Şimdi Ara

Spotify, Türkiye fiyatlarına zam yaptı: İşte yeni Premium abonelik ücretleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
3.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok fena donma ve kasma yapıyor. tecrübeyle sabit.

• Cashback kovalayın bence.

• fatihgeyikci kullanıcısına yanıt
    Sesin Kalitesinden bahsediyoruz hocam,app in nasıl çalıştığı değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EmirGucci E kullanıcısına yanıt
    Bi s. Gt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • efeaa E kullanıcısına yanıt

Cevap "mümkün değil" anlaşılan. Zam yediğimize göre :D

• YouTube premium aile planı olarak kullanmak var iken bence Spotify aşırı gereksiz kalıyor.

Hem youtube videolarında reklamlardan kurtulup birde müzik de dinliyorsun premium üyeliği ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 2 Şubat 2024; 1:7:8 >
  • Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısına yanıt
    64 Luk aile olmuş 100 lira
    Yt music dinlerim

• Yt premium göçü başlasın

• Yt'den devam abi  

• Ulan... 1 Şubat'ta yıllık plan alayım diyordum, güzel bir tarih olsun diye, hani ayın 1'i ya, akılda kalıcı falan, kaliteli bir tarih diye. Tüh keşke 31 Ocak'ta alsaydım. Vay arkadaş.

Bulduğun parayı anında harcayacaksın abi, yoksa zarar edersin. Enflasyon bu işte, enflamasyon.

• fatihgeyikci kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Android cihaz kullanıyor olmalısın. LG V35 kullanıyorum ve en küçük bir donma/kasma durumu yaşamadım. Tecrübeyle sabit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ekonomiye göre bence insaflı davranmışlar. Şu paraya bir aileye tüm gün yetecek ekmeği ancak alırsın.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Bir android cihazda

6 ay önce alınmış 8 gb ramli bir pc

ve 4 gb ramli biraz daha eski bir pc da

Kasma yaptı!

Daha ne kadar tecrübe edebilirim bilmiyorum.

• Çile bülbülüm Çile. Sabah kalkıyorsun zam, akşam yatıyorsun zam. Fransa da 1,2 şeye zam geliyor millet çıldırıyor. Biz de az bile yapmışlar falan diye saçma sapan konuşuyorlar. Böyle insanların olduğu bir yerde zaten toplum olarak standartların üstüne çıkabilmek mümkün değil.

• ÖZGÜR_DH Ö kullanıcısına yanıt
    Sanat sanat içindir. Sanatın ilk amacı topluma hitap etmek ya da para kazanmak değildir. Toplum ne anlar ?

Orasını burasını gösterdiği için ünlü olan, silaha uyuşturucuya özendiren, daha kendi ülkesindeki ana dilini bile düzgün konuşamayan dızlar rap başlığı altında soytarılık yapıyorlar. Deli paralar kazanıyorlar ve bizim potansiyeli düşük cahil kitle de dinliyor. Hal böyle olunca yapılan eserler de ticari eser oluyor. İki kelimeyi bir araya getiremeyip daha akor isimlerini bilmeyen soytarılarla doldu müzik piyasası.

• Doç. Dr. Sinan Sağıroğlu D kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum, çok tehlikeli bir görüş. İnsanoğlunun tarihte başarmış olduğu en değerli üretimi olan sanattan ekmeğini kazanamaması sanatın da geleceğini tehlikeye atıyor, bugün olan bu. Temiz temiz evine ekmeğini sanattan kazandığıyla götürecekken sanatı bırakmak zorunda kalanlar var, çocuklarına da "sanat para kazandırmaz" görüşünü aşılıyor ve sanat da böyle yok oluyor. Günümüzde de olan bu, yaşayarak görüyoruz gerçekleri. Parasal sistemde üretilen, hizmet verilen her şeyin bir ücreti vardır, sanata gelince bedava olması onu değersizleştirir, kabul edilemez. Sanat bedava olacaksa diğer her şey de bedava olmalı, takas veya kaynak bazlı ekonomi modeli gibi. Bu şu anda bir ütopya. Madem parasal sistemdeyiz, her meslek hakkını alacak. Özellikle de sanat gibi yüce bir meslek.

• Youtube music çöp hem bu zam bir şey değil hem bir sigara parası neredeyse insaflı davranmış spotify hem zamflix gibi aşırı derecede zam yapmamış hem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz55_55 -- 4 Şubat 2024; 13:35:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ard4lex A kullanıcısına yanıt
    bir uygulama 60 lira cashback veriyor aile uyeliğiyle kişi başı 6 liraya geliyor.

• trolldetector kullanıcısına yanıt
    Anladim cok bar ya ben nays kullaniyorum uption da var türlü türlü var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.