Şimdi Ara

Sportsdirect.com'da Kargo Ücretsiz (Kampanya Bitti) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
7
Favori
11.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen genede türkçe karakter girme hocam, türkçe karakterlere hep soru işareti çıkıyo gelince gördüm ben

bu site orjinal ürün satar bildiğim ama bu fiyatlar ne iş anlamadım gitti 10 euro 5 euro ya bir çok ürün var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y2101

sen genede türkçe karakter girme hocam, türkçe karakterlere hep soru işareti çıkıyo gelince gördüm ben

bu site orjinal ürün satar bildiğim ama bu fiyatlar ne iş anlamadım gitti 10 euro 5 euro ya bir çok ürün var

Teşekkürler,Tr karakter girmeden siparişi tamamladım.İsimde bi problem çıkmaz umarım.Ben şu an başka bişey almamak için kendimi zor tutuyorum
  • beyler beden seçiminde küçük orta büyük seçenekleri var L beden hangisi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara az önce 73,20 € için $81,16 çekti. Doları kurunu 2,9509 TL hesaplamış.
    Everlast alan arkadaşlar; yorumları iyi okuyup, bedenlerine dikkat edin.
    Esas bedeninizden 1-2 beden büyük almanız gerekebilir. Zaten %90'ı Çin üretimi ve polyester
    Lee cooper'ın ürünleri Türkiye'ye göre çok uygun.
    Karrimor polarlarını tavsiye ederim. Fiyatları uygun.
    Hatırladığım kadarıyla ürünler Türkiye'ye DHL ile geliyordu. Süreç 1 hafta kadardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Sağlam site, ingilterenin en büyüğü olmalı. Daha önce alışveriş yapmıştım, burada 300 lira olan karrimor Botlar 50ye gelmişti

Karrimor'un kaliteleri nasıl? Mont almayı düşünüyorum da değer mi?
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_103835919/tm.htm
  • İyi bir mont var mı tavsiye alsak.
  • parça parça mı almak lazım yoksa twek seferde mi daha mantıklı gümrükten sorunsuz geçmesi açısındfan

• quote:

Orijinalden alıntı: maxtreme

Enpara az önce 73,20 € için $81,16 çekti. Doları kurunu 2,9509 TL hesaplamış.
    Everlast alan arkadaşlar; yorumları iyi okuyup, bedenlerine dikkat edin.
    Esas bedeninizden 1-2 beden büyük almanız gerekebilir. Zaten %90'ı Çin üretimi ve polyester
    Lee cooper'ın ürünleri Türkiye'ye göre çok uygun.
    Karrimor polarlarını tavsiye ederim. Fiyatları uygun.
    Hatırladığım kadarıyla ürünler Türkiye'ye DHL ile geliyordu. Süreç 1 hafta kadardı.

Hocam karrimor dan gördüğünüz polarların linkini atmanız mümkün mü acaba.
  • İlla paund olarak mı çekecek başka seçeneğimiz yok mu.
  • kargo ya 18 dolar ayda 31 dolar cıkıyor beyler yapmamız gereken ozel bısey var mı ?
  • farukyasar kullanıcısına yanıt
    Şunu görmeniz lazım.
    Voucher applied :- Free Delivery!

Sportsdirect.com'da Kargo Ücretsiz (Kampanya Bitti)
  • Kendi bedenimden aldım hayırlısı artık.
  • arkadaşlar site çok iyi ben sürekli alışveriş yapıyorum yalnız bir adet bug var..pound olarak almayın euro olarak aldığınızda daha ucuza alıyorsunuz..isterseniz hesaplayabilirsiniz..
  • kargo ucretı cıkarıyo bana arkadaslar.. neden acaba..
  • site tamamen guvenilir arkadaslar, pek cok arkadasim 40 euro civarindaki karrimor rucksack cantalarindan aldilar, dhl ile 5 gunde geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grobari

arkadaşlar site çok iyi ben sürekli alışveriş yapıyorum yalnız bir adet bug var..pound olarak almayın euro olarak aldığınızda daha ucuza alıyorsunuz..isterseniz hesaplayabilirsiniz..

Direk euro olarak nasıl çekeceğiz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.