Şimdi Ara

(srkn)Genel İddaa Paylaşımları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
4
Favori
4.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 ay kadar bir süre zarfında iş, sınav, bayram, hastalıklar vs. nedeni ile 2,5 ALT/ÜST tahminleri ile ilgili çalışmalarıma dair paylaşımlara bir süre ara vermek zorunda kaldım.

Kısmetse bundan sonra düzenli bir şekilde paylaşımlara devam etmeye karar verdim.

Başarı oranının artmasını umarak kaldığım yerden tekrar başlıyorum.

19 Ağustos 2013 Pazartesi günü ile ilgili deneme kuponları ilk mesaja eklenmiştir.

Herkese kolay gelsin.
  • Arkadaşlar, herkese günaydın.

19 Ağustos 2013 deneme kupon sonuçları ve başarı oranları ilk mesajda düzenlenmiştir.

EDIT: Arkadaşlar, kusura bakmayın. Sabah sabah uyku mahmurluğu 3. kupon için başarı oranını hesaplarken dalgınlıkla MS oranlarını çarpmışım.

Tevekkeli 41,184 gibi yüksek bir oranın çıkması imkansızdı.

Kahvaltıdan sonra enerji depolanınca, insan beyni olan bitenin farkına varıyor. Başarı oranı düzeltilmiştir.

Tekrardan kusura bakmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn -- 20 Ağustos 2013; 11:22:14 >

• Arkadaşlar, herkese iyi akşamlar.

Bu akşam kupa maçları ağırlıklı olduğu için herhangi bir kupon çalışması yapmadım.

21 Ağustos Çarşamba günü için normal maçları içeren kupon paylaşımını, bu akşamın ilerleyen saatlerinde yapacağım.
  • Arkadaşlar, herkese iyi geceler.

21 Ağustos 2013 Çarşamba günü ile ilgili deneme kuponu ilk mesaja eklenmiştir.

21 Ağustos 2013 deneme kupon sonucu ve başarı oranı ilk mesajda düzenlenmiştir.
  • 22 Ağustos 2013 Perşembe günü ile ilgili deneme kuponu ilk mesaja eklenmiştir.

22 Ağustos 2013 deneme kupon sonucu ve başarı oranı ilk mesajda düzenlenmiştir.

23 Ağustos 2013 Cuma günü ile ilgili deneme kuponları ilk mesaja eklenmiştir.

23 Ağustos 2013 deneme kupon sonuçları ve başarı oranları ilk mesajda düzenlenmiştir.
  • 24 ağustos bekliyorum hocam.
  • @leidenfrost: Cumartesi günü maç sayısı fazla olunca, yetiştirmek zor oluyor.

İnşallah akşam 19:00'dan sonraki maçlar için paylaşımda bulunmaya çalışacağım.
  • 24 Ağustos 2013 Cumartesi günü ile ilgili deneme kuponları ilk mesaja eklenmiştir.

24 Ağustos 2013 deneme kupon sonuçları ve başarı oranları ilk mesajda düzenlenmiştir.

NOT: Yeni paylaşılan kuponlara erişim kolaylığı ve mesajların 2. sayfaya sarkmamaları açısından, ilk paylaşımları Excel formatında arşivleyerek fotoğraf olarak ilk mesaja eklemeye başladım.

Mayıs ayında yaptığım paylaşımları arşivlemeyi bitirince, sanırım sayfa biraz daha okunaklı hale gelecektir.
  • 25 Ağustos 2013 Pazar günü ile ilgili deneme kuponları ilk mesaja eklenmiştir.

25 Ağustos 2013 deneme kupon sonuçları ve başarı oranları ilk mesajda düzenlenmiştir.
  • 26 Ağustos 2013 Pazartesi günü ile ilgili deneme kuponları ilk mesaja eklenmiştir.

26 Ağustos 2013 deneme kupon sonuçları ve başarı oranları ilk mesajda düzenlenmiştir.

NOT: Mayıs ayı sonuçlarının arşivlemesi bitti. Sayfa biraz daha okunaklı hale gelmiştir sanırım.

Bu arada 09 Mayıs 2013 Deneme Kupon 2'deki kazanma oranı aylardan beri yanlış bir şekilde duruyormuş, kimsenin dikkatini çekmemiş sanırım. Onu da düzeltmiş bulunuyorum. Oran %87,5'ten %62,5'e düşmüştür.

27 Ağustos 2013 Salı günü ağırlıklı olarak kupa maçlarından oluştuğundan dolayı, bugün için herhangi bir kupon paylaşımında bulunmayacağım.

28 Ağustos 2013 Çarşamba maçlarına dair paylaşımımı bugün akşam saatlerinde gerçekleştirmeye çalışacağım.

28 Ağustos 2013 Çarşamba günü ile ilgili deneme kuponları ilk mesaja eklenmiştir.

NOT: Şampiyonlar Ligi maçları için genelde tahmin vermemeye çalışıyorum. Fakat Zenit - Pacos Ferreira maçının sonucu sanırım ÜST olacak, o nedenle ekledim.

28 Ağustos 2013 deneme kupon sonuçları ve başarı oranları ilk mesajda düzenlenmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.