Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 21.Hafta | Beşiktaş - Bursaspor | 16.02.2014 | 14:00 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
6
Favori
11.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir dahakine 9 kişi olalım yine 12 kişi olun ulan
  • OH BE HARBİ RAHATLADIM HELAL OLSUN LAN SIZE

Ferdi sende atsaydın daha güzel olacaktı sağlık olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah fernandes ah

• golll

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakem oyunu bursaya takıldı. Bu kadar beceriksiz takım görmedim. gs den 6 yemeleri çok normal....
  • Fernandes bizim ceza sahasının önünde 2-3 kişi çalımlar, kaleciyle karşı karşıyayken şutu dışarı atıyor. Git çalımla at golü, yık tüm stadı.
  • fernandes h0cı
  • Çok harikasin, bir numarasin, en güzel mankenlere 500 basarsin, hiç kimsede yok, böyle bir kasa, beşiktaşım opünce oynuyor bursa!!!!!

Sansürlü versiyon

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferdi nin ki gol olsaydı nihatın ki gibi olurdu
  • Ulan FERNANDES YA abi atsa iddaa geliyodu ya ulan varya içime oturdu inanın sizden daha çok üzülmüşümdür fernandesin kaçırdığına
  • Maç kaç kaç bitti arkadaşlar
  • Bursa nin gol atacak hali yoktu beceriksiz idiler.haliyle bursa gol atamayacakti biz yerdik ancak.yemedik

• İlker Meral e hediye olsun bu galibiyett
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Spor Toto Süper Lig | 21.Hafta | Beşiktaş - Bursaspor | 16.02.2014 | 14:00

Arkadaşlar ben kırmızı haklı diye hiçbir şekilde demedim. Ben bu hareketi yumruk olarak adlandırıyorum. Sarı veya kırmızıya açıktır hakem insiyatifindedir.
    Aynı hakem o penaltıyı es geçmiştir. Demekki görememiştir. Bu pozisyonun da şiddetini yanlış algılamıştır.
    Bu şekilde düşünmelisiniz.

Ayrıca profesyonel futbolcular böyle hamlelere yeltenmemeli. Atılma tehlikesi çok yüksek bir görüntü çıkarıyor.
    Engin dediğiniz kişiyi hiçbirimiz istemedik ve gitti sonunda kurtulduk. Böyle yapan kimseyi tasvip etmiyoruz.

Geçen sene sanırım. Melo tükürdü diye atılmıştı. Bir ağız hareketi var ama tükürdüğünü kimse ispatlayamaz. Kesin görünen hiçbir şey yok çünkü.
    Bu pozisyon halbuki daha net. Yanlış mıyım?

Seni de yazdık buraya tekkral.

• Ferdi o golü atsaydı efsane olurdu yıkılırdı o stat.Çok klas vurdu yalnız ama keşke yerden vursaydı.Canı sağ olsun hırsı yeter.
  • Şu kısıtlamayı getirin lütfen Fener de bizde çok rahatsızız bu durumdan konuda bizden çok Gs li var ve çoğu tahrik içerikli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Spor Toto Süper Lig | 21.Hafta | Beşiktaş - Bursaspor | 16.02.2014 | 14:00

Arkadaşlar ben kırmızı haklı diye hiçbir şekilde demedim. Ben bu hareketi yumruk olarak adlandırıyorum. Sarı veya kırmızıya açıktır hakem insiyatifindedir.
    Aynı hakem o penaltıyı es geçmiştir. Demekki görememiştir. Bu pozisyonun da şiddetini yanlış algılamıştır.
    Bu şekilde düşünmelisiniz.

Ayrıca profesyonel futbolcular böyle hamlelere yeltenmemeli. Atılma tehlikesi çok yüksek bir görüntü çıkarıyor.
    Engin dediğiniz kişiyi hiçbirimiz istemedik ve gitti sonunda kurtulduk. Böyle yapan kimseyi tasvip etmiyoruz.

Geçen sene sanırım. Melo tükürdü diye atılmıştı. Bir ağız hareketi var ama tükürdüğünü kimse ispatlayamaz. Kesin görünen hiçbir şey yok çünkü.
    Bu pozisyon halbuki daha net. Yanlış mıyım?

Seni de yazdık buraya tekkral.

Yanlış bir şey yazdığımı düşünmüyorum. Kırmızı haklı da demedim. Neticede Beşiktaş kazandı tebrik ediyorum.

• tebrikler fakat stadımız hemen acılması dilegiyle olimpiyat cok kotu
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.