Şimdi Ara

Spotify Sıcak Fırsatlar - 2 ay bedava (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
45
Favori
38.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal kart oluşturup ikinci kez faydalandim tesekkurler.Şimdi premiumu iptal etsem 2 aylik kullanimim da iptal olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saol

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA7DB07DC

Vah garibim ülkede 5 liranın altına hiç bi şey kalmadı açlıktan ölüyorsunuz heralde.
    Yanlış anladınız. Sogara icmemek en buyuk sicak firsat. Spotify den sıcak firsatmi olur. Turktelekom kullaninca self veriyor turktelekom müzik prohramini 3er ay. Turkcell e geçtim salla kazan veriyor her hafta aylik fizy. Ustelik internet kotasindan yemiyor. Ama Son 2 gundur maalesef sureleri dolmus. Hazir varken spotify alayim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 22 Ağustos 2018; 23:5:15 >
  • Ben de neden bu uyarıyı veriyor acaba?
    quote:

Ödeme başarısız oldu. Tekrar dene ya da başka bir ödeme yöntemi kullan.
  • Mesaj şurada otlansın da kampanya 1 ay sonra hala devam ederse şuan ki kampanyam biter bitmez yeni hesap açarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emperor Karl Franz -- 22 Ağustos 2018; 23:57:27 >
  • Vayy bee cidden şaka gibi oldu ☺️
    27 mayısda hattımı Türk Telekom a taşıyınca 3 ay Muud Premium aboneliği vermişti 4 gün sonra doluyordu..
    Tesadüfen gördüm bunu şimdi gece gece.3 dakika içinde yeni bir hesap ve bankamatik kartıyla 60 gün premium aldım..
    Bazen cidden nereden ne çıkacağı belli olmuyor ☺️
    Spotify Sıcak Fırsatlar - 2 ay bedava

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Premium apk indirmek varken neden bu kadar ugrasiyorsunuz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Netflix için aynı yöntemi kullanıyorum halen. Bir problem yok.

Bu arada Spotify'in zarar etmemesi gibi bir seçenek yok, olay ne bedava üyelik, ne başka bir şey. Sektör büyüdükçe ve yeni telifler geldikçe, onların masrafları tabiki fazla olacak. Örneğin Türk Havayolları da zarar açıklar ama bu filosunu genişlettiği ve yeni uçaklar satın aldığı için olur. Yani bence şu Spotify'ın durumu çok kötü de değil.

• Premium geçen gün bitti. Sürekli ödeme başarısız oldu diye mail geliyor. Ama halen kullanabiliyorum ne zamana kadar sürer böyle fikri olan varmı?

• Ben yapamadım. Konudaki linke tıklıyorum, kredi kartını ekledim ama 30 güne döndü. Bir türlü preminium aktif olmadı. Konudaki yöntemi yaptım yine olmadı.
  • İndirme yapılıyor mu? Üyelik bitince indirilenler hesapta kalıyor mu?
  • 17 Eylül'e kadar geçerli teklif
  • quote:

Orijinalden alıntı: luck runs out

Ben de neden bu uyarıyı veriyor acaba?
    quote:

Ödeme başarısız oldu. Tekrar dene ya da başka bir ödeme yöntemi kullan.
    Bendede hata verdi profile baktım ülke güney afrika diyor. Türkiye seçtim düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Bende Türkiye olarak gözüküyor.
  • kredi kartı girme bölümü gelmiyor ya. mobilde de bilgisayarda da denedim, reklam engelleyicileri kapadım ama aynı
  • Yakında çekilir Türkiye den , para kazandığını zannetmiyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep saçma gözüyle bakmıştım 1-2 kere kullandım gerçi. 14 tl düşündüm ayda 50 kuruş günlük fena dğeil aslında arkadaşla girsen 2 kişi bile kişi başına 10.5 tl
  • Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı silme bölümünü bulamadım nasıl siliyoruz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.