Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 29. Hafta | Torku Konyaspor - Beşiktaş | 11.04.2014 | 20:00 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
2
Favori
9.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ulan ne dany'si ya adam dün gayet güzel oynadı bir kaç net pozisyonu başlamadan bitirecek hamleler yaptı. Pedro'nun yavaşlığını kapattı.
    Dün dany yada diğer oyuncularla alakalı değildi puan kaybı. Sebebi açık zaten böyle kritik maça o vasıfsız beyin yoksunu hakemi atayan da suç.Çağatay Şahan yönettiği her maçta bu tarz bariz hatalar yapıyor ve maçları batırıyor bunu ligi az çok takip eden herkes bilir.
  • Bakıyorum hep karamsar yorumlar, bir ne oluyoruzlar vs.. Ya abi dün canavar gibi top oynadı bu takım daha ne oynanır bu kadro ile? Ne bekliyordunuz ben de onu anlamadım. Yapılabilecek mümkün olan herşey yapıldı konyaspor dediğin de taş gibi takım. Bana kalırsa gayet iyiyiz ve bu yolun sonunda ligi ikinci bitirecek olan biziz gs liler boşuna heves yapmasınlar. Kaldı ki ben gs lilerin de bjk nin ikinci olmasını istemelerini isterim, çünkü gs ön elemede kolay rakip alıcak karşısına ancak bjk ön eleme oynarsa mümkün değiliz geçemez o eleme turunu.
  • bilic i ağlarken görünce dayanamadım bende ağladım :( hala gözlerim dolu yemın ederım ağlıyıcam yıne sımdı kendımı zor tutuyorum
  • Sene başından beri hakem hataları yüzünden puan kaybettiğimiz bir maç daha oldu.Bu hakemlerin BEŞİKTAŞ maçlarına verilmesi sizce de tesadüf mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

zilyon dolarlık gs varken bjk yi cl ye göndermezler yedirtmezler bunu bilin

Bizde, ''Galatasaray'ın 3 sene üst üste şampiyon olmasına engel oldular, Galatasaray'ı 3 yıl üst üste CL'ye de yollamazlar'' diye düşünüyoruz.

Sizde böyle düşünüyorsunuz, sizin tarafınızdan bakınca, bende olsam öyle söylerdim.

Cidden Türk futbolu ne derecek bir bataklıkta, buradan görünebilir.

Komple sağlam bir temizlik ve radikal değişiklikler olmadan da, siz ve biz, kısaca tüm futbolseverlerin bu tarz komploları olacaktır, hemde yoğun şekilde.

Yani hakemler sizin aleyhine hata yapmasaydı (!) şampıyon olacaktınız bu sene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

quote:

Orijinalden alıntı: Dirk Nowitzki

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Jones'a nasıl faul vermedi ya anlamadım. Yazık oldu gene gs'ye çalışmaya başladılar

Olcay'ın pozisyonu hakkında ne düşünüyorsun?

olcayın pozisyonu sarı kart ne oldu muradına erdin mi ?

Demek istediğim şu.Hakemi Galatasaray ayarlamış gibi konuşulması saçma.Jonesun pozisyonuna faul vermediyse bizim bununla ne ilgimiz var?Diyelim ki var Olcaya niye kart gösterilmedi?Bende hakemlerin bazı hatalarına inanamıyorum ama hakemler bu tür bir işin içinde olsa 2011deki soruşturmada mutlaka ortaya çıkardı.Hakemin kötü performans göstermesi bizim suçumuz değil.

• Konya resmen galibiyeti kaçırmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Şimşek

Konya resmen galibiyeti kaçırmış

• İsmail giderken 'Burak' gibi kendini yere bırakmıyor dikkat ederseniz her şeye rağmen şerefli bi takımız ..
  • Bir Fenerbahçeli olarak izlerken zevk aldığım bir maçtı zaman zaman tempo çok iyiydi. Ayrıca son dakikalarda köşe bayrağındaki net faullerde verilmedi.
  • Beşiktaşlı futbolcu ve teknik direktörlerin en büyük hatası hakemlere karşı sert çıkışlar yapıp üzerlerine yürümemeleri. Bunu becerebilirlerse birşeyler değişebilir. Hakemler Beşiktaş'a karşı çok rahatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

Aman gonyaspor canim gonyaspor

Aman Sivasım canım Sivasım cimbomu paramparça etti Sivasım nasıl güzelmiş mi ? Hoşuna gitti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

Aman gonyaspor canim gonyaspor

Aman Sivasım canım Sivasım cimbomu paramparça etti Sivasım nasıl güzelmiş mi ? Hoşuna gitti mi ?

Gonyaliyim genco

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Ulan bugun birakiyordum sigarayı

Sigarayı bırakırsın beşiktaşı bırakamazsın kanal değiştirirken bi spor programına denk geldim spiker konyaspor köşe vuruşu kullanacak dakika 90+3 son dakika golü olabilir dedi ve gol oldu dediğinde o spikere demediğimi bırakmadım şom ağızlı adama aklıma geldikçe ......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.