Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
22
Favori
97.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu cıhazı satın alırken bana kımse e2 lıste atılır dıye satmadı sıze oylemı sattılar

bu cıhazı oyle bır ozellıgı yokkı e2 lıste bıle atılmıyor dıyerek yazıyorsunuz !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerli34

Digiturkplay sorunsuz calisiyormu bu cihazda

androıd 7 versıyonu sorunsuz calısır dıye dusunuyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartkafa

bu cıhazı satın alırken bana kımse e2 lıste atılır dıye satmadı sıze oylemı sattılar

bu cıhazı oyle bır ozellıgı yokkı e2 lıste bıle atılmıyor dıyerek yazıyorsunuz !!

@Smart Kafa tam satıcı ağzı ile konuşuyorsun .

Vatandaş düzenlenememe sorununa çara arıyor . Bende çok aradım .
    Hisiliconların tamamında kanal sıralama favori sıralama var olan kanal editorla imkansız .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fenerli34

Digiturkplay sorunsuz calisiyormu bu cihazda

androıd 7 versıyonu sorunsuz calısır dıye dusunuyorum .

Düşünme çalıştığını kesin gördü isen o zaman yaz .
    Bu cihaz google amcanın tanıdığı akıllı telefon değil .
    Çakma cihazlara android 10.0 kursan softwarelerde bir takım problemler yaşamak olası .
    Kaldıki android konusunda çakmanın çakması sayılacak Uydu alıcıları için kaçınılmaz hazin son .
  • Fredy abi bu smart kafa turkey forumdeki ali ve fakelerinden biri bence.
    Gecen ay forumda epgler yok dedigimizde novacom yazilimcisi ali pekyurek internetten xlmtv kanal listesini atin ama kesinlikle enigma 2 olmasina dikkat edin yazmisti.
    Urun yazilimcisi bunu derken sen ne curretle bana hesap soruyorsun.
    Sayin smart kafa yada fatih yada ali yada bir baska bayi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

quote:

@Smart Kafa tam satıcı ağzı ile konuşuyorsun .

Vatandaş düzenlenememe sorununa çara arıyor . Bende çok aradım .
    Hisiliconların tamamında kanal sıralama favori sıralama var olan kanal editorla imkansız .

sende bu cıhaz varmıkı arıyorsun ? neyse fener macı basladı ben kacar mylonlıne acayım keyfıme bakayım

Youtube da vede sitenizde verdiğiniz kanal list editoru inceledim .
    Nerede ise Hisiliconun u4 cihazının bire bir kopyası .

Aynı hataları dahada tekrarlayarak geliştirmişler .
    Ve ağızların sende cihaz yok vs söylemleri fatihin bire bir aynı . Fatihin adamı olduğun ap açık ortada .

Şurası açık fatih Atlanta Andorid Topiği nasıl silmeye kalktı ise .Bu topiğinde kaçınılmaz sonu aynıdır .

Azıcık cool ol . Kim ne diyor iyi oku . Ben burada olumsuz yönleri yazıyorsam . Gün gelir benzer bir cihazı belki portföyüme eklerim diye yazıyorum . Ama sizin kendinizi yenileme diye bir derdiniz yok .
    Tüm derdiniz en çok cihazı nasıl satarım .

• kruegerfred kullanıcısına yanıt
    Youtube da vede sitenizde verdiğiniz kanal list editoru inceledim .derken kıme hıtap edıyorsun bılmıyorum fred Atlanta Andorid Topiği nasıl silmeye kalktı ise .fred oda senın ısındır gıbıme gelıyor
    Şurası açık fred kendınde dedıgın gıbı Kim ne diyor iyi oku sende cıhaz yok ve cıhazım olursa bunlar olsun vesayre
    fred ben allahım kuluyum jbl 450 t nasıl eslestırırım cozumun varmı? yoksa mesgul etme hadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynelmemmedow

Bu cihazi nedense hep bayiler saticilar savunuyor 2 aydir tek bir kullanici bu cihazdan memnun oldugunu gormedim.
    Bayiler ve uydu saticilari gercek kullaniciymis gibi turkiye forumunda bunu millete yutturuyorlar ama donanimhaber sitesinde bunu basaramadilar :)

Bu cihazi nedense hep almayanlar kotuluyor neden anlamadım pıyada buna bır rakıpmı var ?
  • smartkafa S kullanıcısına yanıt
    Cihaz eşleştirme vs birçok android kullanıcısının bildiği basit şeyler .
    Senin alatinde eşleşir eşleşmz veya bir diğer değişle çiftleşi çiftleşmez ben bilemez .

Bunlar için basit düzeyde android bilgin olması gerek .
    Sana bu temel bilgileri verecek değilim . Hele senin gibi çok bilmiş birisine .
  • quote:

Cihaz eşleştirme vs birçok android kullanıcısının bildiği basit şeyler .
    Senin alatinde eşleşir eşleşmz veya bir diğer değişle çiftleşi çiftleşmez ben bilemez .

Bunlar için basit düzeyde android bilgin olması gerek .
    Sana bu temel bilgileri verecek değilim . Hele senin gibi çok bilmiş birisine .

androıde ılk defa bulastım ıphone kullanıyorum fred
    ben cevremden mac ızlendıgını ogrendım malum cıhazda bende var s11 cok ıyı dedıler aldım ızledım fred
    resımde eklıyebılırsem eklerım fred google amcaya sordum baktım buraya yazıcaktım sızın yuzunuzden bırseye sormaya korkar oldum pazartesı olsun ben aldıgım adamı ararım sorarım senın bırsey bıldıgın yokmus
    yalnız 4 sene dedıgıne gore atlanta konusundan berı fatıhmcnın konusunu bozmaya ugrasıyorsun onu guzel anladım

• zeynelmemmedow Z kullanıcısına yanıt
    sen once azerıyım ayagını bırak azerıler mert olur Sen gibiler yuzunden ne forumlarin tadi kaldi nede gercek paylasim yapanlarin gercekligine inancim kalmadi. Fake hesapla buradan kullanıcı gıbı yazıyorsun benım gıbı kullanıcılar senın yuzunden bırsey okuyamıyor adam bırsey yazmıs senın ve fredın yuzunden sayfa sayfa gerı gıdıp okuyacak ps4 konusu bıle boyle degıl adamlar 2000 tllık cıhaz satıyor boyle bır kıskanclık yok sen o yazıyı okuyup aldıysan tforuma gırıp alıye neden yapamadın yaz ozaman burada ne ısın var alı alı alı cık ortayamı dıyorsun
  • burada jbl 450 t kulaklıgı nasıl eslestırecegımı bılen forumdas varmı ?
  • quote:

quote:

quote:

Bunlar androidden uydu alıcısı olamaz tezimizi doğruluyor .
    Hisilicon telefon konunda çok iyidir . iyide görüntü verir .
    Bu kafa ile 4 yıl Hisiliconun ilk serisi önce umutla u4 Quad hibird almıştım .
    aynı kanal list hataları devam ediyor .
    4 yıldır hiçbir ilerleme yok .

Uzun sözün özü Android telefon işletim sistemidir . Uydu alıcısı ile uzak yakın ilgisi yok .

cıhazın pıyasaya cıkalı alalı 2 ay olmus ne 4 sene nedır ? fred ne yasıyorsun sen hayal alemınde ?

Sen 2 sene derken .. Biz bu cihazın atası U4 ü inceledik dostum . Bilgimiz oradandır .Dikkatli Okumayı öğren .
    Ben ne diyorum sen nereyi anlıyorsun .

ne 2 senesı fred cıhazı aldıgım 2 ay olmus cihazın atası U4 ü inceledinse ne ıs yapıyorsun anlamadım

• quote:

quote:

quote:

Uzun sözün özü Android telefon işletim sistemidir . Uydu alıcısı ile uzak yakın ilgisi yok .

cıhazın pıyasaya cıkalı alalı 2 ay olmus ne 4 sene nedır ? fred ne yasıyorsun sen hayal alemınde ?

Sen 2 sene derken .. Biz bu cihazın atası U4 ü inceledik dostum . Bilgimiz oradandır .Dikkatli Okumayı öğren .

almadıgın androıd cıhaz ıcın yaygara koparıyorsunda
    para saydıgın cıhazın calısmayan enıgma kısmı ıcın nıye yaygara koparmıyorsun fred ?

https://forum.donanimhaber.com/goldmaster-spark-hd-1200--106361231-21#130972725

• burada jbl 450 t kulaklıgı nasıl eslestırecegımı bılen forumdas varmı ?

konuyu konu dısına cevırmıssınız trollemekten baska bır yaptıgınız yok
  • quote:

konuyu konu dısına cevırmıssınız trollemekten baska bır yaptıgınız yok

Trollemek de ne demek . Trol diye satıcıların bir takım forumlarda açtıkları fake hesap . ve bazanda kendi bünyelerinde çalışan elamanlarına denir .

Biz burada bilgi edinmeye çalışıyoruz .
    Senin derdin nedir ?? jbl 450 t kulaklık ile s11 mi çifleştirmek ..

iphonda nasıl çiftleştirdi isen androiddede aynısını yapacaksın .
    İnandırıcı değilsin .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

para saydıgın cıhazın calısmayan enıgma kısmı ıcın nıye yaygara koparmıyorsun fred ?

Sparkta Enigmanın çalışmadığını kim söyledi . Spark enigmadaki sorun . Senin reklamını yaptığın S11 Spybox 100 de biri dahi değil

Koçlar gibi Enigma2 Sparkta çalışır . Görüntü kaliteside S11'i ona katlar .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sparkta Enigmanın çalışmadığını kim söyledi . Spark enigmadaki sorun . Senin reklamını yaptığın S11 Spybox 100 de biri dahi değil

Koçlar gibi Enigma2 Sparkta çalışır . Görüntü kaliteside S11'i ona katlar .

Fredy abi farkindamisin sattiklari cihazi bile savunamiyorlar cunki kendileri bile enigma 2 cihaz kullaniyorlar.
    Bide kullanici gibi yaziyorlar.
    Farkindaysan bir tane bile kullanici bu cihazi savunmuyor memnuniyetiji yazmiyor.
    Mecburen bunlarda son kullanici gibi yaziyor tabi yersen

• zeynelmemmedow Z kullanıcısına yanıt
    Dumankayada oturuyorum resımde gorebılıyormusun dıgıturkde kullanıyorum bu cıhazı gordum artık her ay para vermeye gerek kalmadı hemde senin baglanamadigin wi-fi ile kullaniyorum

resımdede iftira attığınız 2gb ram ha bırde logıtech k400 klavye ve mouse da uyumlu

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartkafa -- 20 Ocak 2018; 22:48:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bebegim niye bukadar ofkeleniyorsun anlamiyorum
    O berbat cihazi bende satin aldim almaz olaydim pismanim.
    O kaziklanan arkadasi ben paylasmadim koraybaba turk forumundan kopyalamis dimdi girdim baktim adama 1 gb ram 8 mb bellek kakalamislar.
    Biraz sakin ol smart kafana yazik :))))
    BAK ayni cihazdan bendede var keske dreambox alsaydim
    SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynelmemmedow -- 20 Ocak 2018; 23:20:1 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.