Şimdi Ara

Sportsdirect.com'da Kargo Ücretsiz (Kampanya Bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
7
Favori
11.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XcaL

Hocam öderim ben kargosunu site böyle kalsın 10 Euro kargo falan önemsiz bi mebla.

Antrenörüm ben şu ürünlere verdiğimiz fiyatlar , olağan üstü derece saçma. Kullandığım eşofman takımını 320 TL'ye almıştım , burda sadece 40 Euro :)

Yeter ki site sağlam olsun ürünler gelsin ben bi 200 Euroluk alışveriş yaparım , 4-5 sene burdaki şerefsizlere para yedirmem

Anladim dostum yalniz fiyatlar sterlin cinsinden sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-zip-gilet-mens-609215?colcode=60921503

Çok komik fiyat şu ürün bizim tr mağazalarında 200'e etiketlenir.

12 dolar yazıyor
    sepete atınca 24 oluyor. kargo ücretsiz.
  • Alırken dikkat edin Euro Gösterip , Pound tutarından ödeme yaptırıyor.

80 TL gelmesi gereken tutar 110 tl ye fırladı bi iptal edip yarın sakin kafayla yeniden alacağım , iptal için de tekrar mesaj atmak lazım meşakkatli bi süreç.
  • Hangi kargoyu seçmeliyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alırken dikkat edin Euro Gösterip , Pound tutarından ödeme yaptırıyor.

80 TL gelmesi gereken tutar 110 tl ye fırladı bi iptal edip yarın sakin kafayla yeniden alacağım , iptal için de tekrar mesaj atmak lazım meşakkatli bi süreç.

Hangi kargoyu seçtiniz hocam? Barlin ve collection var ama ne olduğunu anlamadım.

• Barlini seçtim ben denemek amacıyla iki ufak ürün aldım

• Son aşamada siliyor kargoyu.
  • Bedenleri nasıl seçmemiz lazım sizce?

• Bi gömlek kaptim bakalım ne olacak... Berlin daha hızlı anladığım. Fiyatlar € değil paund cinsinden simgeler yakın karışmasın

• 34 Euro gösteriyor alışverişlerim kartımdan 34 euro çekmeye çalışıyor 3dsecure bağlanıp fakat sonra reddediyor ödemeyi
  • Paypal ile ödemeye çalışırken ödeme yapmadı, ard arda deneyince 5 adet bekleyen işlem gözüküyor şu an paypalda.Hesapta para olmasına rağmen ödeme tamamlanmadı. 5 ödemeyi de çekmezler değil mi? Ticket attım paypala.

• Ödemeyi pound türünden alıyor euro gösterse bile 3 tane kapşonlu aldım lee cooperdan hayırlısı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuz Roman

Paypal ile ödemeye çalışırken ödeme yapmadı, ard arda deneyince 5 adet bekleyen işlem gözüküyor şu an paypalda.Hesapta para olmasına rağmen ödeme tamamlanmadı. 5 ödemeyi de çekmezler değil mi? Ticket attım paypala.

Benim de bir işlem bekliyor görünüyor ben de ödememi normal kartla yaptım paypal kabul etmeyince. Ben de mi ticket atsam acaba ? Gerçi zaten parayı çekemezler sanal kart limiti belli.
  • Alışveriş yaptırdınız illa bana ya..
  • 11 euroyu 49 tl olarak çekti. Bunu nasıl engelleriz.. 11 euro yu 17 dolar olarak çekmiş

• Fiyatları Türk Lirası'na çevirince en uygun Euro oluyor ama Pound üzerinden para çekeceklerse biraz pahalıya gelecek gibi. Mesela aldığım üründe 5.5 lira oynar. Çok para
  • Valla pound olarak çekmesine rağmen baya uygun fiyatlar 3 tane sweatshirtü 115 liraya aldım Türkiye'de tanesi bu para.
  • Sağlam site, ingilterenin en büyüğü olmalı. Daha önce alışveriş yapmıştım, burada 300 lira olan karrimor Botlar 50ye gelmişti

• Euro seçtiğim için euro olarak çekti, 3d ekranında da euro tutar yazdı ve provizyonda da öyle görünüyor. Banka Garanti .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.