Şimdi Ara

SPORTSTYLE ÇOK UYGUN FİYATLI AYAKKABI VE KIYAFETLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
4
Favori
14.966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok mu ayakkabıdan anlayan arkadaş, orijinal mi değil mi nasıl anlarız?
  • QR kod dediğimiz şeyin basit bir şekilde kopyalanebilecegini düşünüyorum.

Nike veya adidas olsa inceleyerek anlaşılabilir ancak New balance hiç kullanmadım ancak bu hacimde bir ayakkabı hem bu kadar hafif olamaz hem de yapıştırıcı kokmaz diye düşünüyorum. Yapıştırıcı kokusu bildiğiniz basit bir yapıştırıcı kokusu çok ağır.

Almış olduğum ayakkabıyı Trendyol sitesinden inceledim alanların çoğu çakma olduğu gerekçesi ile iade etmiş ve bahsettiğim sebeplerden dolayı.

Ayrıca şu diğer site ile bu site kesinlikle aynı kişilere ait aynı altyapi ve aynı indirim içeriklerine sahipler. Işin saçmalığı aynı markalı ürünleri satmıyor olmaları. Whois bilgileri ise bomboş com.tr uzantılı ticari bir sitenin şirket bilgileri olması gerekmez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oix

QR kod dediğimiz şeyin basit bir şekilde kopyalanebilecegini düşünüyorum.

Nike veya adidas olsa inceleyerek anlaşılabilir ancak New balance hiç kullanmadım ancak bu hacimde bir ayakkabı hem bu kadar hafif olamaz hem de yapıştırıcı kokmaz diye düşünüyorum. Yapıştırıcı kokusu bildiğiniz basit bir yapıştırıcı kokusu çok ağır.

Almış olduğum ayakkabıyı Trendyol sitesinden inceledim alanların çoğu çakma olduğu gerekçesi ile iade etmiş ve bahsettiğim sebeplerden dolayı.

Ayrıca şu diğer site ile bu site kesinlikle aynı kişilere ait aynı altyapi ve aynı indirim içeriklerine sahipler. Işin saçmalığı aynı markalı ürünleri satmıyor olmaları. Whois bilgileri ise bomboş com.tr uzantılı ticari bir sitenin şirket bilgileri olması gerekmez mi ?

Abi NB nin magazasında satılanlar bile sahte gibi. Ayakkabının dilinin çevresi kesik filan... dilinin kenarlarında dikiş yok çoğu modelde. Netten alsan sahte diye geri gönderirsin :) ha bu demek değilki bu adam %100 orjinal satıyor, ama popüler olmayan modellerin sahte olma olasılığı bence çoook düşük.

• Ben bu siteden diadora marka ayakkabı sipariş verdim, gelen ürün orjinal değil.

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de artık New Balance alınmaz buraya gelen bütün ayakkabılar fason üretim 3. Dünya ülkelerine gönderilen ürünler geliyor artık Türkiye'ye o yüzden fiyatlar çok uygun sadece ayakkabı değil tekstil ürünleride buna dahil.
  • vanbad kullanıcısına yanıt
    Ayakkabılar orjinal merak etmeyin iki tane gazelle kendime aldım 1 tanede kardeşime sizin aldığınızın aynısından aldım. Daha öncede gazelle modellerini çok giydiğim için anlayabiliyorum orjinal olup olmadığını.
  • Ehlika kullanıcısına yanıt
    Aslında firma benim mahallemdeymiş. Daha önce hiç dikkatimi çekmedi. Gidip görmek istiyorum fakat sınavım var çalışmaktan çıkamıyorum evden. Açmadım kutusunda öylece duruyor ayakkabılar. Gidip yerinde gördükten sonra sanırım bir fikir edineceğim.
  • Ehlika kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama yenibosna starcity vepa outlet 200 tl altına bir çok model satıyor genelde satılmayan küçük yada büyük no lar kalmış. 40 no goretex bot takahverengi aklım kaldı.
  • kk1903 kullanıcısına yanıt

Nerden anladiniz hocam? Bende aldim n9000 daha oncede kullandigim bir marka. Bana gelen orjinal.

• quote:

Orijinalden alıntı: kk1903

Ben bu siteden diadora marka ayakkabı sipariş verdim, gelen ürün orjinal değil.

Ben de n9000 aldım orijinal

• Gazelle orjinal. Çok rahat. Ama daha önce denenmişti! Tabanını çıkarıp bakayım dedim, çok sağlam yapıştırmışkar.
    Ha bir çift daha alacaktık, ZAM YAPMIŞLAR! %22! Alamadık.
  • @yus49 @respectrespect

1 yıldır giydiğim diadora modelinin (başka bir yerden almıştım) başka rengini sipariş ettim. Gelen ürün giydiğim ürünle bambaşka. Öncelikle giydiğim ayakkabının sağ tekinin dilinin arka kısmında hologramlı DIADORA etiketi dikili. Bunda yok. Orjinal ürünlerde dildeki diadora yazısı dilin üzerine işlenmiş bunda bez olarak dikilmiş. Orjinal üründe fabrika kodu yazıyor, bunda öyle bir bilgi yok. Sadece Made in Turkey yazıyor. Orjinal üründe dilin üzerinde bağcık desteği var bunda yok. Orjinal üründe dilin başladığı yerde ekstra dikiş var bunda yok. Orjinal üründe diadora ambleminin başlangıç ve bitişleri bununla aynı değil. Ayrıca kutu üzerindeki barkodu tarattığımda çince alakasız sadece birkaç sonuç çıkıyor o kadar ayakkabı ile alakalı herhangi bir sonuç çıkmıyor.

fotoğrafta da örnek var farkları görebilirsiniz, bu modelin dünyanın her yerinde satılan ürünleri soldaki gibiyken sağdaki sadece burada satılıyor.

karar sizin, bana göre orjinal değil. sizin aldıklarınız orjinal olabilir bilemem.

SPORTSTYLE ÇOK UYGUN FİYATLI AYAKKABI VE KIYAFETLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kk1903 -- 10 Haziran 2021; 9:55:47 >

Ayni urun bende de var gecen sene boynerden aldim. Cokta memnunum. Bende de made in turkey yaziyor. Fotograftakilerle de alakasi yok. Acaba burada satis yaparken fabrikasi falan mi vardi made in turkey yaziyorlardi bilemem. Benim aldigim n9000 made in portugal ve orjinal. Kafanizda soru isareti varsa iade edin gitsin hic ugrasmayin bence. Ama kim neden diadorayi sahte uretsin ki? Adidas nike vs olsa tamam ama kimse bu markanin sahtesiyle ugrasmaz bence kac kisi orjinalini biliyor ki sahtesini kakalamaya calissinlar. Bende ki fotograflarda bunlar ayakkabi biraz kirli daha temizligini yapamadim:)

Bu da aldigim link hocam;

https://www.boyner.com.tr/diadora-lifestyle-ayakkabi-857254

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yus49 -- 10 Haziran 2021; 10:59:7 >

• yus49 Y kullanıcısına yanıt

Merhaba,

İade ettim zaten. Beni en çok rahatsız eden şey kutu üzerindeki barkod tan hiçbir şey çıkmaması. Barkod u okutunca alakasız birkaç sonuç dışında birşey çıkmadı. Dediğiniz gibi diadora yı marka olarak çok kişi bilmiyor. Bilen biliyor. Ben çok memnunum.

• @aksinaletinsan @kk1903 Arkadaşlar sonlarda sizin mesajlarınız olduğu için sizleri alıntıladım. Kredi kartında sektör olarak giyim yazıp yazmadığını söyler misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

@aksinaletinsan @kk1903 Arkadaşlar sonlarda sizin mesajlarınız olduğu için sizleri alıntıladım. Kredi kartında sektör olarak giyim yazıp yazmadığını söyler misiniz?

Biz başkasına aldık o yüzden bilmiyorum ama faturada

PLAYBOOK DANIŞMANLIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

yazıyor. Pazartesi ekstre sorarım ama.

Hocam Adidas mağazasından almış olduğum ayakkabının da barkodu çıkmıyor. Bence bu kıstas değil bilginize
  • GkN_CyBeR G kullanıcısına yanıt

benim için kıstas ayakkabının model numarasını yazıp google da arattığımda çıkan tüm sonuçlarda (global) modelin görünümü x ken sadece TR de bu sitede y görünümde olmasıdır.

Örnek;

https://www.amazon.com.tr/Diadora-Playground-erkek-spor-ayakkab%C4%B1s%C4%B1/dp/B073D5LCYG/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=diadora+playground&qid=1623649828&sr=8-2

https://www.sportstyle.com.tr/diadora-playground-beyaz-erkek-gunluk-ayakkabi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.