Şimdi Ara

Spotify öğrenci indirimi hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba millet bugün spotify öğrenci indirimi için başvurdum bankadan ücrette çekildi öğrenci belgemi filan gönderdim ama kabul edildi mi edilmedi mi nasıl anlarım bir kaç saat sonra filan mı bilgi verecekler bna hiç anlamadım bu indirimi kullanan var mı?

• Bankadan ne kadar çektiler? 6,99 çekildi ise kabul edilmiştir. 12 ay boyunca indirimli kullanırsınız. Bir de sanırım e-posta'nıza mail gelebilir üyeliğinizin başladığına dair.

Spotify'ın sitesinde hesabınızın sayfasında da aylık çekilen ücretleri görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 8 Eylül 2017; 19:39:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet 6.9 çektiler ama halen free olarak görülüyor kullanıcı.
  • Benden tam çekmişlerdi ilk başta sonra belge kabul görünce premium olup iade edilmiş sonrasında 6,99 çekmişlerdi. Kabul edilen universitelerecbak istersen belki senin okulun yoktur kabul edilenler arasinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hitlerin Bıyığı kullanıcısına yanıt
    Hocam peki kabul edilen üniversitenin herhangi bir bölümünde okumak farkeder mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Hocam peki kabul edilen üniversitenin herhangi bir bölümünde okumak farkeder mi ?

Bu nasıl soru ya? Üniversite öğrencisiysen, öğrenci belgesi veya transkriptini yükle olay tamamdır.
  • cakiyyyy C kullanıcısına yanıt
    Hocam üniversitenin istersen su işlerinde oku ogrenciysen öğrencisindir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.