Şimdi Ara

spotify sifremi unuttum, e-posta sifremide bulamıyorum sizce ne yapmam gerek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar daha demin premium uüyelik aldm . çıkış yaptm yanlskla bi baktm ki üyelik aklmda fakat sifreyi bilmiyom . kurtarmak icinde e postam sifremi unuttum ve çözemedim saatlerdir .

sorun su ben simdi giremedigim spotfy müzik uygulamasina ayda 10 lira odemek zorunda mi kalcam hep .. ne yapmam gerek allah askina biri yardm etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Quas Wex Exort

Yeni hesap aç 1 aylık free premium alabiliyosun. Öyle yap, 1 ayı oradan satın almış gibi avut kendini ^^

hocam anlamadn sanrm yazdklarimi sorun baska . sifremi unuttum e posta ilede acamiyorum sifre yenilemeyi . zaten kredi karti ile onayladm basvurdum ama çıkış yaptm spotfyden simdide giremiyom napcam yaww

• E-posta ve şifreyi unuttuysan.
     spotify sifremi unuttum, e-posta sifremide bulamıyorum sizce ne yapmam gerek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartmann

quote:

Yeni hesap aç 1 aylık free premium alabiliyosun. Öyle yap, 1 ayı oradan satın almış gibi avut kendini ^^

hocam anlamadn sanrm yazdklarimi sorun baska . sifremi unuttum e posta ilede acamiyorum sifre yenilemeyi . zaten kredi karti ile onayladm basvurdum ama çıkış yaptm spotfyden simdide giremiyom napcam yaww

Sen anlamamışsın.

Unut o hesabı diyorum. 1 aylık free veriyor premium zaten yeni hesap açınca, onu kullan açıp. Başka alternatifin yok

Edit: Spotify Auto-renew yapıyor. Eğer kartı iptal ettiremezsen sıçtın, her ay çekicek ^^ Ticket atman lazım.

sorunu hallettim hocam nihayet e postayı bukup şifreyi yeniledim nihayet ohh . yoksa dedin gibi olacakti

aslnda dezeer üye olacaktım ama spotfy daha iyi ses kalitesi sanki

• her ay yeni hesap açıp premium kullan
  • https://emailkaydol.mobi/spotify-sifremi-unuttum/
    Bu yazıda çözüm yolu var hocam

• netmaster1903 N kullanıcısına yanıt
    6 yıl olmuş hocam. Biraz geç kalmışsınız sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.