Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 4.Hafta | Beşiktaş - Eskişehirspor | 27.09.2014 | 20:00 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
0
Favori
7.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet attığımız gol ofsayt sayılmayan golde ofsayt yok.Ama artık zaten haklarıydı diye kimse kendini kandırmasın beceremediler.

Şimdi gelelim Bilic'e..Bunu uzundur düşünüyorum ama artık iyice şarteller attı.Bilic'le Veli arasında ne var ? İş mi o mu bu mu bilmiyorum ama bişeyler var sanki..
    Ne gerek var 4 defansın onune 2 tane liberoya ? Atiba oynasın orta sahada Sosa ve Oğuzhan yada forveti çiftle neden niye korkuyosun?üstelik kendi sahandası ne kadar kötü stadda olsa..
    Beşiktaş korkak oynatılmaz eğer oynatılırsa son dönemleri olur Bilic'in..
    + olarak Ertuğrul Sağlam haklıdır.
  • bu sene de bi cacık olmaz
  • Tore so toplari yapbailse soru n kalmyacak neredeyse ama iste.oyuncular istenileni bekleneni oynamiyorlar ..demba ba iso gokhan ozi hatta veli hatta cenk...hepsi kapasitelerinin altindayken bu sonuclar normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu senede fakir edebiyatı şampiyonluk hayal
  • selahattin demirtaşı çokmu sevıyosun ?
  • Kendimizden güçsüz takımlarla oynarken diziliş şu şekilde olmalı.

Atiba Sosa
    Oğuzhan

• Es-es'e yazık olmuş, buz gibi golu sayılmamış...

• Laubali oynarsan adamlar çakar sonra son 5 dakikada gol atmaya çalışırsın. Bu sene pek ruh göremiyorum sanki
  • yoo atatürkü seviyorum
  • siyaset konusmayı sevmem ama sevdıklerınle tasvip ettıklerıne dıkkat et bence.aralarında cok fark var.ben zaten ataturku sevıyorum dıyecegın ıcın sana mesaj attım ..kendımı sınadım bu kesın boyle bısey yazacak dıye :):) dogrumu dıye teyıt ettım ..cevap yazmayabılırsın sagol
  • Maç Esesin hakkıydı
  • Beşiktaş stadı bitene kadar zorlanacaktır
  • Beşiktaş bu sezon hem Türkiye de hemde Avrupa da ciddi anlamda başarı sağlayacak gibi görünüyor.
  • Olimpiyat falan tamam etken ama artık kendimize bahane yaratmayalım Allah aşkına. Rakip başka sahada oynamıyor 1 tane gol atıyorsan 1 tane daha atmayı bileceksin kısır skorlar olduğu sürece daha çok puan kaybederiz. Bilic artık korkak top oynatmayı bırakmalı Beşiktaşın büyüklüğünü biliyorum tarzı demeçler vermekten çekinmeyip ama korkak oynatan bi hoca malesef. Umarım güzel bir seri yakalarız.
  • Hakem sonuc olarak bu mac Beşiktaş'a çalışmış

• o pozisyonlar fenerbahçeye olsa dillerden düşmezdi. ah adalet bekçileri ah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

o pozisyonlar fenerbahçeye olsa dillerden düşmezdi. ah adalet bekçileri ah.

"Olcay'ın attığı golü izledim, gerçekten karar vermek zor. Attıkları golü bir kez izledim ve nizamiydi. Onlar adına talihsizlik olmuşsa onlar için üzgünüm."

son zamanlarda türk futbolunda şu lafı edebilecek bir teknik direktör var mı ? buradaki kitle de durumu kabullenmiş durumda, neden tartışma çıkarmaya çalışıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

Evet attığımız gol ofsayt sayılmayan golde ofsayt yok.Ama artık zaten haklarıydı diye kimse kendini kandırmasın beceremediler.

Şimdi gelelim Bilic'e..Bunu uzundur düşünüyorum ama artık iyice şarteller attı.Bilic'le Veli arasında ne var ? İş mi o mu bu mu bilmiyorum ama bişeyler var sanki..
    Ne gerek var 4 defansın onune 2 tane liberoya ? Atiba oynasın orta sahada Sosa ve Oğuzhan yada forveti çiftle neden niye korkuyosun?üstelik kendi sahandası ne kadar kötü stadda olsa..
    Beşiktaş korkak oynatılmaz eğer oynatılırsa son dönemleri olur Bilic'in..
    + olarak Ertuğrul Sağlam haklıdır.

Asteras maçında da korkmadan 2.yi atmak icin saldırdığında gol yiyince " 1i attin uzerine yat arsenal bile 1 0 yapinca geriye yaslandı kendi evinde" diye elestiriliyordu. Bence dogru olani yapti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

o pozisyonlar fenerbahçeye olsa dillerden düşmezdi. ah adalet bekçileri ah.

"Olcay'ın attığı golü izledim, gerçekten karar vermek zor. Attıkları golü bir kez izledim ve nizamiydi. Onlar adına talihsizlik olmuşsa onlar için üzgünüm."

son zamanlarda türk futbolunda şu lafı edebilecek bir teknik direktör var mı ? buradaki kitle de durumu kabullenmiş durumda, neden tartışma çıkarmaya çalışıyorsun ?

tartışma çıkarmaya çalışmıyorum. olanı kabullenmek diye bir şey bir anlam ifade etmiyor.

asıl üzücü olan direk olanı söylüyorum ve bu söylediğim şey ''tartışma çıkaracak'' diye niteleniyor.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.