Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 29. Hafta | Torku Konyaspor - Beşiktaş | 11.04.2014 | 20:00 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
2
Favori
9.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konyaya helal olsun.çok iyi takım olmuşlar.gol geliyorum dedi adeta.
  • Jones a faul vermemek için yemin etmiş galiba
  • Jonese yapılan faulü vermedi dönen top korner ve gol verse o faulü bitmişti maç diyecek birşey yok maç sonu tolga ve bilicin halini görünce kahroldum
  • Ali ece var. Bjktv de izleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Edison

Ali ece var. Bjktv de izleyin.

Aynen.Ali ece'yi izleyin.Netten bulabilirsiniz yayını.
  • Bilic necipi alinca berabere kalacağınızi adım gibi biliyordum . Bide üstüne hugoyuda alınca malub olacaz dedim yanildim. Ulan huho alinir mi yaaa adam rakibin dar alanda oynamasini sağlıyor hugo cikinca bogdular bizi samet hoca olsa asardiniz . Offf ulan offff

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirk Nowitzki

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Jones'a nasıl faul vermedi ya anlamadım. Yazık oldu gene gs'ye çalışmaya başladılar

Olcay'ın pozisyonu hakkında ne düşünüyorsun?

Sarı kart
  • Jonesa faulü verse orda bitmişti maç...Adam kahraman olacak ya oyna oyna diyor...Daha öncede yine jonesa taç çizgisinde de vermedi...Gözünün önündekini görmek bu kadar zor olmasa gerek, tabi görmek istemiyorsan...Almeidaya yapılan penaltı ve verilen ofsayt...Yazık, bu kadar emeğe yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Jonesa faulü verse orda bitmişti maç...Adam kahraman olacak ya oyna oyna diyor...Daha öncede yine jonesa taç çizgisinde de vermedi...Gözünün önündekini görmek bu kadar zor olmasa gerek, tabi görmek istemiyorsan...Almeidaya yapılan penaltı ve verilen ofsayt...Yazık, bu kadar emeğe yazık...

Taç çizgisinin ordaki iki pozisyonda %100 fual DEĞİLDİ. Beşiktaşlı oyuncular kendilerini atmaya gitti ve attılar. Böyle faul olmaz.
  • hakem çok kötü değildi ama bu hakemden büyük hakem olmaz.görüntüden kaybediyor zaten.

olcaya net sarı kartı veremiyor.
  • Hala faul cart da curtdasiniz oyun son 10 dakika yıkıldı kaleye doğru oyunu oynamadık golden sonra. Çıldırcam

• Beşiktaşı 2. yapmazlar cümlesi çok doğru gsyi ileriye itme çalışmaları başarılı bir şekilde devam ediyor.Bu rezilliklere artık birinin dur demesi lazım.Maça gelince dany'ni oynaması katliam,Franko bazen çok iyi bazen çok hata yapıyor.Ayrıca Bilic Mottayı çıkarıp İsmaili sol bekte oynatarak büyük bir hata yaptı.İsmailin defansı çok alt seviyede.
  • Jones'a olan net faul orda onu verse mac 1-0 bitecekti zaten. Hakemin iyi niyetli olduguna zerre inanmiyorum

• Yalnız bu son 10 dknın açıklaması olamaz.2 pas yapamadık resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender ahmet

hakem çok kötü değildi ama bu hakemden büyük hakem olmaz.görüntüden kaybediyor zaten.

Sen neyin kafasını yaşıyorsun yürü git yav.Olcaya sarı vermemişmiş adam gibi söylesen hakemlerin Beşiktaşın 3 puanını çaldıklarını sana hak verecem ama daha önemlilerini görmeyip bunu görüyorsun.
  • Yazik...

• quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

quote:

Orijinalden alıntı: ender ahmet

hakem çok kötü değildi ama bu hakemden büyük hakem olmaz.görüntüden kaybediyor zaten.

Sen neyin kafasını yaşıyorsun yürü git yav.Olcaya sarı vermemişmiş adam gibi söylesen hakemlerin Beşiktaşın 3 puanını çaldıklarını sana hak verecem ama daha önemlilerini görmeyip bunu görüyorsun.

hakem eli göremedi bence.görmeside zordu.tam bi karambol.zaten bilerek elle oynamadığı içinde pozisyon sezilemedi.

• Bu bilic varya korkak demiycem ama .cesaret yoksunu ulan ozy çıkıp necip girermi mustafayi al . uğuru al olcayi ortaya çek .tamam hata 1 diyelim . Bide hugoyu alıp pekdemegi aliyor .adam orda 2 stoperin çıkmasını engelliyor konya genis alanda oynuyor ve hugonun duran top savunması var. Bunlarida gectim pekdemek girer gitmez gol olsa ne yapcakti???? Atibayi forvet mi oynatcakti. Bi bekle uzatmada kullan hakkini. Pekdemek yerine eneramo holosko gibi contraci olsa sesimi cikaramam .samet hoca olsa asmistiniz.

• arkadaş bu hakemleri adam gibi eğitmiyorlar mı bu ne saçma bir hatadır ya ben buradan sinir oldum
  • jones'a 2 tane faul var verilmiyor . dönüyor elle indiriliyor gol oluyor . arkadaşlarım kardeşlerim bunun hiçbir açıklaması olamaz yahu . kimse gereksiz geri yaslandık demesin . yahu adam garanti 3 puan istiyor ki bu hafta haftaya derbiden de puanlar alıp farkı azaltmayı hedefliyor . adam kafasında bir plan yapmış . bu gecenin tek suçlusu inanılmaz kötü futbol hakkında fikirleri olmayan hakem dörtlüsüdür . kimse takıma olcaya ahmete mehmete bahane bulmasın . hakkımızı yediler hakkımızı !
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.