Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
22
Favori
97.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstediğiniz kadar silin yazmaya devam edeceğim. Çöp cihaz ve merdivenaltı satıcıya para kaptırmayın !
  • Fenerli01 kullanıcısına yanıt
    selamlar

merak ettim acaba ne kullanmak gerekiyor sizce?
    ben de novacom spybox almayi dusunuyordum ama siz cop deyince kafam karisti?
    ne tavsiye edersiniz inceleyeyim

tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArmanArmanArman

selamlar

merak ettim acaba ne kullanmak gerekiyor sizce?
    ben de novacom spybox almayi dusunuyordum ama siz cop deyince kafam karisti?
    ne tavsiye edersiniz inceleyeyim

tesekkurler
    Bu çok geniş kapsamlı bir soru. Sizin nasıl bir uydu alıcısı istediğiniz ve bütçenizle alakalı bir durum.
    ben iptv izleyecegim (ozellikle maclari)
    cccam izleyecegim yine yabancı kanallardaki macları
    ve 2 canak antenim var 4 tane de lnb'si var 4 tane uydu yayini da izliyordum
    atlanta mini 4 vardi bozuldu. simdi yenisini almam lazim
    sizin gibi cok anlamiyorum 3-4bin tl lik aletler var linux vs diyor ama butcemi biraz zorlar. dedigim gibi yukardaki seyler bana yetiyor
    bunlari yapabilecek guzel bir alet tavsiyesi verirseniz sevinirim. butcemi de 800tl-1500tl olarak dusunmem gerekiyor
    kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArmanArmanArman -- 1 Ocak 2020; 12:25:49 >
  • quote:

sizin gibi cok anlamiyorum 3-4bin tl lik aletler var linux vs diyor ama butcemi biraz zorlar. dedigim gibi yukardaki seyler bana yetiyor
    bunlari yapabilecek guzel bir alet tavsiyesi verirseniz sevinirim. butcemi de 800tl-1500tl olarak dusunmem gerekiyor
    kolay gelsin
    İp tv kullanmaksa amaç Android box alın. Smart ip tv tarzı programlarla işinizi görürsünüz. Uyduların donanımı yetersiz genelde.

Şu tarz bir ürün işinizi görür.
    https://urun.n11.com/medya-oynatici/h96-max-24-gb-rom-1664-gb-hafiza-akilli-tv-box-smart-android-4k-P380972244

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    tesekkurler
    ayrica da uydu alicisi mi almami tavsiye edersiniz?
    2 tane canak anten o kadar ugrastik yazik onlari da kullanmak isterim sonucta
  • quote:

tesekkurler
    ayrica da uydu alicisi mi almami tavsiye edersiniz?
    2 tane canak anten o kadar ugrastik yazik onlari da kullanmak isterim sonucta
    Uydu olarak daha mütevazi bir cihaz bakabilirsiniz. Next 2000 tarzı bir alet.

• quote:

kolay gelsin
    Arkadaşın dediği gibi sadece iptv için ise Android Box tarzı cihazlar işinizi görür. Ama uydu kısmıda olsun istiyorsanız e2 cihazları tavsiye edebilirim. Bütçenize bakarak Gigablue markasını tavsiye ederim. Hem görüntü kalitesi hem de stabilite açısından güzel cihazlar.

ben iki tane gigablue buldum

Gigablue UHD X3 4K
    ve
    GigaBlue UHD TRIO 4K

bunlarin her ikisinde de hem iptv hem cccam hem de uydu izleyebilirim degil mi? sadece iptv olmasin, hepsinin oldugu en iyi cihazlardan biri yukarda saydiklarimdan . biri diyorsaniz alayim diyorum

fiyatları uygun gibi geldi 3-4 bin tl degil en azindan

cok tesekkurler tekrar cevaplar icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

s11 CI ile s11plus CI arasında ne fark vardır ?
    5g dual bant ınternet baglantısı ozellıgı

multı stream tuner ozellıgı
  • ArmanArmanArman A kullanıcısına yanıt
    merak edıyorsanız vıdeosunu ızleyıp bakabılırsınız

n11.com

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/novacom-spybox-s11-ci-combo-aparat-P291176126

• quote:

Gigablue UHD X3 4K
    ve
    GigaBlue UHD TRIO 4K

bunlarin her ikisinde de hem iptv hem cccam hem de uydu izleyebilirim degil mi? sadece iptv olmasin, hepsinin oldugu en iyi cihazlardan biri yukarda saydiklarimdan . biri diyorsaniz alayim diyorum

X3 güzel cihaz . Tavsiye ederim.
    Merhaba, gigablue cihazında enigma2 var.
    Enigma2 olan tüm cihazların uydu kanal buketi listesine iptv'den seçeceğim birkaç kanalı ekleyebiliyor muyum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multi stream tuner nedir?

• quote:

Gigablue UHD X3 4K
    ve
    GigaBlue UHD TRIO 4K

Bu cihazları kullanmasını öğrenmek için (yüzeysel değil, derinlemesine) herhangi bir eğitim programı veya modülü var mı? İngilizce de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drowen

Merhaba, gigablue cihazında enigma2 var.
    Enigma2 olan tüm cihazların uydu kanal buketi listesine iptv'den seçeceğim birkaç kanalı ekleyebiliyor muyum?
    jedi maker kullanırsanız ekleyebilirsiniz.
  • Fatih Bey Selamlar,
    İlk sayfada paylaştığınız Kodi Backup dosyası güncel mi , değilse 18.2, 18.5 ve sonrası için güncelini paylaşır mısınız ?

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    evet cok guzel gordum ve begendim

1-2 aklima takilan sey oldu onlari da cozersem birinden birine karar verecegim sizinle de gelip pazarlik yapacagim

kolay gelsin
  • Uydu Next 2000 HD tarzı bir alet daha iyi değilmi sizce
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.