Şimdi Ara

SPOILER: AC III sonu ve eğer olacaksa yeni oyun hakkında muhabbet :SPOILER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tamam ac 3 bitti ama benim anlamdığım anlam veremediğim (aslında ingilizcem de çok iyi değildir) çok fazla nokta var tamam Connor bölümü biraz daha anlaşılır fakat Desmond kısmı cidden karışık. yorumlarınızı bekliyorum.

• Evet bütün eleştirmenlerde bundan şikayetçi.Rezil bir son.Connor dada karakterler uymamıştı.Ama orada beğendiğim tek şey tapınakcıların sırf kötü olarak gösterilmemesi ve onlarında kendilerine göre bir dünya yönetmek istemesiydi.Desmonda gelirsek :( başka bir firma yaptı deseler inanırım rezil bir oynanış 2nin o muhteşemliğinden uzak ve o gizemli olayından artık açıklanmasından dolayı pek umutsuz gibi olsamda Revelationdaki gibi iyi bir son bekliyordum.Sonra Mass Effect 3DEn bile daha kötü bir son görünce oyunu sildim.45 dakika Credits izleme fikrim yoktu zaten.
  • Oyunun grafikleri çok güzel olabilir ama hikayesi boştu.Ac 2 de ve brotherhood daki esrarengiz olaylar tapınaklar falan hiç biri yok sadece ağaçlar var her yer orman ve sürekli koşma halindeyiz bi new york a bi boston a, düşmanlar diğer oyunlarda ki kadar zorlayıcı değildi oyunda hoşuma giden 2 şey var gemi savaşları ve müzikler bide dövüş dinamikleri güzel olmuş.
  • oyun bitti tamamda % deye baktığımda %32 tamamlanmış gözüküyor. saçma sapan bir son vardı oyunda elini koyması ile dünyanın sonu gelmesi bir oldu. sanki ara bölüm gibi 2 gün sürmedi oyunu bitirmek anlamadım bu nasıl iş? hiç memnun kalmadım sanki ara sürüm gibi. sizin düşüncelerinizi bilemem ama benim düşüncem daha öncede yazılmış zaten diğerleri kadar zorlayıcı değildi ve çok basite indirgenmiş di.
  • benim anladığım son 2 tane kadından biri diyorki eğer küreye elini koyarsan onu serbest bırakırsın(diğer kadın için söylüyor) dünyayı kurtarsın ama onu serbest bırakır ve onla uğraşırsın diyor ama elini koymassan dünya yok olur sen hayatta kalır diğer hayatta kalanlara beraber yeni bir dünya kurarsın sonra mutlu bir hayatın olur ve ölürüsün zaman aktıkça dünyada tanrı diye anılırsın diyor benim anladığım bu :D
  • Oyunun sonunda hayatim boyunca etmedigim kufuru ettim
    Bir insanin sabir testi intahar ettirme girisimi cd kirip aticagim anda bunu yaparsam 2 . El piyasasindan bi oyun eksilicek ve firmaya 1 oyun fazla sattiricak diye kirmadim hakkimda haram olsun bu oyunu yapanlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrica bsc incelemesinde oyunun sonundaki bu igrenclik bahsedilmeliydi ona gore almazdim belki onlarida bu hatalarindan dolayi kiniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun Aleykum Arkadaslar Ben Assassin's Creed 3 de yardımcımı[Assassin] nasıl cogaltırım? Lutfen Yazın Ya Lutfenn
  • oyunun yapısı güzeldi dinamiklerini orman yapısını felan ilginç buldum fakat o sondan sonra adamlar resmen herşeyi açıklama zahmetine girmeyelim direkt dünyayı kurtarsın bitsin modunda yapmışlar ayrıca benim nacizane kendi görüşümde lee ve haytam'ı öldürme ksımları çok yavan geldi bana hani biraz action koyar insan
  • aklınıza takılan bir şey varsa buyrun

http://www.oyunceviri.com/forum/threads/9748-Assassin-s-Creed-III-Desmond-%C4%B1n-G%C3%B6revleri-(T%C3%BCrk%C3%A7e-Altyaz%C4%B1l%C4%B1)

ben meşhur boston sorunu yüzünden oynayamadım.....2 ay geçti tık yok firmada,galiba düzeltemicekler bu sorunu bende izledim tüm videoları,çok ilginç bir son olmuş hakkaten :S

kıyametin kopmasını istiyor minerva...kıyamet koparsa siz yeniden dünyayı kuracaksınız vs.vs aslında doğrusuda bu.Daha önce bir yazıda okumuştum dünya daha öncede böyle 6 şekilde yok olmuş ve yeniden kurulmuş.Desmond bunu anlayamacak kadar safmı ya gitti elini koydu küreye peh...gelsin juno'nun intikiamı serisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.