Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 7.Hafta | Eskişehirspor - Beşiktaş | 05.10.2013 19:00 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
2
Favori
12.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnrbK

ORION bölüme gelmesin, boykot düzenliyoruz arkadaşlar.

Bu mesajı yeni gördüm hacı. Benim gibi objektif birine bu uygulama yapılır mı hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

Enaramo ağır hızlanması lazım.
    Savunmamız kötü daha iyi olması lazım.
    Olcay çok zayıf güçlenmesi lazım.
    Pozisyon vermişiz çok fazla, biraz şans yanımızda olmuş ve kazanmışız.
    Tolga'yı iyi ki almışız.
    İlk 7 hafta kabus gibiydi geçti gitti, bundan sonra puan kaybına tahammülümüz yok, ilk maç Rize maçı umarım olimpiyatta bir sürpriz olmaz.

NOT: Tolga 5525m koşmuş, o rakamda çok büyük sıkıntı var sanki

eneramo'mu ağır ? aldı aldı dikine yardırdı adam 2-3 kez be

Bence bu sezon Enaramo ile henüz geçmez, daha iyi olması lazım

tabiki eksiksiz değil ama ben baya beğendim... almeida'nın oyun anlamında yaptıklarını yapıp artı olarak yapamadığı şeylerde yapmak... stoperleri ekarte ederek dikine gidip dengeli ve sert şutlar çekmek gibi; her iki ayağıylada şut çekebilme gibi.

şut kabiliyeti almeida dan 2 tık önde ancak almeida kadar stoperleri yormuyor ne kadar arada kızsakta değişik bir şekilde almeida nın eksikliini hissediyoruz aslında almeida-eneramo çift forvet denense hiç fena olmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Bu arada 4 maç oynandı, hepsinde de birer gol atıldı. İlginç. :)

/>

Balkanlar fena etkiledi hacı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Bu mesajı yeni gördüm hacı. Benim gibi objektif birine bu uygulama yapılır mı hiç?

Daha ne kadar sürecek iddaa ?

• Olcayın artık kesik yememesi beni ciddi şekilde rahatsız ediyor . Bu denli top kaybı ile isteksiz oyunun karşılığı kulübe olmalı . Çünkü Olcay gibi bir futbolcu eğer gol atamıyorsa ve asist yapamıyorsa oyun anlamında faydasından çok zararı dokunuyor . Kerim Frei da sanırım A2 ile güçlendiriliyor o gelince ilk 11 başlar sanırım .
    Eneramo ; açıkçası baya beğendim , alıyor topu çok süratli deparlar atıp defans oyuncusunu arkasına alabiliyor , sert şutlar çıkartabiliyor , topu saklama konusunda zaten Türkiye'nin en iyisi çok net söylüyorum . Ömer ; Solskjaer .
    Orta Saha ; OĞUZHAN OĞUZHAN OĞUZHAN
    Defans ; bu maç iyiydi ancak hızlı bi forvete karşı nasıl kabağa döndüklerini gördük , takviye şart .
    Diğerlerinr gelirsek Atiba , Tolga , Serdar yine sırıtmadılar ufak hatalar dışında . Düşüşler olabilir
    Önemli olan ayağa kalkmasını bilmek , umarım bu maç ayağa kalktığımız maç olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ride The Lightning -- 6 Ekim 2013; 10:44:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Almeida Ömer Enaramo napicaz arkadaş
    4-3-3 gözüküyor

• Olcay dun cok kotuydu, FW downgrade yapmislar galiba Aldigi toplari hep ezdi yada rakibe kaybetti, Kerim umarim cabuk katilir ilk 18'e...
  • Bir tane FB'li arkadaştan bile kötü yorum görmedim de bu gs'lilere ne oluyo her maçtan sonra herşeye muhalif olma çabaları bu çekememezlik nedir ya. Veysel kendi dedi top velinin karnına çarptı diye bu hala neyin hazımsızlığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Bir tane FB'li arkadaştan bile kötü yorum görmedim de bu gs'lilere ne oluyo her maçtan sonra herşeye muhalif olma çabaları bu çekememezlik nedir ya. Veysel kendi dedi top velinin karnına çarptı diye bu hala neyin hazımsızlığı.

Bir de o kadar düşünceliler madem, bizim aleyhimize olanları da söylesinler.

• Arkadaslar 2 gündür bakamadım haberlere ve nete, aksam tekrarını izleyebildim bi kaç tane hariç pozisyon vermememiz iyi bi olay

Almeida ve motta sakat miydi

• quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

Arkadaslar 2 gündür bakamadım haberlere ve nete, aksam tekrarını izleyebildim bi kaç tane hariç pozisyon vermememiz iyi bi olay

Almeida ve motta sakat miydi

Grip olmuşlar

• quote:

quote:

quote:

Bitti.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bitti.

İmza süper

• O nasıl bir imza

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

O nasıl bir imza

Spor Toto Süper Lig | 7.Hafta | Eskişehirspor - Beşiktaş | 05.10.2013 19:00

Çivoklu bir imza.

• quote:

quote:

O nasıl bir imza

Çivoklu bir imza.

İyi avlanıyordun imza ve avatar ile ama

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

quote:

O nasıl bir imza

Çivoklu bir imza.

İyi avlanıyordun imza ve avatar ile ama

Aynen, bubi tuzağına çok kişi düştü.

• fb ve gs puan kaybetti, ozellikle fenerle 1 puan fark kaldi cok iyi.

ilk haftalardaki formumuza donus yapip rakiplere tecavuz etmeyi bir borc bilmeliyiz.

tesekkurler.
  • Yahu ne dönek adamsın, daha geçen gün Galatasaraylıydın şimdi Beşiktaşlı olmuşsun!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Yahu ne dönek adamsın, daha geçen gün Galatasaraylıydın şimdi Beşiktaşlı olmuşsun!!!!

o hep öyle

yıldık ya yıldık solduk
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.