Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
22
Favori
97.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Kruegerfred yorumunu gorunce sesli guldum Allahta seni guldursun.
  • Ayrica cihazin ovulecek bir tarafida yokken sirf menfaatim icin siyaha beyaz dersem nerede kalir delikanlilik mertlik.
  • KorayBABA. K kullanıcısına yanıt

Şaka bir yana gittigidiyorda ikinci elde satılıyor . Akılcı bir fiyata daha kolay satarsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentkrd

quote:

Orijinalden alıntı: KorayBABA.

Trfotumda spybox s8 ve s9 cular ağlıyor.
    Hatta bikac kisi yazmis daha s9 cikali 1 sene oldu s11 cikti destek kesildi diye alide cevaplamis cohaz muazzam halde oldugundan yazilim geregi duymuyoruz diye gulermisin aglarmisin.
    S11 cilerde kumanda sorunlari arayuz kilitlenmeleri cihaz cokmeleri goruntu ayari sabitlenememesi dsmart modul sorunu vesaire sorunlar cozulsun diye yeni yazilim soruyorlar trforumdaki alide yazmis yeni yazilim calismalarimiz devam ediyor tarih veremiyoruz diye. Demiyorki openbox as4k ci icin yeni yazilim cikaracakta bizde oradan kopyalayacaz diye. Openbox as4k ci pro cikardigi icin ona yogunlasti inan gul gul oldum.

bendeki cihazda problem yaşamadığımı ve gayet memnun olduğumu şimdiye kadar anlatılan sorunların hiçbiri benim cihazda olmadı

şimdi siz spyboxun adamı dersiniz ama gerçek budur cihazı övünce spyboxun adamı
    kötüleyince acaba kimin adamı olunuyor

kararı türk halkına bırakıyorum

cıhazınız hayırlı olsun

• yeni kodi 17.6 s11 yukleme

-Öncelik ile kendi marketimizden kodi 17.6 indirelim ve kuralım.Dikkat Eski kodi var ise kaldırınız.

Bundan sonraki işlemler için ,

http://www.formulertv.com/kullanici/SPYBOX_S11_CI_TURBO/kodi_backup/kodi.zip

Bilgisayarınızdan Link'deki dosya indirilip rar'dan çıkaralım. ( .kodi diye bir klasör çıkacak.)

Ağ bulmadan yapamayanlar çalıştır bölümüne \\cihazınip numarası\share yazıp enter dediğinizde direk cihaza bağlanırsınız.

Android ayarlar bölümünde normalde SAMBA SERVİCE açık geliyor.Eğer kapattınız ise bu işlem için açınız.

Bilgisayarımızdan ağ bölümüne girelim,ağ bulma açık değil ise açalım. ANDROID_XXXXXX (X yerinden ağdaki s11cihazınız için numarası yazar) içine girelim.

Sırası ile ; \share\user\0\primary\Android\data\org.xbmc.kodi\f iles içine .kodi dosyasını yapıştırın. Değiştir deyin sorunca.Eğer .kodi göremiyorsanız burada bilgisayarınızın klasör gösterme özelliklerinde gizli klasörleri göster seçeneğini aktif edin.

daha sonra gidip kodi 17.6 uygulamasını açarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

• cıhazı test etmek ısteyen arkadaslar kadıkoy magazamızda 4K TV ve WIFI baglantı ıle deneyebılırler

CIHAZDA WIFI SORUNU YOKTUR evımde wıfı ile kullanıyorum

sınırsız free iptv ulusal kanallar ,film ,belgesel ve yabancı kanallar

kumanda cekım sorunu yoktur tv kapatıp acmak ıcınde kullanabılırsınız

bagımsız tuner ıle ramı kullanmaz dıger androıd cıhazlar gıbı dvb apk kullanmaz kanal gecısınde yavaslama yoktur

resım ıcınde resım pip

my onlıne sıstemı ıle mag 254 cıhazlardakı gıbı 24saat acık kalsa 3 mb ınternet ıle donmasız ıptv ızletır

ceptelefonu ile ızleme ve kumanda

usb 3.0 gırısı ıle 4k vıdeoları formatları sorunsuz donmasız ızletır

youtube

İnternetten Kanal Güncelleme

İnternetten Yazılım Güncelleme

2 gb ddr4 ram ıle yarıs oyunlarını donmasız oynatır

androıd 7 versıyonu enson uygulamaları ındırıp kullanabılırsınız telefonlarınızda androıd 6 var

mıracast ıle cep telefonu ıle ekran paylasımı yapar

bluetouth takılarak kulaklık veya kamera baglanabılır

ısteyen 4k vıdeo dolu hdd getırebılır 4 k vıdeo formatlarını sorunsuz donmasız acmaktadır

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 19 Şubat 2018; 13:46:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

quote:

Hatta bikac kisi yazmis daha s9 cikali 1 sene oldu s11 cikti destek kesildi diye alide cevaplamis cohaz muazzam halde oldugundan yazilim geregi duymuyoruz diye gulermisin aglarmisin.
    S11 cilerde kumanda sorunlari arayuz kilitlenmeleri cihaz cokmeleri goruntu ayari sabitlenememesi dsmart modul sorunu vesaire sorunlar cozulsun diye yeni yazilim soruyorlar trforumdaki alide yazmis yeni yazilim calismalarimiz devam ediyor tarih veremiyoruz diye. Demiyorki openbox as4k ci icin yeni yazilim cikaracakta bizde oradan kopyalayacaz diye. Openbox as4k ci pro cikardigi icin ona yogunlasti inan gul gul oldum.

bendeki cihazda problem yaşamadığımı ve gayet memnun olduğumu şimdiye kadar anlatılan sorunların hiçbiri benim cihazda olmadı

cıhazınız hayırlı olsun

sağol gerçi alalı 3 ay oldu ama kadıköy deki hangi dükkan acaba bende kartalda oturuyorumda

• quote:

yeni kodi 17.6 s11 yukleme

-Öncelik ile kendi marketimizden kodi 17.6 indirelim ve kuralım.Dikkat Eski kodi var ise kaldırınız.

Bundan sonraki işlemler için ,

http://www.formulertv.com/kullanici/SPYBOX_S11_CI_TURBO/kodi_backup/kodi.zip

Bilgisayarınızdan Link'deki dosya indirilip rar'dan çıkaralım. ( .kodi diye bir klasör çıkacak.)

Ağ bulmadan yapamayanlar çalıştır bölümüne \\cihazınip numarası\share yazıp enter dediğinizde direk cihaza bağlanırsınız.

Android ayarlar bölümünde normalde SAMBA SERVİCE açık geliyor.Eğer kapattınız ise bu işlem için açınız.

Bilgisayarımızdan ağ bölümüne girelim,ağ bulma açık değil ise açalım. ANDROID_XXXXXX (X yerinden ağdaki s11cihazınız için numarası yazar) içine girelim.

Sırası ile ; \share\user\0\primary\Android\data\org.xbmc.kodi\f iles içine .kodi dosyasını yapıştırın. Değiştir deyin sorunca.Eğer .kodi göremiyorsanız burada bilgisayarınızın klasör gösterme özelliklerinde gizli klasörleri göster seçeneğini aktif edin.

daha sonra gidip kodi 17.6 uygulamasını açarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hocam onlarca eklentimiz kurulu kanal listelerimiz ve ayarlarımız , Kodiyi silersek tamamı çöp olur .

• quote:

quote:

quote:

quote:

cıhazınız hayırlı olsun

sağol gerçi alalı 3 ay oldu ama kadıköy deki hangi dükkan acaba bende kartalda oturuyorumda

best uydu nufus mudurlugu sokagı osmanaga mah nakil sok no 9

• cuguli19 kullanıcısına yanıt
  • Yeni yazılımı bir türlü yükleyemedim. Serverda sıkıntı mı var ? Sürekli süreç başarısız oldu hatası veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoroglu

Yeni yazılımı bir türlü yükleyemedim. Serverda sıkıntı mı var ? Sürekli süreç başarısız oldu hatası veriyor.

selam vıdeoyu ızleyerek kolayca cıhazınızı guncellıyebılırsınız

https://www.youtube.com/watch?v=VvPhCl9zdtw
  • ben bu cihazdan aldım evdeki eski sony braavia 40 inch andorid olmayan tv ye bağladım,cihaz uydu yayınlarda hd ve 4k da donma daha çok belli oluyordu ve de iade ettim tavsiye etmiyorum
  • ancak android bölümünde bir sorun yaşamadım uydu yayınlarında donma yapıyor görüntü yavaş oynatırmışsın gibi kare kare geliyor ya bana gelen cihaz bozuktu ya da bilemiyorum
  • saban33 kullanıcısına yanıt
    Donma yanında mozaiklenmede yapıyorsa yayın db yetmemesi .
    Android cihazların tunerleri çoğunluk zayıf .

Merkezi sistemse yapılacak şey daha kaliteli kablo çekmek .Tek anten ise daha büyük çanak .

Androidler maalesef uydu yönü zayıf cihazlar .
  • hocam merkezi sistem turksat ama hotbird için benim kendi ayrı çanağım var onda da donma yaptı mozaiklenme yok sanki video oynatırsın ağır çekim gibi bir şey fakat android kısmında sorun yoktu
  • özellikle trt 4k da ve hd yayınlarda çok belli oluyor sanki yavaş oynatma modunda gibi görüntü yavaş yavaş geliyor hareketli sahnelerde çok belli ediyor şu an kullandığım goldmaster hd 1090 uydu alıcısında hiç donma olmuyor
  • 770 liraya almıştım yeni bir android tv almaktan kurtuldum eski sony tv yi akıllı hale getirdim diye sevinmiştim ama maalesef stabil çalışmıyor uydu yönü hoşuma gitmedi bu yüzden bana yeni masraf çıktı yeni androidli 4k sony tv almak
  • saban33 kullanıcısına yanıt
    Androidli TV de benzer veya değişik sorunlar yapabilir .
    En temizi Windows TVBOX almak .
    Bütçe yetmez ise Tevizyonuda büyürmek istiyorsan şimdilik TV + kiii proda işini şimdilik görebilir .

Uydu alıcı ve İnternet combo sistemlerle çözülemiyor .

Uydu alıcısı dediğin an Enigma2 cihazlar tartışmasızdır .
    İnternet için WIN TVBOX'lar şimdilik açık ara önde .
  • hocam sony tv 4k android denedim hiçbir sorun yok donma yok sadece kanal geçişleri biraz yavaş kalmış dahili hd uydu alıcısı neticede
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.