Şimdi Ara

Sroya Başlıcak İnsanlar topluluğu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben başlıyorum server yada sro türü begenmedim orjinale başlamıcam başlıcaklar varsa yazsın ortak bır yere başlayalım

• orjinale ben char actm ilk 1 ay pre falanda veriyor. geçen verdiği preyle oyuna gireym dedm. server full diyor. silk cekmek sartmı direk girmek için!

birde 20+ yaş grubuyla emek swsi yada isro başlarsanız bende başlarm sıkıntı yok. sbotumuzu alırız. yeterki güven ve ekip işi yapalm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conem

orjinale ben char actm ilk 1 ay pre falanda veriyor. geçen verdiği preyle oyuna gireym dedm. server full diyor. silk cekmek sartmı direk girmek için!

birde 20+ yaş grubuyla emek swsi yada isro başlarsanız bende başlarm sıkıntı yok. sbotumuzu alırız. yeterki güven ve ekip işi yapalm.

ben orjınale gırmem yas 20 kusur :) ama orjınal sırf para yıyor
  • orjinal oynamayın çok paranız yoksa
  • quote:

orjinale ben char actm ilk 1 ay pre falanda veriyor. geçen verdiği preyle oyuna gireym dedm. server full diyor. silk cekmek sartmı direk girmek için!

Silk ile alınan premium plus ile tek atabiliyorsun. Bot varsa, oyuna her türlü girersin. Bende 20 char açık mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sifirdan baslasak size yetismek icin en az 1 yil gidicek heralde xD
  • quote:

sifirdan baslasak size yetismek icin en az 1 yil gidicek heralde xD

madem oyle server bulalım baslayalım benım begendıgım bı server var estergon onlıne 110 cap ıstersen bı ıncele yenı acıldı oyun ıyı gıbı player da var
  • quote:

9 tane 126, 7 tane 123, 1 tane 121, 1 tane de 118 var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: combomax309

quote:

madem oyle server bulalım baslayalım benım begendıgım bı server var estergon onlıne 110 cap ıstersen bı ıncele yenı acıldı oyun ıyı gıbı player da var

estergonfree silk falan verior emek swsi değil bence.3 haziranla 13 haziranda 2 sw açılıyor, yada daha tutacak sw açılırsa onlara başlıyalım suan piyasada oynancak emek yada 110 cap falan sw yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: combomax309

quote:

estergonfree silk falan verior emek swsi değil bence.3 haziranla 13 haziranda 2 sw açılıyor, yada daha tutacak sw açılırsa onlara başlıyalım suan piyasada oynancak emek yada 110 cap falan sw yok

bro cok sevdıgım bırısı planet sro oynuyor ona gecıcem ıstersen sende gel bı arkadasım daha var o da benle gelıcek yardımı dokunur

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.