Şimdi Ara

SPIGEN Kuel AP12T - AMAZON - 79TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kara cuma'da en fazla 119 TL'ye düşmüştü. Alınabilecek en iyi telefon tutuculardan biridir.

https://www.amazon.com.tr/dp/B01LY91ING/ref=gbdf_tit___468fd8cb?smid=A1UNQM1SR2CHM

• Kaliteli duruyor teşekkürler.

• Axe deodorant yanında hediye gelen magnetli tutucuyu kullanıyorum, uzun zamandır herhangi bir problem yaşamadım. Ön cama yapışan tiptekiler yazın uzun yolda telefonun inanılmaz derecede ısınmasına neden oluyor.

• Bu üründe kullanılan vantuz baya dayanıklı çıktı. 2 yaz dönemi boyunca 7-8 kez yer değiştirmeme rağmen kendini salma - düşme sorunu yaşatmadı, ihtiyaç varsa tavsiye ederim.

• 1 sene kueli konsola yapıştırarak sorunsuz kullandım, yazın sıcagı yedikçe yapışkanı vakumu bozuldu gitti, cama yapıştırsam daha cok giderdi belki, şimdi spiegen havalandırmaya monte mıknatıslı kullanıyorum memnunum

• Ürünü aracın camında kullandım.Görüntüyü kısmen engelliyor.sıcakta yapışkanlığı azalıp düşüyor.kaliteli olsa da kullanışlı değil.tavsiye etmem.

• Bir ara TR stoklarında yoktu ilaç gibi geldi. Kesinlikle tavsye ederim. Araç değiştirince önceki çöp olmuştu hatalı çıkardığım için. Bu ilaç gibi geldi sabah aldım hala stokta varsa kaçırılmaması gerekir.

• Kuel H12 ile takas etmek isteyen varsa takas edebilirim. SPIGEN Kuel AP12T - AMAZON - 79TL 

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Hocam araç yeni konsola bir zararı olur mu acaba

• kızıl ay K kullanıcısına yanıt
    Valla camda iz birakmadi ben camda kullandim ama olacsgini sanmiyorum kuvvetli tutuş icin ben camı oneririm
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Tmm hocam teşekkürler

• Böyle kuleli uzatmalı tutuculardan almayın iyi olmuyor. kolsuz olanlardan aldım çok memnunum titreme yok,sallanma yok.
    SPIGEN Kuel AP12T - AMAZON - 79TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan4554 -- 21 Aralık 2020; 18:23:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye etmiyorum, bir süre konsola takarak kullandım, devamlı düşüp durdu, cama monte etmek gerekiyor galiba diyerek cama taktım, bu sefer de silikonu eridi gitti.

• Telefon tutma kabiliyeti cok iyi ama telefonu tek elle almakta zorlaniliyorum, illa iki elimi kullanmak durumundayim,zamanla elim alisir diyordum ama olmuyor, belki ben beceremiyorumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceb -- 21 Aralık 2020; 20:35:16 >
  • Ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum.

2017 ve 2018 yıllarında 2 kez satın aldım. Her ikisinde de şu sorunları yaşadım:

Yaz aylarında cama yapışan kısım zamanla düşüyor, tekrar tekrar yapıştırıyorsunuz.

Telefonu yerleştirmek için telefonu ittirerek orta kısmındaki tuşa bastırdığınızda yandaki tutan kısımlar telefonu sıkıyor. Fakat zamanla ortadaki tuşun hassasiyeti bozuluyor.

Ayrıca telefonu tek elle çıkaramıyorsunuz, alttaki iki tuştan aynı anda basınca telefonu yere düşürebilirsiniz. Her zaman 2 elle çıkarmak gerekiyor.

Aldıktan 3-4 ay sonra çöp olacak söylemiş olayım.

Almayın aldırmayın, pişman olursunuz.

Spigen'in ürettiği en kötü ürün diyebilirim.

Alacaksanız şunu alın. 59'dan almıştım 49'a düşmüş. Şimdiye kadar kullandığım en iyi telefon tutucu diyebilirim. Kutu içinden 2 yapışkan metal çıkıyor birisi deri kaplama. Kılıfın üzerindeyken çok güzel hissiyatı var. Arabadaki kısım da gerçek deri kaplama. Arabadaki menfeze tutuşu çok iyi.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01LYIY16M/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s01?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eL1te -- 21 Aralık 2020; 20:51:41 >

• Bu fiyata bedava. İhtiyacı olan kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eL1te

Ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum.

2017 ve 2018 yıllarında 2 kez satın aldım. Her ikisinde de şu sorunları yaşadım:

Yaz aylarında cama yapışan kısım zamanla düşüyor, tekrar tekrar yapıştırıyorsunuz.

Telefonu yerleştirmek için telefonu ittirerek orta kısmındaki tuşa bastırdığınızda yandaki tutan kısımlar telefonu sıkıyor. Fakat zamanla ortadaki tuşun hassasiyeti bozuluyor.

Ayrıca telefonu tek elle çıkaramıyorsunuz, alttaki iki tuştan aynı anda basınca telefonu yere düşürebilirsiniz. Her zaman 2 elle çıkarmak gerekiyor.

Aldıktan 3-4 ay sonra çöp olacak söylemiş olayım.

Almayın aldırmayın, pişman olursunuz.

Spigen'in ürettiği en kötü ürün diyebilirim.

Alacaksanız şunu alın. 59'dan almıştım 49'a düşmüş. Şimdiye kadar kullandığım en iyi telefon tutucu diyebilirim. Kutu içinden 2 yapışkan metal çıkıyor birisi deri kaplama. Kılıfın üzerindeyken çok güzel hissiyatı var. Arabadaki kısım da gerçek deri kaplama. Arabadaki menfeze tutuşu çok iyi.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01LYIY16M/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s01?ie=UTF8&psc=1

Yorumu okuyunca siparişi iptal ettim. Teşekkürler.

• Bunun cd yerine takılanı var onu da alabilirsiniz. Hem kalabalık olmuyor hem de görüş mesafesinde olduğu için pratik oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.