Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 29. Hafta | Torku Konyaspor - Beşiktaş | 11.04.2014 | 20:00 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
2
Favori
9.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

quote:

Birkaç haftadır Digiturkplay'de tam maç başladığı anda yayın donmaya başlıyor. Devre bittiği anda düzeliyor, ikinci devre başlarken yine donuyor. Benzer bir problem yaşayan var mı acaba?

Hocam bizdede ayni sorun vardi ikinci yayina gecince çözülmüştu denemissinizdir buyuk ihtimal ama yinede soyliyeyim dedim:)

Evet ikinci yayında sıkıntı yok, teşekkürler. Ama 1200kbps kadar kaliteli değil sanki. Bir de geçen hafta derbide ikinci yayın yoktu nedense. Derbiyi izlemek için eve davet ettiğim arkadaşlarıma mahcup olmuştum sürekli donan yayın sebebiyle.

2 senedir kullaniyorum dtplay fakat silverlight yayini kaldirdiktan sonra istedigim gibi verim alamiyorum infiniteden. Bu sene son bir daha DTplay falan almam paranla rezil oluyorsun resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yedi penaltıyı
  • Veli-Jones bu maç Pirlo-Xabi gibi oynuyor.
  • Tolga çok yakışıyorsun bu takıma
  • Dany yakacak takımını yine az kaldı çok sırıtıyor
  • Savunmanın arkasına çok adam kaçırıyoruz
  • İsmail ve dany çok kötü gidiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaldanSarkanElma -- 11 Nisan 2014; 20:31:50 >
  • valla ben takımımızı beğendim.iyi ayağa top yapıyoruz.golde birazdan gelir sanırım.beşiktaşım üzmez bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınce_1903

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

quote:

Birkaç haftadır Digiturkplay'de tam maç başladığı anda yayın donmaya başlıyor. Devre bittiği anda düzeliyor, ikinci devre başlarken yine donuyor. Benzer bir problem yaşayan var mı acaba?

Hocam bizdede ayni sorun vardi ikinci yayina gecince çözülmüştu denemissinizdir buyuk ihtimal ama yinede soyliyeyim dedim:)

Evet ikinci yayında sıkıntı yok, teşekkürler. Ama 1200kbps kadar kaliteli değil sanki. Bir de geçen hafta derbide ikinci yayın yoktu nedense. Derbiyi izlemek için eve davet ettiğim arkadaşlarıma mahcup olmuştum sürekli donan yayın sebebiyle.

2 senedir kullaniyorum dtplay fakat silverlight yayini kaldirdiktan sonra istedigim gibi verim alamiyorum infiniteden. Bu sene son bir daha DTplay falan almam paranla rezil oluyorsun resmen.

Aynen. İlk yayına başladıkları seneden beri kullanıyorum, o zamanlar 2600kbps yayına 99 TL ödüyorduk, şimdi 1200kbps için 400 küsür TL istiyorlar, saçmalık.

• Her duran topu paslaşarak kullanmalarına sinir oluyorum

• Nasıl ofsayt bu kör mü yan hakem ..
  • ofsayt yok
  • Ne ofsaytı lan
  • Neresi ofsayt be o pozisyonun ???

• Oğuzhan fizik olarak çok kötü yahu.azcik guclense ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Of of of Ramon'daki tekniğe bakar mısınız
  • Of Ramon ne vurdu öyle, kaleci de iyi çıkardı
  • ulan itandje
  • Çok iyiydi Mottanın şutu
  • İsmail cok uzun zamandır oynamamasına rağmen iyi başladı helal olsun azmine
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.