. Yalnız cidden okutturuyor kendini.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.