Şimdi Ara

SPOR GÜNDEMİ KALDIRILSIN V3.2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_1916109/tm.htm
    Şu yukarda ki topiği okuyun. Sayın modlar şikayet edin diyorsunuz biz bakacaz diyorsunuz ama durum ortada işte. Spor gündemi birbirlerine hakaret edenlerden ibaret son günlerde. Geçici bir süre ya kapatın ya da bunları tekrar eden arkadaşlara ağır yaptırımlar uygulayın ve teşhir edin.

• Beyler oncelikle bişiler soyleyeyim

Spor gundemi kaynayan kazan

Boyle eli sağlam acımasız bir mod lazım herkez kufrediyor hakerret ediyor bende sinirleniyorum bende sertleşiorum

Acıdımı girmidi kapak olsnmu yardımı boyler kufur sayılmayan ağır sozleri soyluyor

Yanı onlem alınsın

AMA BUNUN YERİ BURASI DEĞİL AZ SONRA KİLTENECEK CUNKI YUKARIDA İSTEK ŞİKAYET TOPİCİ WAR
  • iyi ya eğlenceli oluyo okumak böle gerizekalıların birbirine sataşmasını 1 hiç için. kalkmasın spor gündemi
  • sanane kardesim ya.. alalala.. taktı adam spor gundemine.. rahatsız oluyosan okumassın olur biter.. batıyomu sana spor bolumu hayret yaw..
  • quote:

Orjinalden alıntı: morbid

sanane kardesim ya.. alalala.. taktı adam spor gundemine.. rahatsız oluyosan okumassın olur biter.. batıyomu sana spor bolumu hayret yaw..

Sana bu topic batıyor mu?
  • hyr bana batmıyo.. ben bu topic kapatılsın diye senin gibi bi tarafımı yırtmıyorum..
  • quote:

hyr bana batmıyo.. ben bu topic kapatılsın diye senin gibi bi tarafımı yırtmıyorum..

Bir laf vardır hani bilir misin "sana giren çıkan ne?" diye bak buraya cuk oturdu bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

quote:

hyr bana batmıyo.. ben bu topic kapatılsın diye senin gibi bi tarafımı yırtmıyorum..

Bir laf vardır hani bilir misin "sana giren çıkan ne?" diye bak buraya cuk oturdu bence.

ewet bencede sana cok guzel oturdu.
  • yapmayın arkadaslar ayıp oluyor yakısmıyor
  • quote:

quote:

quote:

Biraz süt iç yat uyu ondan sonra gel tartışalım. Yukarıda örnek verdiğim kişilere çevirme beni!!!

• quote:

quote:

quote:

quote:

Biraz süt iç yat uyu ondan sonra gel tartışalım. Yukarıda örnek verdiğim kişilere çevirme beni!!!

yasın kac olm senin?.. akıllı ol aklını alırım..

• hauhau tam amele pazarı muhabbetine döndü iş devammmm... çok zevkli bu saatte iyi gülüyoruz...
  • Kimseye bişey batmasın

Ama hellmarcha hak wermemkte elde deil..oranın suyu çıkmış yaa...

Bu forumda tek girmediim yer orasıdır...seviyesizlik diz boyu...bi kavga bi gürültü insan neye uğradığını şaşırıor
  • Kendi pisliğinde boğul sen. Beni kendi pisliğine çekemessin. Yaşın kaçmış? Akıl alırmış. Modlar seni atmaya bıktı sen tekrar girmeye bıkmadın.
  • quote:

Kendi pisliğinde boğul sen. Beni kendi pisliğine çekemessin. Yaşın kaçmış? Akıl alırmış. Modlar seni atmaya bıktı sen tekrar girmeye bıkmadın.

akıllı ol.. seni bi duterim aklın sasar..duyanda 100 kere atıldım sancak..
  • Kapatılsın tabi yaa.

• iyi gidiyorsunuz devaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• yarıldım gülmekten yaw spor burayada atlamış virüs gibi mubarek bu meret

topiğin sonu hayırlı olsun
  • quote:

quote:

Kendi pisliğinde boğul sen. Beni kendi pisliğine çekemessin. Yaşın kaçmış? Akıl alırmış. Modlar seni atmaya bıktı sen tekrar girmeye bıkmadın.

Yürü be kim tutar seni. Koçum benim malafat elde dolaşıyor. Sana artık gülüyorum,acıyorum kendi haline bırakıyorum.Allah bildiği gibi yapsın

• quote:

quote:

quote:

Yürü be kim tutar seni. Koçum benim malafat elde dolaşıyor. Sana artık gülüyorum,acıyorum kendi haline bırakıyorum.Allah bildiği gibi yapsın

sen once kendi haline acı aciz insan.. .

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.