Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 16.Hafta | Beşiktaş - S.B Elazığspor | 21.12.2013 19:00 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
0
Favori
6.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uğuru çok beğendim özellikle ilk yarıda kornerler iyiydi son zamanlarda ferdi ancak ön direğe açılıyordu maminin ne yaptığını anlamıyorum adamlar baskı yaptı bu hale geriye oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

3 puan alırız

Alabilir miyiz sence tüm eksikliklere rağmen?
    />

En azından mücadele edecek 11 kişi var, 10 kişi mücadele etmeyeceğiz. Tek soru işareti Olcay'ın performansı

/>

• tartışılır birşey olmaz yeterki büyümesin kavgayı büyütenler şu anda kendilerine takım arıyorlar zaten yarın öpüşüp barışır necip-töre
    holosko ilk yarı çok kötüydü ama 2.yarı fırtına gibiydi valla
    mustafa pektemekte bugün çok istekliydi birde gol atabilse kendisi için çok iyi olacaktı
    olcay şahan yeri geldi çok eleştirdik ama bizi utandırmasını bildi mükemmel oynuyor son 5-6 maçtır
  • Fake olduğun için yakın zamanda ban yiyeceksin. Neden konuyu baltalıyorsun ?
  • quote:

Fake olduğun için yakın zamanda ban yiyeceksin. Neden konuyu baltalıyorsun ?

Hay Allah razı olsun kimin bari onuda diyin
  •  Spor Toto Süper Lig | 16.Hafta | Beşiktaş - S.B Elazığspor | 21.12.2013 19:00
  • Gerekli bir galibiyetti.Takımı kendine getirir diye umuyorum bu sonuç.
  • quote:

Fake olduğun için yakın zamanda ban yiyeceksin. Neden konuyu baltalıyorsun ?

/>

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neciple Gökhan niye kavga etti bilmiyorum da ağzı yanlış okumadıysam Necip o.c. diyor gökhan'a ayıp değil mi bu nasıl arkadaşlık la
  • Canlı izleyin. Olcay Şahan diyeceksiniz..

• Olcay Çok iyiydi

• beşiktaşı ve taraftarını tebrik ederim.. yalnız okan buruk tırmakları ile geldiği mevkinin hakkını sonuna kadar veriyor..
  • Muhammed umudu kestim artık..Bu maç skor şu durumda rakip de Elazig iken yine bir şeyler yapamıyorsa artık yavaş yavaş olmayacak denmeli.
    Öyle 5-6 dk oynadı demesin kimse 2 pozisyon vardı durumu belli eden 2 sinde de geriye verdi.Hele bir tanesi ; 2 rakip arkasında Gökhan'a çıkartsa hemen Gökhan'ın önü boş olduğundan mutlak pozisyon olacak idi.Kendi gitse ki gidebilirdi yine pozisyon olacak idi.Ama Muhammed ne yaptı ?Bekledi bekledi geriye verdi Uğur sıkıştı Tolga'ya verdi o da taca atmak zorunda kaldı.
    Yani oyuncu da istek olacak kararlılık olacak .Hiç ileri gitmedi hep çakılı oynadı.Alıp gitsin kaptırsın ama gitsin.Uğraşsın..Ondan 4-5 kişiyi çalımlayıp gol atmasını beklemiyorum şu durumda
  • Uğur Boral nasıl oynadı beyler?
  • Helal olsun olcayim

• işte arkadaşlar hiçbir yerde göremeyeceğiniz FOTOĞRALAR İLE BEŞİKTAŞ ELAZIĞSPOR MAÇI

http://youtu.be/33flueEcuKE
  • Bugün olcayın yaptıgımı Ferdi hiç yapabildi mi
  • lig tv iptalleri işe yaramış , babamın demesine göre yalakalığa başlamışlar.
  • ilk 11 den 6 oyuncu minimum 6 ay sahalardan uzak kalmis.

sivok
    ersan
    ugur
    ismail
    holosko
    mustafa

ampute takimi sanki
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.