Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 19.Hafta | Beşiktaş - Kayseri Erciyesspor | 31.01.2014 | 20:00.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
0
Favori
7.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • imkanı olan herkes gelsin hava yarın ısınacak
  • tolga
    atiba pedro ersan ramon
    jones
    g.töre oğuzhan fernandes olcay
    almeida

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga

Atiba - Pedro - Ersan - Ramon

Veli - Jones

Holosko - Oğuzhan - Olcay

Almeida

Bugün maça gelecekler çok sıkı giyinsinler. Dün akşam saatlerinde oralar -2 derece göstermiş. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jones kadroda olmayabilir bilic düşünmüyormuş kadroya almayı oda zaten röpörtajında tam hazır değilim bir kaç antremana daha ihtiyacım var dedi o yüzden 11 başlaması zor
    veli cezalı
    necip sakat

-------------------------------------------Tolga-----------------------------------------
    ---Serdar--------------------------Pedro------Ersan--------------------Motta--------
    ------------------------------------Atiba----Fernandes---------------------------------
    ---Töre---------------------------------Oğuzhan-------------------------Olcay--------
    -----------------------------------------Almeida------------------------------------------

şimdi işte böyle olunca 6.yabancı holoskomu olacak jones mı hoca büyük ihtimal bu maç holoskoyu kadroya alır jones kadroya almaz
  • Beyler Size Veli Kavlak'dan Sağ Bek olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath.

Beyler Size Veli Kavlak'dan Sağ Bek olur mu ?

Ön liberoda en formda olan adamın mevkisini değiştirmek ne alaka hocam yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: EminJJan

quote:

Atiba Jones Oğuzhan Orta Sahası daha çekici geliyor O Dinamizizm ile sağ bek'e cuk oturur. Çakılı Bek.
  • quote:

quote:

quote:

Atiba Jones Oğuzhan Orta Sahası daha çekici geliyor O Dinamizizm ile sağ bek'e cuk oturur. Çakılı Bek.

Serdar alınmadan önce benimde aklıma gelmişti ancak saçmalama olum veliden bek olmaz dedim kendi kendime. Ancak maceraya gerek yok atiba zaten önceden de bek oynamış bir oyuncu alışkın o mevkiye. Veli-Jones-oğuzhan üçlüsü bence çok diri olur ve rakip gerçekten kolay kolay geçemez bizim alana. Ben her zaman ön liberonun sert hırçın olması gerektiğini düşünenlerdenim özelliklede 4-2-3-1 yada 4-1-4-1 oynanacaksa.
     Spor Toto Süper Lig | 19.Hafta | Beşiktaş - Kayseri Erciyesspor | 31.01.2014 | 20:00..

Spor Toto Süper Lig | 19.Hafta | Beşiktaş - Kayseri Erciyesspor | 31.01.2014 | 20:00..

Şu tiplere bak sarayı koruyan orklar gibiler
    Atiba orta sahada anca oğuzhan fiziki ve savunmacı yönü olarak geliştirirse kendini olabilir bence yoksa savunma direnci düşük olur, taib bunlar benim fikirlerim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Serdar alınmadan önce benimde aklıma gelmişti ancak saçmalama olum veliden bek olmaz dedim kendi kendime. Ancak maceraya gerek yok atiba zaten önceden de bek oynamış bir oyuncu alışkın o mevkiye. Veli-Jones-oğuzhan üçlüsü bence çok diri olur ve rakip gerçekten kolay kolay geçemez bizim alana. Ben her zaman ön liberonun sert hırçın olması gerektiğini düşünenlerdenim özelliklede 4-2-3-1 yada 4-1-4-1 oynanacaksa.

Şu tiplere bak sarayı koruyan orklar gibiler
    Atiba orta sahada anca oğuzhan fiziki ve savunmacı yönü olarak geliştirirse kendini olabilir bence yoksa savunma direnci düşük olur, taib bunlar benim fikirlerim.

Doğru bakalım Bilic Kerim Frei oynatsa artık Gökhan çok formsuz Olcay Sağ Kanat Kerim'de Sol da oynasa süper olur.

• Aynen katılıyorum gökhan ı anlamak gerçekten zor oldum sanmış her halde, halbuki takım oyunu oynamaya çalışsa paslaşsa zaten bilic kesmez hiç onu ama bence kerimin ilk11 zamanı geldi gökhanın bu formsuzluğunda holosko nun klasik hayalet hallerinde bile forma bulamayacaksa zaten keselim ümidi.
  • tolga
    serdar pedro ersan ramon
    atiba ferdi
    oğuzhan
    olcay töre
    almeida

kadro böyle olmalı belki frei töre'nin yerine oynar
  • Acaba ne kadar bilet satıldı ?
  • Jones niye oynatilmadi seklinde bir elestiri bekliyorum mac sonrasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Jones niye oynatilmadi seklinde bir elestiri bekliyorum mac sonrasi

Lisansı yetişmedi tahminimce
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

Acaba ne kadar bilet satıldı ?

2.126
  • Rakipte Azofeifa, Vleminckx gibi tehlikeli isimler var. Bu tip oyuncular büyük takımlara karşı herşeyini ortaya koyarlar.
  • Ayrıca Hikmet Karaman faktörünü unutmamak lazım
  • bunda da puan kaybı yaşarsak birşey demiyorum artık
  • Kasımpaşa'da oynasaydık keşke.Stat bomboş olacak şimdi JJ reyiz yanlış anlayacak
  • Ercan Taner ‏@ErcanTaner111 35 sn.
    Jones kadroda yok...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.