Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: red01

Bilgi verdiginiz icin tesekkur ederim.
    Banada arma daha yakin geldi bunun sebebide mod destegi.
    Bilgim olmadigi icin soruyorum arma en fazla %kac indirim aldi ona gore alirim.

Brde gtx 850m ile ne derecede oynatir.
    asusx550jk laptop var.

Benim hatırladığım %50 indirime girdi, daha fazlası var mı bilmiyorum ama yine o seviyelerde bir indirim gelecektir.

Arma 3 kullandığı motordan dolayı bir türlü optimize olamayan bir oyun laptop da doğal olarak sıkıntı yaratacaktır ama ben zaten rahat oynayanı görmedim.

Aşağıdaki videoda sizin ekran kartıyla deneyen birisi var ama tabi işin içine 60-70 kişilik serverlar girince FPS çok düşüyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=HPUNUbXoGgA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 18 Aralık 2015; 19:07:37 >

• x3x kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam,
    Bu tarz bir oyunu ilk defa oynadığımdan olsa gerek henüz ısınamadım.
    Harita da nerde ne var bilmiyorum, amaç hep flag, conquest, rush vs olunca sudan çıkmış balığa döndüm, çevredeki askerler yabancı dilinden anlamıyorum.
    Haritadan nerede kalabalık varsa oraya gittim, bu seferde düşman askerlerini göremiyorum ama ölüyorumda, millet nereye ateş ediyorsa orayı taradım :)
    Silah olayında SHIFT özelliğini bilmiyordum, RED DOT ile nişan alıyorum herşey çok uzak geliyor, gez-göz ' de nişan bile alamıyorum, iki şekilde rakibi vurmak için baya baya yaklaşmam gerekecek sanırım.
    Düşman diğer savaş oyunlarında olduğu gibi ortada olmayınca can sıkılıyor ama bu oyunun sistemi farklı, öğrenmek lazım.

Rally Point ve FOB' dan spawn olunca ticket düşüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 18 Aralık 2015; 20:02:31 >
  • http://www.twitch.tv/sacriel
    Adamlar iyi oynuyor.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Ticket her şekilde düşüyor. Nişan aldığın zaman en iyi atış için 2-3 sn hedefte tut silahını ve uzaktaki hedeflere tek tek at, bu şekilde daha isabetli atışlar yapabilirsin..

Ayrıca mermiler belli mesafe sonrasında aşağı doğru düşüyor, örneğin ak47 nin mermisi 150 mt sonra düşmeye başlıyor, daha uzaktaki hedefler için biraz yukarı hedef alman lazım..

Yeni başlıyorsan Türklerle oynamaya çalış, yabancılarla oynaman zor olur ilk etapta..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3x -- 19 Aralık 2015; 0:32:16 >
  • Oyunu satın aldım. Epic yada Low ayarlarda 20 fps civarı aldım. AMD için gerekli ince ayarları yapmaya çalıştım, 30 fps'ye ancak çıktı. Grafiklerde hiç tatmin edici değildi. Geri iade ettim.

Amd 6300, r9 270x, 8 gigabyte, win 7 64bit. ( ARMA 3'de ultra grafiklerde 35-60 fps alıyorum, grafik kalitesi olarak kıyaslamaya gerek yok)

İlerde düzeltirlerse tekrar alırım.

*** AMD işlemci yada ekran kartları her geçen gün gözümden düşmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Oyunu satın aldım. Epic yada Low ayarlarda 20 fps civarı aldım. AMD için gerekli ince ayarları yapmaya çalıştım, 30 fps'ye ancak çıktı. Grafiklerde hiç tatmin edici değildi. Geri iade ettim.

Amd 6300, r9 270x, 8 gigabyte, win 7 64bit. ( ARMA 3'de ultra grafiklerde 35-60 fps alıyorum, grafik kalitesi olarak kıyaslamaya gerek yok)

İlerde düzeltirlerse tekrar alırım.

*** AMD işlemci yada ekran kartları her geçen gün gözümden düşmeye başladı.

Bu tür oyunlarda fiziklere bakılır grafiklere değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğru çok haklısın, 15-25 fps low ayarlarda fizikleri takılmadan donmadan dolayı hissedemedim, sorun da bu zaten. Fizikler çok önemli , ama onu nasıl anlayacağım, oynanmıyor ki . ARMA 3 ultra grafiklerde campaign oynuyorum 60 fps, ARMA ki hakkında optimizasyon özürlü olduğu için yüz binlerce başlık açılmıştır.

Bu arada bu oyun (squad) autodetect yapınca benim makinaya epic grafik ayarlıyor

Neyse fazla takılma, oyun alfa, zamanla düzeltirler belki ben de fiziklerin dadına varırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Doğru çok haklısın, 15-25 fps low ayarlarda fizikleri takılmadan donmadan dolayı hissedemedim, sorun da bu zaten. Fizikler çok önemli , ama onu nasıl anlayacağım, oynanmıyor ki . ARMA 3 ultra grafiklerde campaign oynuyorum 60 fps, ARMA ki hakkında optimizasyon özürlü olduğu için yüz binlerce başlık açılmıştır.

Bu arada bu oyun (squad) autodetect yapınca benim makinaya epic grafik ayarlıyor

Neyse fazla takılma, oyun alfa, zamanla düzeltirler belki ben de fiziklerin dadına varırım.

Ben sadece grafikler tatmin etmedi yorumuna yanıt olarak yazdım gerisine değil

• Türkçe tanıtım videosu gelmiş,başlığa ekledim
  • ghost41 kullanıcısına yanıt
    silah sesleri hoşuma gitmedi. seslere çok önem veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 20 Aralık 2015; 10:15:28 >
  • indirim gelene kadar insurgency de antrenman yapacagim

hem o arada oyunda gelismis olur

• ghost41 kullanıcısına yanıt
    o gülmeler filan ne kadar rahatsız edici, yarısı olmadan kapattım.
  • Oyun 79 tl. olarak Steam'da yerini aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

silah sesleri hoşuma gitmedi. seslere çok önem veririm

Silah sesleri gerçekten çok iyi şaka mı yapıyorsun?

Çoğu büyük bütçelilerden iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzTheHun -- 20 Aralık 2015; 19:30:17 >
  • beğenmedim valla arkadaşın yukarıda koyduğu videoda 1.00 a bak mesela pıtpıt ses çıkıyor beğenmedim onu
  • Bende çok şey söylememe rağmen çok sevdiğim arkadaşım ısrar edince ve ballandıra ballandıra anlatınca dayanamayıp aldım.
    Oyun için ping değerleri yüksek gözüküyor, ancak FPS'i kontrol etmedim
    Oyunda uzak alanları görmek çok zor grafiklerden mi, blur mu bilemedim ama gerçekten çok kötü görünüyor, epicte bile..
    Oyun çok gerçekçi Insurgency yanında COD gibi kalıyor desem yeridir, ben gerçekten çok zorlandım, ilk kez bu tür bir oyun oynuyorum, hiç PR oynamadım.
    Arkadaşların bahsettiği gibi disiplinli bir squad'a düşerseniz, gerçekten zevkli oluyor, oyunda herkes ingilizce konuştuğu için pek Türk'e rastlamadım.
    Aslında disipline önem verecek olanlar için Steam üzeride bir grup kuralım, takımlar oluşturup oynayalım derim.

Yalnız yukarıdaki videodakiler iyi oynamasına rağmen bende, çok gülüşme ve heyecanı oyun içinde sevmem, bu tarzda olmayan ve ciddiyet içinde oynayacak insanları bir araya toplar isek, oyundan alacağımız zevk artacaktır.

Edit: 1 noktayı eklemediğimi hatırladım, serverlar gerçekten çok yoğun, yer bulabilmek özellikle dün saat 18:00'den sonra çok zor oldu..

Birde sorum olacak 1600 x 900 den öteye yükseltilemiyor neden?
    1920 x 1080 de oynayan arkadaş var mıdır?

Kalın sağlıcak ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 21 Aralık 2015; 13:15:57 >

• Arkadaşlar tarafımca çekilmiş oyun içi videolardır. sormak istediğiniz bir konu varsa seve seve yardımcı olurum. 57. Alay olarak aktif oyuncuyuz. katılmak isteyenler için Ts: ts1.teamspeak.com.tr:7097

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M-E-T -- 21 Aralık 2015; 20:42:18 >

• Bugün yada yarın güzel bir performans yaması gelecekmiş.
  • Modlardan İnsurgency ve diğerinin konusu nedir?

Bir tanesi harita gösterilen yerleri ele geçirme, kazandığın yerleri koruma , diğerini bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 21 Aralık 2015; 21:00:08 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.