Şimdi Ara

Spotify 3ay 1 tl (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
20
Favori
21.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödemeyi yaptıktan hemen sonra iptal edersek 3 aylık hakkımız da iptal olmaz değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu kampanyadan daha önce yararlanmıştım, üyeliği iptal edip tekrar aldıkdan sonra, daha önce kullandığım kredi kartı ile bu kampanyadan yararlabilir miyim?
  • Satın Aldım Ancak 3 Ay Sonra Otomatik Yenilenmesini İstemiyorum Nasıl Kapatabilirim Yardımcı Olurmusunuz ?
    - Edit - Çözümü Buldum Üyelik İptali Yaptığımızda Premium'un Sona Ereceği Tarih Yazıyor O Tarihe Kadar Premiumuz Yani, İptal Ettiğimiz İçin Otomatik Yenileme Olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LütfenBccYapmayınız -- 22 Mayıs 2016; 13:55:48 >
  • Emin misin? Bir de üyelik silinmesin tamamiyle

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hala Premium Bakabilirsiniz,

Spotify 3ay 1 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: 000kadir

Satın Aldım Ancak 3 Ay Sonra Otomatik Yenilenmesini İstemiyorum Nasıl Kapatabilirim Yardımcı Olurmusunuz ?
    - Edit - Çözümü Buldum Üyelik İptali Yaptığımızda Premium'un Sona Ereceği Tarih Yazıyor O Tarihe Kadar Premiumuz Yani, İptal Ettiğimiz İçin Otomatik Yenileme Olmayacak

denendi onaylandı, sorunsuz oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

quote:

Orijinalden alıntı: fantaziat

3 ay 1 tl değil, 0,99 tl. 1 kuruş için kavga çıkaranlar olur burada. Burası dh sıcak fırsatlar buradan çıkış yok

çekerken 1 tl çekiyor

tüh be :D
    bu arada aldım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayyumrektör -- 22 Mayıs 2016; 15:05:53 >
  • Bakiye yetersiz
  • benim gibi sadece yaşar dinliyorsanız farklı mail ile alsanız da olur. offline modu açınca tüm albümler 10 saniyede tanımlanır.
  • Yapıkredi TLCard ile sorunsuz bir şekilde aldım.
  • 15 gun once 9,99 a apple music uyeligini yenilemistim. Alisamadim ama apple music e onceden 1 yildir aktif spotify kullanicisiydim. Simdi bu kampanya iyi oldu direkt gectim by by apple music

• 2 gün önce aldım, spotify mailini görünce enpara ile ödedim hemen dekont geldi akabinde. yazı geçirsek yeter zaten

• quote:

quote:

Satın Aldım Ancak 3 Ay Sonra Otomatik Yenilenmesini İstemiyorum Nasıl Kapatabilirim Yardımcı Olurmusunuz ?

Hocam üye olacaz sonra premium iptali yapacaz ve 3 ay yine premium kalacaz. Süre dolunca free üyeliğe hesap geri dönecek, hesap falan silinmeyecek dimi?

• Yararlanalım hemen.

• valla iyi oldu spora başlıcaktım tam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

quote:

quote:

Hocam üye olacaz sonra premium iptali yapacaz ve 3 ay yine premium kalacaz. Süre dolunca free üyeliğe hesap geri dönecek, hesap falan silinmeyecek dimi?

Hayir 6 7 ay öncede vardi üyelik duruyor

• Kaç şarkı indirme hakkımız var acaba?

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    evet silinir. Ancak şarkılarını bir listeye ekler ve bu listeyi herkes ile paylaşırsan bu listeye yeni üyeliğin ile de erişebilirsin

NOT: her durumda cihazındaki şarkılar gidecek tekrar indirecek offline mod için haberin olsun
  • Ödeme yollari neler ? Sadece kredi kartı mı?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.