Şimdi Ara

Spirulina 120 Adet Tablet 47,29 TL YANIYOR!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
4.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İhtiyacı olan için arkadaş paylaşmış ve bende faydalandım, bilip bilmeden ( Buda madde bağımlılığı gibi birşey ) yazmayın lütfen, sanıyorum ki mesaj sayınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz ama cahil durumuna düşüyorsunuz, bu ürünün ne olduğunu bile bilmediğiniz çok açık. Sizi biraz daha araştırmaya davet ediyorum, saygılar...

• Buda madde bağımlılığı gibi birşey

• Kargo nasıl halledilir ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

Kargo nasıl halledilir ki?

zararına satıyorlar sanırım şuanda

• Doğal olmayan hiçbirşeyi ağzınıza atmaktan imtina edin.İlaç,vitamin dr. zorunlu görmedikçe kullanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: anzubesti

Doğal olmayan hiçbirşeyi ağzınıza atmaktan imtina edin.İlaç,vitamin dr. zorunlu görmedikçe kullanmayın.

Tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxlboy kullanıcısına yanıt

İhtiyacı olan için arkadaş paylaşmış ve bende faydalandım, bilip bilmeden ( Buda madde bağımlılığı gibi birşey ) yazmayın lütfen, sanıyorum ki mesaj sayınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz ama cahil durumuna düşüyorsunuz, bu ürünün ne olduğunu bile bilmediğiniz çok açık. Sizi biraz daha araştırmaya davet ediyorum, saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: umutavcı

İhtiyacı olan için arkadaş paylaşmış ve bende faydalandım, bilip bilmeden ( Buda madde bağımlılığı gibi birşey ) yazmayın lütfen, sanıyorum ki mesaj sayınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz ama cahil durumuna düşüyorsunuz, bu ürünün ne olduğunu bile bilmediğiniz çok açık. Sizi biraz daha araştırmaya davet ediyorum, saygılar...

Umutavcısı yazdıkların isminle birebir örtüşüyor.

Madem biz cahiliz, sende bu madde ile alakalı kanıtlanmış bilimsel makale ortaya koyda cahillimizi giderelim.

Yok kolestrole iyi gelir yok kan yapar laga luga yazmada ..

Kanıtlı Bilimsel makale lazım

Spirulina 120 Adet Tablet 47,29 TL YANIYOR!! Spirulina 120 Adet Tablet 47,29 TL YANIYOR!! Bekliyorum.

• Sipurulina bildiginiz basit deniz yosununun bi cinsidir. Tek özelliği protein oranının yüksek olmasıdır. O nedenle balik yemlerine vs katılır.
    Oyle kapsüllere konup satilacak onemli bi ürün degildir. Aksini bilen varsa da beni yalanlasın. Ben de öğrenmiş olayim. Sacma salak forum siteleri degil baya bilimsel bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.

• Hocam merhaba kutusunda neyi kaç gr içerdiği yazıyor mu? Çünkü sitesinden %70 protein içerir ıspanaktan 30 kat fazla demir içerir gibi saçma sapan ifadeler var

Edit: gerek kalmadı zaten proteinin çoğu deniz yosunundan geliyormuş bana hayvansal protein lazım bitkisel protein istesem gider mercimek yerim

Edit 2: Yaptıkları etiketleme

Türk Gıda Kodeksi Gıda Etiketleme ve Tüketicileri Bilgilendirme Yönetmeliği'nin birden çok maddesini ihlal ediyor dolayısıyla umarım kendilerine satışları dahilinde %70 ceza ve 30 kat fazla yaptırım uygularlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeMETH_ -- 8 Mayıs 2021; 12:47:49 >
  • internette arattığımda ilk çıkan siteye baktım. Durum bu ise multivitamin gibi birşey.

"Spirulina, vitamin A, C, E ve B vitaminleri ve kalsiyum, magnezyum, çinko ve selenyum gibi birçok mineral içeren vitaminler ile dolu olduğu için besleyici ve yoğun bir gıda olarak bilinir.

Özellikle, C vitamini ve selenyum hem antioksidan özelliği olan vitaminler olup, hem de hücrelerimizi ve dokularımızı potansiyel hasarlara karşı korur.

Bu alg, aynı zamanda, mükemm

el bir vegan demir kaynağıdır ve 5 yaşından küçükler için tavsiye edilen günlük ihtiyacın yaklaşık % 16'sını ve 50 yaşın üzerindeki kadınlarda % 16’sını, ve 50 yaşın altındaki kadınlarda ise % 10'unu karşılar. Spirulina’nın, protein değerleri de oldukça yüksektir ve sadece 1 çay kaşığı (5 g) ile porsiyon başına yaklaşık 3 g protein sağlar."

• 47 tl 29 kuruşu yiyin için ama böyle şeyler yiyip içmeyin. deniz suyu faydalıysa gidin deniz suyuna girin. gerçi yabancılardan bize fırsat gelmiyor ama olsun kaçak göçek girin işte:)))

• doktor açığı varmış ama forumdaki işsizlerin hepsi doktormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

• Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa ihtiyacı olan arkadaşlarda fikir sahibi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeHospitall

47 tl 29 kuruşu yiyin için ama böyle şeyler yiyip içmeyin. deniz suyu faydalıysa gidin deniz suyuna girin. gerçi yabancılardan bize fırsat gelmiyor ama olsun kaçak göçek girin işte:)))

Ağa anlamazlar, bizim millet uykuyu sever , yukarda umutavcısı bana cevap yazmış, beğenen adam sayısına bak.

Sanırsın ki adam güvenilir kaynak bizim yazdıklarımız hurafe.

Bu millet anlamaz ağa, vericen böyle maddeleri, uyusun dursun.

Sen doğruyu yazınca kötü sen oluyorsun

zaten sen doğruları yazsan ne olur, bu tür hürafe ürünleri yöneten firmalar milyar dolar paraları çeviriyor. Adam 5tl ürettiği malı 90 TL ye satıyor, aradaki 85TL nin yarısını bu hürafelerin reklamını yapsa yine yeter. Adam belirtmeden gizli reklamından ( gazete ve web sitelerinden dışkıdan haber yaptırıyor, üstünede kolestole iyi gelir, kan yapar vs yazdı mı ! Allah , bu ilacı tutana aşk olsun.

Amerikadan herhangi bir süpermarkete git en az 2 büyük reyon böyle dandik maddelerle doludur. Amerikada bu iş milyar dolarlık sektör, kimsenin işlerine çomak sokmasına izin vermezler. Çünkü rant inanılmaz büyüklükte. Bizde sahil mafyası ve ya arazi mafyası ve ya dolmuş taksi mafyası gibi birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 8 Mayıs 2021; 13:6:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Umutavcısı yazdıkların isminle birebir örtüşüyor.

Madem biz cahiliz, sende bu madde ile alakalı kanıtlanmış bilimsel makale ortaya koyda cahillimizi giderelim.

Yok kolestrole iyi gelir yok kan yapar laga luga yazmada ..

Kanıtlı Bilimsel makale lazım

Bekliyorum.

Alıntıları Göster

• Bir ara gergedan boynuzu satılıyordu onun gibi bisiy herhalde, aganigi naganigi yani 😅ben toprak mahsullerinden findik aliyom aga

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.