Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: davedevil

Bende dün buradaki yazıları okuyunca hem pc ye hemde telefonuma kurdum.Bence çok güzel bir uygulama.10 lira ise bedava bence.(en para ile 5 lira)
    Benim sormak istediğim sorum işe metroyla gidip geliyorum.Evimden çıkıp metro istasyonuna gitmek 5 dk yürüme mesafesi.İş yerim ile indiğim noktada aynı.
    Sizce para verip kullanmaya değermi sonuçta genel olarak metroda oluyorum ve bağlantım olmuyor.Yada ne şekilde kullanabilirim

İstediğin parçaları önceden çevrimdışı kullan diyerek indirebilir, metroda dinleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya bir liste yaptım kendime.Pc de dinlesem sonra çevrimdışı telefonda bağlansam kullanabilirim değil mi?
  • davedevil kullanıcısına yanıt
    Liste yapmak yetmez hocam şarkıları ayrıca çevrimdışı yapmanız gerekir

• onu nasıl yapacagım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: davedevil

onu nasıl yapacagım?

Premium aldıktan sonra telefondaki uygulamadan çevrimdışı dinle seçeneğini açtıktan sonra kalite belirleyip otomatik olarak indiriyor telefona uygulamadan istediğin gibi internet olmadan dinliyorsun sonra

• Turkcell müzik Vs spotify mi çok komik. bu iş şirketlerle anlaşmaya bağlı türkiyede bu şirketler başta soğuk bakıyorlardı sonradan oldu. Çok da güzel oldu.

• Arkadaşlar varsa güzel playlist paylaşında bizde nasiplenelim

• Telefonda çok yer kaplar, İnternet paketini sömürür diyen arkadaşlar vardı burada.
    700 küsür şarkı var telefonda yüksek kalite de. Uygulamanın diskte kapladığı alan 2,5 GB
    Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteroldoktor -- 3 Mart 2015; 3:54:45 >
  • Korsancılık bu milletin genlerine işlemiş.Kardeşim yasal olarak ayda 10 liraya 20 milyon şarkıyı adamlar hizmetine sunuyor.Daha ne istiyorsunuz.Bende hem deezer hem spotfy premium üyelik var.Şu son türkçe arşiv olayı ile spotfy arayı açaçaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteroldoktor

Telefonda çok yer kaplar, İnternet paketini sömürür diyen arkadaşlar vardı burada.
    700 küsür şarkı var telefonda yüksek kalite de. Uygulamanın diskte kapladığı alan 2,5 GB
    Edit:İmla

Hocam o kadar az mı ya. Ben en düşük kalitede 1200 parça 3 gb tutuyo

• Harpooner kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettikleriniz dışında yapılan alışverişlerde geçerli değil mi ? Mesela ücretli tweak falan alabilir miyiz ? Bir de Spotify'ı her ay %50 indirimli kullanabiliriz dimi 31/12/2015'e kadar, yani bir defalık falan değil.
  • türkiye için çıkan parçalar amerika hesabında da gözüküyor mu TAMAMI İLE ?
  • Vodafone spotify esnek tarifedeki 750 Dakika, 6000 SMS, 3.5 GB Internet olan paketteki dakika ve mesajlaşma her yöne mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s k y

Bu bahsettikleriniz dışında yapılan alışverişlerde geçerli değil mi ? Mesela ücretli tweak falan alabilir miyiz ? Bir de Spotify'ı her ay %50 indirimli kullanabiliriz dimi 31/12/2015'e kadar, yani bir defalık falan değil.

Spotify dahil mi ? enpara.com'da spotify görünmüyor.
  • Bedava deezer kullanıyorum memnunum
  • Enpara web sitesinden Spotify kampanyası devam ediyor mu? ile ilgili sorduğum sorumun cevabı için bugün arandım. Spotify'dan gelen istek doğrultusunda enpara.com'dan Spotify isminin kaldırılması istenmiş ancak %50 indirim kampanyası 31/12/2015 tarihine kadar sürecekmiş.
  • arkadaşlar aramızda uzun zamandır bu uygulamayı kullananlar var. bu arkadaşlar çalma listelerini bizler ile paylaşsa?? yada bi grup felan kurabilirmiyiz? SpotifyDH grubu olsa fena olmaz mı??

Bir de ben premium üye olayım dedim 12.99tl üyelik 10tl değil??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi COTTONS -- 4 Mart 2015; 11:42:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

Vodafone spotify esnek tarifedeki 750 Dakika, 6000 SMS, 3.5 GB Internet olan paketteki dakika ve mesajlaşma her yöne mi ?

bende sitesinden baktım ama net bir bilgi göremedim, en iyisi müşteri hizmetlerine sormak.
  • 18 aydır spotify premium kullanıyorum. hiç pişman olmadım bunca zamandır. 400 den fazla çevrimdışı çalabileceğim şarkı var ve hepsini telefonda yerel dosya olarak tutmaya kalksam ne hafıza yeter ne de o kadar şarkıyı indirip, isimlerini düzenleyip yüklemek çok büyük israf.

ayrıca kabul etmeliyim ki, bazı şarkıcıların (djlerin) yaptığı fazla tanınmamış remixleri yok o sıkıntı yaratıyor benim için. hatta çoğu djlerin profilleri bile yok. gerçi son derece amatör olarak şarkı yapan bir arkadaşımın bile spotifyda sanatçı profili var. başvurmak gerekiyor bunu da herkes yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: COTTONS

arkadaşlar aramızda uzun zamandır bu uygulamayı kullananlar var. bu arkadaşlar çalma listelerini bizler ile paylaşsa?? yada bi grup felan kurabilirmiyiz? SpotifyDH grubu olsa fena olmaz mı??

Bir de ben premium üye olayım dedim 12.99tl üyelik 10tl değil??

Grup olayını dünden beri düşünüyordum hocam Konuyu açtm bilmeyen arkadaşlara da yardımcı oluyoruz düşüncelerimizi paylaşıyoruz hep beraber paylaşımlar olsa iyi olur aslında. Ama kimse dinlediği müzik listelerini paylaşmayabilir. İçinden herkesin dinlemediği müzikler ya da çekinen kişiler çıkabilir Spotify geldiğinden beri premium kullanıcıyım ama arşivler çok büyüdü artık. Zaten iki playlist'im var biri Türkçe diğeri de yabancı yabancı. Özel yapmak lazım 20'şerli parçalar halinde. Diğer arkadaşlar da görüşlerini paylaşırlarsa daha iyi olur aslında. Eğer ortak karar alınırsa neden olmasın

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.