Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 23. Hafta | Beşiktaş - MP Antalyaspor | 28.02.2014 | 20.00 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
1
Favori
8.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tolga, Dany, Franco, Ersan, Motta, Veli, Atiba, Oğuzhan, Ömer Şişmanoğlu, Olcay, Almeida
  • Beşiktaş'ın 11'i: Tolga, Necip, Pedro, Ersan, Motta, Veli, Atiba, Jones, Olcay, Holosko, Almeida
  • ligtv'de ömder yerine holosko yazıyor ?
  • Beşiktaş'ın 11'i: Tolga, Necip, Pedro, Ersan, Motta, Veli, Atiba, Jones, Olcay, Holosko, Almeida Haber1903.

umarım Holosko yerine Ömer yada Kerim oynar
  • Holosko
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

ligtv'de ömder yerine holosko yazıyor ?

ntvsporda benim yazdığım kadro yazıyor
  • sezonun ilk macındaki gibi olcay'ı forvet arkası oynatsın lütfen diyorum
    olcay kanadın hakkını veremiyor
  • OMUZ OMUZA

OMUZ OMUZA

OMUZ OMUZA

OMUZ OMUZA
  • Bu maç berabere biter
  • Kerim niye yedek te bu casper oynuyor
  • Saldır Beşiktaş'ım oley!
  • Dany sakat degilmi ntvspor da ilk 11 de gozukuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok arkadaş ya.Bilic yapma be.Çok seviyorum seni ama şu Holosko denen hayaletten vazgeç artık.Bu adam takıma hiç bir şey katmıyor.Elin Kerim,Ömer var neden Holosko?Bu adamı kadroda gördüm mü çok sinirleniyorum.Bir arada oyuna sürekli pektemek'i alıyordu.Ondan vazgeçti sonunda.
  • Fernandes yedekte bile yok. Sakatlıktan dolayı mı acaba?
  • Holosko
  • orta sahada ofansif oyuncu yok oğuzhan'ı almayarak kumar oynuyor biliç.Umarım sakatlıktan dolayı almamıştır.
  • Bekledigim gibi holosko.Rezil performans gosterirse bir daha kadroya giremez.Yalniz lanat degil de forvet oynayacak sanirim, beklenmeyeni yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya ters bi takim gs yi 4 mac perisan ettiler bizide ilk yarida sindirip yendiler. ben beraberlik bekliyorum once acik soyliym. cok pis ters takim yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Bekledigim gibi holosko.Rezil performans gosterirse bir daha kadroya giremez.Yalniz lanat degil de forvet oynayacak sanirim, beklenmeyeni yapabilir.

Zaten kadroya giremeyecek ki bir daha.Sonuçta 6 yabancı sınırı var.Pedro,Motta,Atiba,Jones,Almeida,sivok(dany).Artık bu adamda ısrar edilecek bir durum kalmadı.Seneye gidecek büyük ihtimal.Kerim'i kazanmalıyız.
  • Jones'u izleyeceğiz sonunda.Çok güveniyorum Jones'a.2-3 maç içinde favori oyuncumuz olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.