Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 19.Hafta | Beşiktaş - Kayseri Erciyesspor | 31.01.2014 | 20:00.. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
0
Favori
7.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Shagrath.

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Sağ bekiniz Serdar Kurtuluş ise Allah yardımcınız olsun.

Biliç iyi niyetli, herkese şans vermek istiyor ama oyuna soktukları adamların kendilerine hayrı yok ki Beşiktaş'a hayrı olsun.

yapma gözünü sevim nasıl herkese şans verıyor. Kerim Frei Ömer Franco nerede bakma Necip sakat olmasa yine Necip oynardı Franco çıktı Aslan gibi oynadı Bilic Sosyalistim diyorda böyle Sosyalist olunmaz

O konuda haklısın. Ömer artık ne yaptıysa. Şu Pektemek'ten bin kat iyidir.

• 3-0 ken bile derin bir oh çekemedeğim Beşiktaşım gerilim filmi izletecek illaki ama olsun neyseki yendik şu mustafaya da babamın oğlu olsa bu kadar şans tanımam ama bilic ne düşünüyo artık bilemiyorum.
  • Yabancı kontenjanını holosko ile dolduran futbol zekasının Beşiktaş'ta yeri olmamalı.

Biliç maç bitti sanıp az forma bulan futbolculara şans vermek istedi ama maçı da şans eseri kazandı diyebiliriz. Umarım Biliç ders almıştır, aynı oyuncularda ısrar ederse Biliç hakkındaki olumsuz düşüncelerim tavan yapacak.
  • Şu 60'lı dakikalardan sonra oyundan düşme huyumuz ilerde başımızı çok ağrıtacak.
  • quote:

quote:

Biliç iyi niyetli, herkese şans vermek istiyor ama oyuna soktukları adamların kendilerine hayrı yok ki Beşiktaş'a hayrı olsun.

yapma gözünü sevim nasıl herkese şans verıyor. Kerim Frei Ömer Franco nerede bakma Necip sakat olmasa yine Necip oynardı Franco çıktı Aslan gibi oynadı Bilic Sosyalistim diyorda böyle Sosyalist olunmaz

Bilic kesinlikle Franco'ya takıntılı durumda. Adam taş gibi topçu. Çok güveniyordum kendisine 0 hata top oynadı. Güzel uzun paslar attı. Ersan'a 10 basar. Yazık ediyorlar şu adamı oynatmayarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jan-

quote:

quote:

Bilic kesinlikle Franco'ya takıntılı durumda. Adam taş gibi topçu. Çok güveniyordum kendisine 0 hata top oynadı. Güzel uzun paslar attı. Ersan'a 10 basar. Yazık ediyorlar şu adamı oynatmayarak.

kesinlikle. Holosko ve Pektemeğe verdiği şansları Ömer ve Kerim'ede vermeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Hocam artık alma şu Mustafa ve Holosko'yu yav.Alma.Nerede Kerim ve Ömer?Anlamıyorum bu inadı.

Seneye Cenk gelince sıkıntı kalmaz.Kerim de iyice hazır olur, mental hazırlık bu bahsettiğim.
  • Mami umutlarımızı sömürmekten başka iş yapmıyorsun. Anca git haketmediğin parayla araba al kaza yap.Azıcık kendini geliştirmek için çaba sarfeder bari insan be. Bari kiralık gitse
  • Bu arada pedro düzenli oynatılacaksa defans almasakta olur taş gibi oynadı adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Qwerty-

Bu arada pedro düzenli oynatılacaksa defans almasakta olur taş gibi oynadı adam

Oynatmaz abi. Gelecek hafta Necip, düzeliyorsa Sivok oynar. Hadi Sivok oynasın anlıyorum da Pedro ve Sivok ikilisi yap hepsinden hayırlı. Franco 1 tek hata yapmadı koca maç. Çok soğukkanlı. Müthiş hamleler yaptı.
  • Pektemek demek zulüm demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Bilic çok sinirlendi, çok sağlam fırça geliyor.

attı fırçayı
  • Herkes Pedroyu begenmis de ikinci yarinin basinda bir gol yediriyordu , Daha sonra ayni hareketi yapti golu yedirdi. Adam kafa vurma ozurlu malesef. O hatayi Ersan yapsaydi su an , ne adamligi klirdi , ne futbolculugu , ne de Bilic in hocaligi.
  • Biliç ne demiş

"İnanılmaz bir maçtı. Karışık duygular içindeyim. Final bölümü değişikti. Rakip takımın yeni bir hocası var ve yaşam mücadelesi veriyorlar.

İlk 70 dakika harika bir oyun çıkardık. 26 şut atmışız, çok sağlam bir futboldu fakat her şey aniden değişti. Bu, bu sezon ikinci kez de başımıza denk geldi. Geçen sezon bu tür şeyleri izlediğim DVD'lerde gözlemlemiştim. Genetiğimizde bazı arızalar var ve bu tekrarlıyor. Buna izin vermemem gerekiyor. Konsantrasyon kayıbı diyebilirsiniz. Adını ne koyarsanız koyun.

Hayatım boyunca futbolun içindeydim, 3-0 çok tehlikeli bir skordur. Oyuncuların alışkanlıklarını, zihniyetini değiştirmek zor ama bunu yapmak zorundayım. 70 dakikada yaptığımız şeylerin yabana gitmesine göz yumamam.

Konstrasyon meselesi olabilir. Takım düzenini oyun nasıl giderse gitsin korumamız gerekiyor. 3-0'dan sonra rakip oyuncu, kaybedecek bir şey yok diye düşünür. Fakat bizim kaybedecek çok şeyimiz var. Biz çılgınca 4. golü kovalamak yerine topu kontrol ederek sakin kalmalıydık. Boş alanları önce yaratıp, sonra penetreyi düşünmeliydik. Orta saha tamamıyla ortadan kalktı."

• Denk güçlerin mücadelesinde büyük heyecan oldu.
    Güzel , gollü, çekişmeli bir maç olması bekleniyordu zaten.
    Dev derbiyi zor da olsa kazandığı için evsahibi çok mutlu.
    Gerçekten önemli bir başarı bu tarz maçları alması çok önemli siyah beyazlilarin.
    Taraftarlar güçlü rakiplerini yendikleri için coşkuyla galibiyeti sokaklarda konvoylarla kutluyorlar.
    Hedef ilk 5 e girmek ve kalıcı olabilmek ve bu hayal değil.
    Ayrıca bir gün belki kupada yarı final bile oynarlar belli mi olur??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocanın yorumlara bakılırsa çok önemli bir derbi atlatmışız sanki.
  • Shaktar hazırlık maçında Ömer'i beğenmiştim ben.
    Şans verilmesini istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.