Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: togi1975

Sistem özelliklerin nedir?

gtx 560ti 1 gb 256 bit gddr5 direct cu2 asus

ram 11 gb ddr3 1600 mhz

i3 2130 3.40 ghz (uzun sogutuculardan var)

1 tb 7200 rpm hardisk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ama Leş.

2015'ten beri alpha'da.

Hala kırık animasyonlar, kırılan grafikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportakviye

Kusura bakmayın ama Leş.

2015'ten beri alpha'da.

Hala kırık animasyonlar, kırılan grafikler.

kusura bakacak bişey yok

bence efsane sizce leş

sıkıntı yok

• bu sistemde oyunu oynayabilmek için bir tek olumlu bileşen ram gözüküyor, 11 gb ram iyi
    gtx 560ti en az 5,5 senelik bir ekran kartı, squad gibi güçlü sistem isteyen bir oyunda yeterli değil gibi..
    İşlemci i3 2130 da 6.5 senelik bir işlemci squad gibi tek çekirdek işlemci gucu isteyen bir oyun için 3.4 ghz yeterli bir tek çekirdek performansı değil..Oyunu açabilmeniz bile bence mucize..
    gelelim neden fps dropları aldığınıza;

bir program ile gpu ve cpu kullanımlarınızın oyun içinde % kaç olduğunu yazabilirseniz..Yardımcı olabilirim..
    Tüm ayarları low a alarak deneyiniz..

Muhtemelen ekran kartı belleğiniz nedeniyle - 1 gb - oyunu oynayamıyorsunuz..

Size soyle örnek vereyim, bende 6 Gb gtx 1060 modeli var, full texture yüklemesini açtığımda 6 gb'ın tamamını kullanıyor, ekran kartı kullanımı %99 düzeyinde..İşlemcim ise i5 6600k , 4.6 ghz oc li olmasına rağmen %70 leri kullanımda görebiliyor..1080 p de oynuyorum..Ayarlarım Epic..zaman zaman 55-60 fps görüyorum ama genelde 75 fps civarı oynanıyor..
    Bu arada 16 gb 3333 mhzde çalışan dd4 belleklerinde 12 gb 'ı kullanılıyor..

bu örneği oyunun güncel sistemleri ne kadar zorladığını algılamanız için verdim, yalnış anlamayınız lütfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 5 Şubat 2018; 14:24:53 >

• v10 güncellemesi kaç gb olacak
  • Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    V10 yayınlandı beta testerleri hiç indirme yapmıyor.
  • EU SQ-MAK sunucumuzda toplanıyoruz arkadaşlar bekleriz
  • Bu sistemle oynayabilir miyim?
    Gtx750 Ti i3 3240 4gb DDR3
  • 4gb DDR3 yetersiz ram miktarı olabilir steamde min sistem gereksinimleri yazar oraya bakabilirsiniz..

• quote:

bu sistemde oyunu oynayabilmek için bir tek olumlu bileşen ram gözüküyor, 11 gb ram iyi
    gtx 560ti en az 5,5 senelik bir ekran kartı, squad gibi güçlü sistem isteyen bir oyunda yeterli değil gibi..
    İşlemci i3 2130 da 6.5 senelik bir işlemci squad gibi tek çekirdek işlemci gucu isteyen bir oyun için 3.4 ghz yeterli bir tek çekirdek performansı değil..Oyunu açabilmeniz bile bence mucize..
    gelelim neden fps dropları aldığınıza;

bir program ile gpu ve cpu kullanımlarınızın oyun içinde % kaç olduğunu yazabilirseniz..Yardımcı olabilirim..
    Tüm ayarları low a alarak deneyiniz..

Muhtemelen ekran kartı belleğiniz nedeniyle - 1 gb - oyunu oynayamıyorsunuz..

Size soyle örnek vereyim, bende 6 Gb gtx 1060 modeli var, full texture yüklemesini açtığımda 6 gb'ın tamamını kullanıyor, ekran kartı kullanımı %99 düzeyinde..İşlemcim ise i5 6600k , 4.6 ghz oc li olmasına rağmen %70 leri kullanımda görebiliyor..1080 p de oynuyorum..Ayarlarım Epic..zaman zaman 55-60 fps görüyorum ama genelde 75 fps civarı oynanıyor..
    Bu arada 16 gb 3333 mhzde çalışan dd4 belleklerinde 12 gb 'ı kullanılıyor..

bu örneği oyunun güncel sistemleri ne kadar zorladığını algılamanız için verdim, yalnış anlamayınız lütfen..

evet eski bir kart fakat halen çok iyi çalışıyor bf1 de high de 45 fps alıyor bazen 40ları görsede gayet iyi çalışıyor.(1360x768 de) (19020x1080 de lowda sıkıntısız oynayabiliyorum) yeni çıkan oyunların çoğunuda oynayabiliyorum.

en düşük ayar 1024x768 22 fps alıyorum 70 kişilik server
    1920x1080 de en yüksek ayarlarda aynı serverda 13-20 arası fps alıyorum

• Yani oyunu açabiliyorsun evet ama 22 fps ile bir multiplayer shooter oyunu oynanmaz..Şahsen ben oynayamam..
    Oyunda ozellikle sis atıldığı anlarda veya patlama / çatışma yoğun enstantanelerde oyunun takılma olasılığı fazladır..
    Oyunu bu haliyle zevk alarak oynayabiliyorsan..Tek sözüm zevkler ve renkler tartışılmaz..Sana söylediğim gibi ekran kartın bence 1. kısıttır..çünkü çözünürlüğü arttırdıkça oyun ekran kartına daha fazla yüklenir..1920 x 1080 'de fps duşmesi yaşamanın ana sebebi 1gb ekran kartı belleğinin yetmemesi ve ekran kartının çok fazla güçlü olmayışıdır..
    Bf1 oyununu hiç oynamadığım için bu konuda yorum yapamayacağım..Ama bf serisi kendi motorunu yıllardır kullanıyor, çok optimize olmalı..Bu oyun henuz geliştirme aşamasında alpha bir oyun ama çıktığında da 50 vs 50 serverlar hedeflendiği için, optimizasyon yapılsa da performansta şu anki durumdan çok fazla değişiklik olacağını duşunmuyorum..(Şu anda max 40 vs 40 oynanıyor)

Sana iyi oyunlar..

• quote:

Yani oyunu açabiliyorsun evet ama 22 fps ile bir multiplayer shooter oyunu oynanmaz..Şahsen ben oynayamam..
    Oyunda ozellikle sis atıldığı anlarda veya patlama / çatışma yoğun enstantanelerde oyunun takılma olasılığı fazladır..
    Oyunu bu haliyle zevk alarak oynayabiliyorsan..Tek sözüm zevkler ve renkler tartışılmaz..Sana söylediğim gibi ekran kartın bence 1. kısıttır..çünkü çözünürlüğü arttırdıkça oyun ekran kartına daha fazla yüklenir..1920 x 1080 'de fps duşmesi yaşamanın ana sebebi 1gb ekran kartı belleğinin yetmemesi ve ekran kartının çok fazla güçlü olmayışıdır..
    Bf1 oyununu hiç oynamadığım için bu konuda yorum yapamayacağım..Ama bf serisi kendi motorunu yıllardır kullanıyor, çok optimize olmalı..Bu oyun henuz geliştirme aşamasında alpha bir oyun ama çıktığında da 50 vs 50 serverlar hedeflendiği için, optimizasyon yapılsa da performansta şu anki durumdan çok fazla değişiklik olacağını duşunmuyorum..(Şu anda max 40 vs 40 oynanıyor)

Sana iyi oyunlar..

ben anlatamıyorum heralde neyse boşver

sıkıntı oyunda bütün udk ile yapılmış oyunlarda böyle çalışıyor(gtx 560ti için) yoksa hiçbir oyunda böyle saçma sapan şeyler yaşamıyorum yeni çıkan oyunlar dahil genelde iyi seviyede oynatıyor ha en yüksek ayarlar 2k da açsın diyorsan zaten gidip iyi bir ekran kartı almak lazım fakat squad ında optimizasyonunu iyileştirmesi lazım adamların forumlarınada yazdım direk bootleneck diyip kestirip atıyorlar ben kendim bu sektördeyim adamlar özen göstermediğinden dolayı böyle bir sıkıntı var şuan squad zaten pahalı ekran kartı olanlara hitap ediyor adamlar 1024x768 in ui sini bile yapmamışlar adam gibi kontrol bile etmemişler daha bugün geri bildirim yolladım. squad da bence şuanki hali kötü hiç birşey barındırmıyor ben project realty e geri geçtim önemli olan şey grafikler değil aldığın keyif önemli squad ın geliştirilmesi için zamana ihtiyacı var project reality sayesinde buraya geldiler zatene geliştirici ekipden birisi ilede görüşmüştüm modlama discordunda

eskiden bazı dosyaları düzenleyerek performans artışı sağlanıyordu onunda artık anlamı kalmamış çok etki etmiyor.

• Sende bir sıkıntı yok kardeşim, oyunun kendisi problemli 2015 aralık ayından beri alpha'da herifler bana göre sahtekarın önde gideni.

Şimdi bitmeyen bir oyunun yanına 2.dünya savaşı temalı oyun yapıyorlar. Birini bitirmeden diğerine başlıyan bir firmadan ne beklenebilir ?. Git İnsurgency oyna bu oyun için boş yere sistemini yenileme.
  • Sahtekarliktan ziyade soyle bakalim bu yapımcı pr nin yapimcilarindan bir kaci . ileri seviye bir yapim ekibi yok.

Ve en onemlisi oyunun 2 yildir rakibi yok tehdit edebilecek oyunda yok .Ballandira ballandira yapabilirler tabii. Adamlari yatiyor sanmayin gecen yil susturuculu ak denetmislerdi ozel kisilere fisek falan vardi

Ayrica bahsettiginiz oyun Post Scriptum bu oyunu OWI yapmıyor squada mod hazirlayan arkadaslar toplanip yapmaya karar verdi ilk başta ücretsiz olacakti ama baktilar ragbet cok ucretli cikarmaya karar verdiler

Durduk yere oyunu kotulemeyin

• v10'u gayet beğendim. Silah sesleri ve animasyonlar daha gerçekçi olmuş. Staminia dolma hızı artmış ve yere yattığınızda daha hızlı artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

Sahtekarliktan ziyade soyle bakalim bu yapımcı pr nin yapimcilarindan bir kaci . ileri seviye bir yapim ekibi yok.

Ve en onemlisi oyunun 2 yildir rakibi yok tehdit edebilecek oyunda yok .Ballandira ballandira yapabilirler tabii. Adamlari yatiyor sanmayin gecen yil susturuculu ak denetmislerdi ozel kisilere fisek falan vardi

Ayrica bahsettiginiz oyun Post Scriptum bu oyunu OWI yapmıyor squada mod hazirlayan arkadaslar toplanip yapmaya karar verdi ilk başta ücretsiz olacakti ama baktilar ragbet cok ucretli cikarmaya karar verdiler

Durduk yere oyunu kotulemeyin

ben kotulemek istemiyorum fakat sene oldu alali v10 bence bekleneni vermiyor helikopterler gelmeliydi en azindan uh-1 koysalar yeter adamlarin forumda mod yapimcilari paylasti vereyim kodu diye hazirlayip oyuna eklenmis modu bile var ben pr da gorunce heyecanlandim aldim oyunda hic bisi yok benim en sevdigim hook ozelligini bile eklemediler : (

• thiler kullanıcısına yanıt
    Tabi hep rakip oyun yok olur.
  • Bu arada rakip oyun yok demişsiniz insurgency 2 geliyor ve benzer oyunlar var ben genelde bu tarz oyunlar oynadığımdan steam önerilerinde bana bu tarz oyunlar çıkıyor genelde dikkatli inceleyin üstteki yoruma katılıyorum.

Unutmadan squad ı 40 tl den aldık o zamanlar kötüydü doğru düzgün bişi yoktu oyunda güvendik destek olduk şimdi adamlar yüzde 50 indirim ise 30 tl ye satıyorlar kızılmayı hakediyorlar
  • 2 Yıldır güncel rakip yok evet varsa buraya yazın i2 demişsiniz onun çıkışına daha var
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.