Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
138
Favori
153.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

VLC

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

Splash Pro

Yalnız splash pro x265 10bit filmleri açmıyor yada bende bir sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiveAndDieOnThisDay -- 20 Mart 2017; 13:39:2 >

• LiveAndDieOnThisDay kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki uyarıya dikkat ettiniz mi ?

Not : x265 türde dosyaları açabilmek için Donanım Hızlandırmasını Kullan(Nvidia/AMD/Intel) bunun işaretli olması zorunludur, bunun içinde bu programı destekleyecek/kaldıracak bir grafik birimine ihtiyacınız vardır.

Görseller için teşekkürler güzel yakalamışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Mart 2017; 13:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

İlk sayfadaki uyarıya dikkat ettiniz mi ?

Not : x265 türde dosyaları açabilmek için Donanım Hızlandırmasını Kullan(Nvidia/AMD/Intel) bunun işaretli olması zorunludur, bunun içinde bu programı destekleyecek/kaldıracak bir grafik birimine ihtiyacınız vardır.

Görseller için teşekkürler güzel yakalamışsınız.

Yaptım o ayarı ama genede açmadı 8bit'leri açıyor 10 bitte ses var görüntü yok
  • LiveAndDieOnThisDay kullanıcısına yanıt
    10bit desteklemiyor program.
  • .. evet gom player derim bende
    az önce bir kaç film denedim windows 10 un kendi playerıyla hemen hemen aynı:)

i7 asus r9 285 16gb ram

syg,
  • En iyisi madVR bence. Hem renkleri çok güzel ayarlamışlar. Hem de bundan çok daha iyi görüntü veriyor.
  • Çift ekran kartlı dizüstü bilgisayarlarda çalışmıyordu program. Programa nvidia ekran kartını bi türlü tanımıyor. Son gelen güncellemelerle düzeldimi bu durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisIsCotyora

Çift ekran kartlı dizüstü bilgisayarlarda çalışmıyordu program. Programa nvidia ekran kartını bi türlü tanımıyor. Son gelen güncellemelerle düzeldimi bu durum?

Kesin tanımıyor diyemeyiz ama bu sorunun yaşanma yüzdesi de az değildi, denemelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisIsCotyora

Çift ekran kartlı dizüstü bilgisayarlarda çalışmıyordu program. Programa nvidia ekran kartını bi türlü tanımıyor. Son gelen güncellemelerle düzeldimi bu durum?

Ben kullanıyorum da ayarlardan intel quick sync seçili belki de tam randımanlı çalışmıyordur ama normal oynatıcılardan kaliteli oynatıyor. Yine de kullanım olarak beğenmiyorum splashi, son zamanlarda çökme yaşamaya başladım. smooth video project'i deniyorum bu aralar
  • Merhabalar.
    Hayatımda ilk defa bilgisayarıma video player yükledim.
    Sayenizde.
    Ve aradaki fark çok hoşuma gitti gerçekten.
    Çok beğendim.
    Teşekkür ederim.
    Bir de ufak soru patlatayım.
    Ben genelde hdmi kablosu ile bilgisayara bağlantı yaparak film izliyorum.
    Tabi burada tv ve hdmi mutlaka önemlidir ama daha yüksek kalitede izleyebilmem için bir kaç öneri alsam hiç fena olmaz.
  • acemi user A kullanıcısına yanıt
    Yani dostum HDMI ile bağlamışsın, programı yüklemişsin, destekleyen bir ekran kartında var demek ki ayarları yapıp sorunsuz HD filmlerini izle öyle ekstra bir şey bizde bunu yapıyoruz.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkür ettim.
  • Potplayer:

Burada reg dosyasını ve ayarları verdim bence hoş oldu denemeye değer.

• Bazı video dosyalarda ses yok? Neden sizce?

• MDV kullanıcısına yanıt
    Desteklemiyordur belki o sıkıştırma biçimini, Nvidia-Amd yeri açık değil mi ? ilk sayfada gösteriliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Desteklemiyordur belki o sıkıştırma biçimini, Nvidia-Amd yeri açık değil mi ? ilk sayfada gösteriliyor.

Acik. Buyuk ihtimal desteklemiyordur. İlk defa karsilasiyorum bu sorunla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam yeni sürümde ilk sayfada sizin resimli anlatımınızdaki ayarlar çıkmıyor, doğru mu? Bir de 1080p motion kutucuğunu seçince bende hata verdi, 4 çekirdekli işlemci ile ilgili birşeyler yazdı. İşlemcim i5 6200u çift grafik kartı var cihazda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Hocam yeni sürümde ilk sayfada sizin resimli anlatımınızdaki ayarlar çıkmıyor, doğru mu? Bir de 1080p motion kutucuğunu seçince bende hata verdi, 4 çekirdekli işlemci ile ilgili birşeyler yazdı. İşlemcim i5 6200u çift grafik kartı var cihazda da.

En üsttekiler çıkıyor neden çıkmasın, çıkmayanın üstünde uyarı var zaten eski sürüm için geçerli diye dikkatli okuyalım.

Hata verdiyse yapacak bir şey yok.
    Tamamdır full sürümünü yükleyip tüm ayarları yaptım ilk sayfadaki.

Ekleme: 1-2 film denedim. Burdaki ayarlarda çok parlak ve doğal gelmedi görüntü bana. Normmalde daumpotplayer kullanıyorum uzun zamandır, beğenirim de. Splash deneyeyim dedim ama dediğim gibi burdaki ayarlardan mıdır nedir çok parlak oldu. Biraz kurcalayayım olmazsa potplayer ile devam ederim.

Ekleme2:Detail Boost ve Light Boost kapalı;parlaklık kontrast, doygunluk 1 seçili olduğunda daha doğal ve pürüzsüz görüntü elde ettim. Dileyen arkadaşlar deneyebilirler.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 9 Nisan 2017; 15:42:36 >
  • SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

arkadaşlar 4k filmde bu şekilde tam ekran yapıyor. sadece pot player tam ekrana göre sığdırıyor. onun da renkleri splash gibi değil. monitör çözünürlüğü 3440x1440. buna göre nasıl bir ayar yapmak gerekir? siyah bant olsun da bu kadar da fazla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 9 Nisan 2017; 23:41:38 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.